Μία είδηση που λίγο σας ενδιαφέρει...

Grip

RetroActive
Joined
24 Φεβ 2007
Μηνύματα
220
Αντιδράσεις
0
Αλλά εμένα με ενδιαφέρει πολύ!

Σήμερα απέκτησα το δικό μου ps3!

To πήρα από Κωτσόβολο προσφορά με 2 ασύρματα και 80ρη δίσκο+το gt prologue και το heavenly sword μόνο 380 ευρώ.

Άντε να τσιμπήσω αύριο και το hdmi καλωδιάκι μου και θα τα λέμε από εδώ συχνότερα....

Έχω μια απορία πάντως...ps3 ή 360 αλλά άσε,είμαι σίγουρος ότι ακόμη θα αιωρείται αυτό το ερώτημα εδώ μέσα... :D

Πάντως βολεύτηκα και με τα δύο οπότε και λίγο χρόνο να βρω και θα είμαι κομπλέ.
 
είχα πάρει και εγώ το πς3 αλλά απο παιχνίδια δεν το χάρηκα και το έδωσα(70 ευρω το κάθε παιχνίδι,ελεος).. 360 rulzzzz

πάντως μεγια να το χαρείς φίλε μου και αν δεν έχεις δει ταινία μλπου ραιει καν το γρήγορα είναι το κάτι άλλο..ααα και να ξέρεις οτι βγάζουν πρόβλημα στα λέιζερ (κλασικό ps) τους οπότε με το παραμικρό τρέχα το πίσω
 
Περαστικά... :D
 
Όχι ακριβώς ο τύπος των posts που περίμενα να δω αλλά θα πορευτώ με αυτά...:what:
 
Αϊ μωρε!!! Μην τους ακούς......! :mad:

Λιώσ' το εκει στο παίξιμο και χαλαλι το "ματάκι" αν χαλάσει......... :D :D:D
 
ελα ρε συ πλάκα κάνουμε.. εγω τι είπα? να το χαρείς δεν είπα? και έδωσα και μια συμβουλή από αυτά που ξέρω.. σορυ άμα το παρεξήγησες
 
Μη μασάτε βρε.

Και εγώ χαβαλέ κάνω. :D
 
Με γεια Σπυράκο...άσε τους κακούς να λένε !!! ;-))
 
O ανηψιός μου (που μένουν στον κάτω όροφο) έχει PS3 και τις προάλλες πήρε το Guitar Hero World Tour με τα drums το μικρόφωνο και την ασύρματη κιθάρα (μια κουτάρα ΝΑ!!!! 206 ευρώ το σύνολο) αλλά είχε πολύ πλάκα το παιχνίδι να παίζουν 3 άτομα ταυτόχρονα.

Ερώτηση, για να γραφτείς στο Playstation3 Network τι κάνεις? Πρέπει να πληρώσεις?

Θέλει να καταβάσει extra τραγούδια για το guitar hero.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Το να γραφτεις στο PSN ειναι τζαμπα ,μονο email θελει,το να αγορασεις πραγματα θελει πιστωτικη ,το να παιξεις multi παλι τζαμπα ειναι.

Λεηζερ και τετοια μην τα ακους. :xm:

Κλασσικα Uncharted και motorstorm θα παρεις για "γευση" απο real next gen.

Eιναι και σε καλη τιμη.
 
Και επειδή μπορείς να μοιράζεσαι τα PSN παιχνίδια που αγοράζεις με 4 φίλους σου (άρα το κόστος διά 5) βρες άλλους 4 και ξεκίνα :)

Θα σου έρχεται 1? με 2? το παιχνίδι !
 
Μεγειές αρχηγέ!

Και για next-gen με ρετρο feeling (λόγω side scrolling), τσίμπα και το εκπληκτικό LittleBig Planet :thumbup:
 
Μεγειές. Καλόπαιχτο. Έτσι αποκτάει η περίοδος των Χρστουγέννων ξεχωριστό "feeling"!!!!!
 
gtsamour είπε:
O ανηψιός μου (που μένουν στον κάτω όροφο) έχει PS3 και τις προάλλες πήρε το Guitar Hero World Tour με τα drums το μικρόφωνο και την ασύρματη κιθάρα (μια κουτάρα ΝΑ!!!! 206 ευρώ το σύνολο) αλλά είχε πολύ πλάκα το παιχνίδι να παίζουν 3 άτομα ταυτόχρονα.
Ερώτηση, για να γραφτείς στο Playstation3 Network τι κάνεις? Πρέπει να πληρώσεις?

Θέλει να καταβάσει extra τραγούδια για το guitar hero.
Φυσικά και δεν χρειάζεται να πληρώσεις...

αυτά μόνο οι απατεώνες στην Μικρομαλακή τα κάνουν..

ούτε για να παίξεις online όπως ήδη ειπώθηκε.

Και ούτε παραπλανητικοί πόντοι για να αγοράσεις από το psn store...οι τιμές εμφανίζονται σε πραγματικά ποσά και όχι σε πόντους.

Παιχνίδια μόνο από εξωτερικό ...έως 45 ευρώ οι καινούργιες κυκλοφορίες...μην δίνετε τα 70άρια που ζητάνε εδώ...
 
Τα ίδια βέβαια ισχύουν και για το PSP !!
 
για το λέιζερ δεν το έγραψα για σπάσιμο δεν εχω τέτοια κωλύματα... πάω συχνά στους Grmods τα έχουν στην σειρά τα ps3 με αυτό το πρόβλημα ... καλό είναι να ξέρουμε και τα καλά μιας κονσόλας αλλά να είμαστε ενήμεροι και για τα κακά της.. αμα δεν θέλετε να τα ξέρετε διαγράψτε παρακαλώ τα ποστ μου καλόν ύπνο..
 
Ξέρει κανείς αν για να κατεβάσεις κανένα extra τραγουδάκι για το guitar hero πρέπει να πληρώσεις?
 
Χωρίς να έχω δει, είμαι σχεδόν σίγουρος ότι πληρώνεις :(

Υπογραφή

Ο ξερόλας :)
 
Πίσω
Μπλουζα