Μία είδηση που λίγο σας ενδιαφέρει...

Grip είπε:
Έμεινα εκστασιασμένος με τις blue-ray ταινίες ...
Μεγάλη αλήθεια αυτό. Ότι και να έχεις δεί σε συμπιεσμένα format (mkv,wmv) έχει μεγάλη διαφορά απο το να δείς το αυθεντικό blu-ray ασυμπίεστο :thumbup:
 
Grip είπε:
Έμεινα εκστασιασμένος με τις blue-ray ταινίες και διαπίστωσα ότι σύντομα θα χρειαστώ και ένα τηλεκοντρόλ για αυτήν την δουλειά.(το χειριστήριο δεν μου κάθεται καλά στον λαιμό).Βρήκα στα seven κάτι ωραία μικρά και συμπαθητικά τηλεκοντρόλ με 12 και 15 ευρώ (logic3 και μία άλλη,δεν θυμάμαι τα οποία συνδέονται με usb αν κατάλαβα καλά.).

Έχει δοκιμάσει κανείς κάτι παρόμοιο?

Αξίζει το ''ρίσκο'' να πάρω ένα τέτοιο γιατί το χοντροκομμένο γνήσιο του ps3 δεν με συγκινεί... :wait2:
Nα παρεις το οριτζιναλ (ελαφρυ,στιλατο),25 ευρω εχει και με 2 μπλουρει δωρο 45.

Για Ελλαδα μιλαμε.
 
Nαι το original να πάρεις, καμμία σχέση, γιατί ειναι και bluetooth, που σημαίνει ότι δέν πιάνεις κάποιο usb slot όπως με τα υπόλοιπα "φτηνά"

Mε τις 2 ταινίες λέει στα 25ε, σκέτο θα το πάρεις ένα 20αρικο
 
Τελικά τσίμπησα το γνήσιο.

Δεν είναι τόσο βαρύ όσο πίστευα.

Και επιτέλους ας αρχίσουν και οι λοιπές ηλεκτρονικές συσκευές να δουλεύουν με bluetooth
 
Σύντομα -και φυσικά εάν το επιθυμεί και ο ίδιος- θα σκάσει βόμβα-έκπληξη για ένα νέο

psn id γνωστού θαμώνα στην παρέα μας.

Άντε να οργανωθούμε όλοι μας να ''τρακάρουμε'' σε κανένα παιχνίδι.

Τσάμπα είναι,και είναι κρίμα να μην το τιμήσουμε το online. :cheers:
 
Σήμερα είχε το 80άρι μαζί με 2 παιχνίδια 300?.

Όσοι πρόλαβαν, πρόλαβαν
 
Πρεπει να εγινε σκοτωμος!

μπουαχαχαχαχαχαχαχα
 
εχμ ναι!

Με 300 φυσικά και έγινε χαμόις
 
Τι γελας , ησουν μπροστα;

Πανικος εγινε...

blackfriday.jpg


Θα μαζευτουμε παιδες καμμια μερα στο HOME να παιξουμε κανα μπιλιαρδακι και αφηστε τους 360ς να δοκιμαζουν φουτερ. :D
 
Grip είπε:
Σύντομα -και φυσικά εάν το επιθυμεί και ο ίδιος- θα σκάσει βόμβα-έκπληξη για ένα νέοpsn id γνωστού θαμώνα στην παρέα μας.
Ποιος αλήτης έκανε τέτοιο πράγμα Χριστουγεννιάτικα; :D :D :D

Πάντως το δικό μου κουτί που κατά τύχη ήταν το τελευταίο 80άρι, γέμισε από πάνω αίματα...

(φταίει που κουβαλούσα και το lancer μαζί μου) ;)
 
Ελα ρε Ambu ,ποτε θα σε πετυχω μεσα;;;;;;;;

Κατα τις 7:30 εχουμε κανονισει με 2 βελγιδες να παιξουμε bowling,περνα καμμια βολτα απο εκει και αν γουσταρεις καθεσαι. :D

Welcome to the Dark Side...... :D
Waaaaaally πες αλευρι το Ps3 σε γυρευει. :D


 
Άσε Νικόλα περιέλαβα εγώ τον νέο και τον έβαλα στο κλίμα (3-0) :)

Ραντεβού το απόγευμα-βράδυ.

Βρήκαμε και έναν Κύπριο 15άχρονο που μας πλησίασε όταν είδε ότι μιλάγαμε Ελληνικά.

Τι ήθελε και ρώτησε την ηλικία μας....έπαθε πλάκα!!!
 
Τακη να διαγραφει απο τη λιστα ο Ambu!

Αντιμετωπιζει την κατηγορια της ΕΣΧΑΤΗΣ ΠΡΟΔΟΣΙΑΣ!

Δεν δικαιουται συνηγορο.

Εκτατον Στρατοδικειον.Αρχεται η συνεδριασις!

:D

Καλα ρε Νεκταριε,εισαι τωρα για κολυρια και γλαυκωμα που βρισκεσαι στις τελευταιες παρυφες της νεοτητος? χαχαχα
 
Θα με βρειτε μεσα.....

Για να μην με ψαχνετε θα΄μαι στο παγκακι διπλα στο συντριβανι,αν δεν ειμαι στα arcades. :D
 
Wally είπε:
Τακη να διαγραφει απο τη λιστα ο Ambu!Αντιμετωπιζει την κατηγορια της ΕΣΧΑΤΗΣ ΠΡΟΔΟΣΙΑΣ!

Δεν δικαιουται συνηγορο.
Μπα, δεν χρειάζεται να τον διαγράψουμε, θα έρθει η θεία τιμωρία (και ο οφθαλμίατρος). Αν τύχει και παίξει κανα Assasin's creed για κανα 3ωρο με τα γνωστά ... 12fps δεν θα μπορεί ούτε να διαβάζει τα γράμματα στο forum , πόσω μάλλον να γράφει. Η μόνη λύση θα είναι να παίξει κανα COD με 60fps στο 360 μπας και ξαναβρεί το φώς του. :D :D :D

Πάντως, επειδή η 360 Community είναι επιεικής, θα περιμένει το τέκνο της πίσω ακόμη κι αν αυτό πάρει ... 32 μπουκαλάκια κολλύριο :cool:
 
Νομίζω είναι καθολική η αποδοχή για την νέα σωστή αγορά που έκανες Ambu. :cheers:

:D
 
εχεις δικιο κυρ Keeper!

Αλλωστε με το πρωτο

Error: trophy system failed to initialize

θα επανελθει στην φαμιλια... :D
 
Bρε αντε τραβατε στο Live να δειτε αν κουνιεται η μπαλα. :D

 


Η χριστουγενιατικη...... :rofl:

 
 
Ευχαριστώ πολύ για την υποδοχή παιδιά... Είμαι για την ώρα συγκρατημένος, καθώς η σχέση μου με το XBox 360 είναι μέχρι σήμερα αξεπέραστη, όμως δεν μπορώ να μην αναφέρω πολλά από τα θετικά που συνάντησα από την πρώτη μου επαφή με το PS3. Ταχύτερη σύνδεση στο internet (δεν ξέρω γιατί αλλά τον τελευταίο καιρό το live σέρνεται)... ΤΣΑΜΠΑ σύνδεση στα multiplayer, αρκετά παιχνίδια στυλ arcade για να "μοιράζεσαι" με τους φίλους σου ;) το Home που αρχικά μου φαινόταν κρύο και άψυχο απόκτησε άλλο αέρα άμα κόβεις βόλτες παρέα με έναν φίλο, που να φορτίσω και το blue tooth ακουστικό μου και να δώσω ρεβάνς στο bowling. ;) ΤΣΑΜΠΑ wifi - στο 360 πλήρωσα για τον αντάπτορα. 80gb να μην γεμίζουν με τίποτα (20gb @ 360 - λόγω παλαιότητας), αν και ήδη με τρώνε τα χέρια μου γιατί έχω έναν 320άρι σπίτι και κάθεται. :D Σύνδεση μέσω HDMI στα 1080p απέναντι στο 360 με την component (λόγω παλαιότητας). Το χειριστήριο με ξενίζει ακόμη πολύ (πανάλαφρο και διαφορετικά κουμπιά). Αν θέλετε κάποιες πρώτες εντυπώσεις από τα παιχνίδια, να πω ότι δεν μπορώ να εκφέρω πλήρη άποψη καθώς έχω μικρή επαφή για την ώρα, πάντως πολύ δύσκολα θα καταφέρει να φτάσει το XBox όπως το βλέπω τώρα (αρχικά θα πάω μόνο στα exclusive του PS3). Παιδιά μήπως πέθανε το PS3 μου; Δεν ακούω τίποτα, δεν ανασαίνει καθόλου; ΑΘΟΡΥΒΟ μα τον τούτατι (το 360 μου κάνει σαν να έχει ερπύστριες) :D

** o wally άρχισε ήδη τα σαμποτάζ, καθώς είχα μία σπασμένη βρύση χθες στο μπάνιο, αλλά τα νερά δεν έφτασαν ποτέ στο PS3... χρειάζεται κάτι καλύτερο από αυτό Πάνο.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πίσω
Μπλουζα