Μανίνα

Μερικά ακόμη εξώφυλλα ακολουθούν...

 


70.jpg


69.jpg


68.jpg


67.jpg


66.jpg


65.jpg


64.jpg


63.jpg


62.jpg


61.jpg


80.jpg


79.jpg


78.jpg


77.jpg


76.jpg


75.jpg


74.jpg


73.jpg


72.jpg


71.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
90.jpg


89.jpg


88.jpg


87.jpg


86.jpg


85.jpg


84.jpg


83.jpg


82.jpg


81.jpg


100.jpg


99.jpg


98.jpg


97.jpg


96.jpg


95.jpg


94.jpg


93.jpg


92.jpg


91.jpg


108.jpg


107.jpg


106.jpg


105.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Έχω πάθει πλάκα! Μερικά τεύχη πιθανότατα να τα έχω ακόμη, ξεχασμένα από τα καλοκαίρια στο χωριό!

Νομίζω μάλιστα ότι θυμάμαι και μερικά εξώφυλλα βλέποντας τα παραπάνω!!

Ελπίζω να υπάρχουν και τα δικά μου! Αν τα βρω, θα τα σκανάρω!
 
Παίζει,ολα τα παραπάνω τεύχη, να υπάρχουν σε κούτες στο (εγκατελειμένο δυστυχώς) σπίτι της μακαρίτισσας της γιαγιάς μου στην Αίγινα...

Μερικά εξώφυλλα τα θυμάμαι σαν να ήταν εχτές...

Πήγαινα 5η-6η δημοτικού!!!

Στην Αίγινα το περιοδικό έβγαινε Παρασκευή, ενώ στον Πειραιά, ερχόταν μετά από λίγες ημέρες... την Τρίτη...

Έτσι, μου τα έστελναν από Αίγινα, και τα είχα πάντα πρώτος στο σχολείο!

Μετά πολλά παιδιά, άρχισαν και μου έκαναν παραγγελίες!!!

έτσι κάθε δευτέρα, πήγαινα με μία σακούλα περιοδικά στο σχολείο!!!
 
Αν υπάρχουν τα περιοδικά που λέτε αγαπητοί δύο προλαλήσαντες και δεν έχουν χαθεί , παρακαλώ ενημερώστε με! Ευχαριστώ! :)
 
Επ, κανε στην ακρη. τα θελω εγω :ρ ελα παμε πλειστηριασμο!!!!!! :) )
 
υπεροχα τα εξωφυλλα σας!!!! μπραβο σε ολους!!! μακαρι καποια στιγμη,μιας και η μανινα δεν κυκλοφορει πια, να γινει κατι αντιστοιχο με το περιοδικο pixel και να μπορεσουμε να εχουμε ξανα τα τευχη της, και μεις που δεν την προλαβαμε! :) να στε ολοι καλα και συνεχιστε ετσι !!! :)
 
ειναι που δε συζητησμε τις καταλληλες προϋποθεσεις!!!!!ενα εξοχικο στη σαμο, μια 60αρα μανα με φοβερα ντολμαδακια, μια συλλογη......(κατι θα αποχωριστω). :ρ
 
tonytony είπε:
Αυτός ο χριστιανός δεν μποσουσε να γραψει σε αλλο σημειο την τιμη?? Παντα στα κουτελα των σταρ!!!

Ευγε tony για αλλη μια φορα!!!
 
2 πολύ γνωστά ονόματα εργάστηκαν εκεί κατά το παρελθόν.

Πρώτος και καλύτερος ο... Νίκος Μουρατίδης όπου σύμφωνα με τον ίδιο ήταν σχεδόν όλη τη δεκαταετία του '80. Νομίζω η παρουσία του εκεί δεν προκαλεί απορίες-ερωτηματικά καθώς ο συγκεκριμένος σχετίζεται εδώ και πολλά χρόνια με καλλιτέχνες, μουσική κ.ά.

Το άλλο όνομα όμως...η Λιάνα Κανέλη!!???

Δούλευε πριν τον Μουρατίδη. Τώρα τι πόσο είχε, άγνωστο

Πηγή :


Απ'το 28.00 και μετά αρχίζει η αναφορά. Γέλασα πολύ στο σημείο που αναφέρει ένα ακόμη γνωστό όνομα σαν αναγνώστη του περιοδικού
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Τα συνημμένα αρχεία δεν μου τα εμφανίζει kambia.

Τα ποστ είναι συνεχόμενα διότι το forum δεν μου επιτρέπει να κάνω όλα τα ποστ μαζί...
 
tiff10 είπε:
Τα συνημμένα αρχεία δεν μου τα εμφανίζει kambia.Τα ποστ είναι συνεχόμενα διότι το forum δεν μου επιτρέπει να κάνω όλα τα ποστ μαζί...
Παράξενο! Και μένα τώρα δε μου τα δείχνει. Κάνε έναν κόπο και ανέβασε πάλι τα 3 τελευταία τεύχη σε παρακαλώ.

Όσο για τα συνεχόμενα λόγω των περιορισμών μην αγχώνεσαι :)
 
tiff10 είπε:
Τα συνημμένα αρχεία δεν μου τα εμφανίζει kambia.Τα ποστ είναι συνεχόμενα διότι το forum δεν μου επιτρέπει να κάνω όλα τα ποστ μαζί...
Παράξενο! Και μένα τώρα δε μου τα δείχνει. Κάνε έναν κόπο και ανέβασε πάλι τα 3 τελευταία τεύχη σε παρακαλώ.

Όσο για τα συνεχόμενα, λόγω των περιορισμών, μην αγχώνεσαι :)
 
23.jpg

52 (1).jpg

99.jpg

18.jpg

19.jpg

31.jpg

32.jpg

41.jpg

47.jpg

49.jpg

59.jpg

93 (1).jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
1980

vissi1.jpg


1983

 


vissi2~1.jpg


1984

 


vissi3.5.jpg

vissi1.jpg

vissi2~1.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πίσω
Μπλουζα