Με ποιον μοιάζει;

Ποια σας θυμίζει;

Vivien_Leigh_Double_Lookalike-1-thumb.jpg
 

Ναι μοιάζει πάρα πολύ με την Βίβιαν Λι.

Η κοπέλα της φωτογραφίας ονομάζεται Hanna Northedge ηθοποιός και τραγουδίστρια και μόλις τώρα διάβασα ότι απεβίωσε το 2018. :(
 
Ναι μοιάζει πάρα πολύ με την Βίβιαν Λι.

Η κοπέλα της φωτογραφίας ονομάζεται Hanna Northedge ηθοποιός και τραγουδίστρια και μόλις τώρα διάβασε ότι απέσπασε το 2018 .:(
Ωχ αυτοκτόνησε πολύ κρίμα.
 
Άποψη στο twitter. Μοιάζουν όντως πολύ!
IMG_6344.jpeg
 
Ουτε κατα διανοια δεν εχει την ομορφια του πατερα του. Ασε που του χρειαζεται επειγοντως ενας καλος δερματολογος.
H μεγάλη αδυναμία του ντελον είναι η κορη
 
Δεν ξέρω ρε παιδιά αλλά αυτός ο νεαρός ηθοποιός που έπαιζε στο "κάνε ότι κοιμάσαι" (έκανε τον Χρήστο και στους δύο κύκλους) μου θύμιζε φυσιογνωμικά πολύ τον Βέγγο νέο. Χρήστος Διαμαντούδης λέγεται . Ίσως να είναι ιδέα μου αλλά εμένα μου τον θυμίζει πολύ. Πιστεύω πως αν γίνει καμία βιογραφική ταινία για τον Βέγγο αυτός θα ήταν η κατάλληλη επιλογή:

b_36614_diamantoidis.jpg
 
Δεν ξέρω ρε παιδιά αλλά αυτός ο νεαρός ηθοποιός που έπαιζε στο "κάνε ότι κοιμάσαι" (έκανε τον Χρήστο και στους δύο κύκλους) μου θύμιζε φυσιογνωμικά πολύ τον Βέγγο νέο. Χρήστος Διαμαντούδης λέγεται . Ίσως να είναι ιδέα μου αλλά εμένα μου τον θυμίζει πολύ. Πιστεύω πως αν γίνει καμία βιογραφική ταινία για τον Βέγγο αυτός θα ήταν η κατάλληλη επιλογή:

Προβολή συνημμένου 278424
Μιας και την έχω πρόχειρη απο νωρίτερη ανάρτηση…μμμ ναι δεν έχεις κ άδικο..καλή επιλογή αρκεί να ναι μεταμορφώσιμος και εξαιρετικά ταλαντούχοςIMG_6365.jpeg
 
Πίσω
Μπλουζα