Με ποιον μοιάζει;

Μη σου πω και στοιχεία Χατζηγιάννη σε υπερβολικά ωραία έκδοση..Παπαμιχαήλ με τπτ

Και εγώ δεν βλέπω καμια μα καμιά ομοιότητα με τον Παπαμιχαήλ. Εμένα μου θυμίζει πάντως τον Σαχλαμαροπουλο.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Τελευταία επεξεργασία:

Επίσης δείτε και αυτό.. Ευκαιρία να ανοίξει και κάποιο thread στο φόρουμ για τις ρετρό και old time classic ταινίες.
Πολύ πετυχημένο άρθρο πλην Γαιτάνου…έλεος ο κούκλος μακαρίτης Ledger θα φρίττει απ το υπερπέραν. Η δε Ζωίτσα είναι λίγο πιο τρανσομούρα..και πιο σέξυ
 
Δεν είναι η αδερφή της μία άλλη ηθοποιός είναι νέα που της μοιάζει καταπληκτικα, εμμα κοριν καπως ετσι λέγεται Προβολή συνημμένου 281353
Ναι, αυτό το κατάλαβα για την πραγματική Τζόντυ.
Αναφερόμουν στην αδερφή της Μπριζίτ Μπαρντώ (όπως είπες νωρίτερα αναρτώντας την ασπρόμαυρη φωτο της). Συμπτωματικά και αυτή μου θυμίζει την Φόστερ σε μικρή ηλικία.
 
Ναι, αυτό το κατάλαβα για την πραγματική Τζόντυ.
Αναφερόμουν στην αδερφή της Μπριζίτ Μπαρντώ (όπως είπες νωρίτερα αναρτώντας την ασπρόμαυρη φωτο της). Συμπτωματικά και αυτή μου θυμίζει την Φόστερ σε μικρή ηλικία.
Ναι η μικρότερη αδερφή της μπαρντο μοιάζει περισσότερο στην τζοντυ φοστερ πάρα στην μπριζιτ, έχεις δίκιο.
 
Πίσω
Μπλουζα