Με ποιον μοιάζει;

Ετσι ειναι. Μεμα και Τζουλι Κριστι. Τα εχουμε ξαναπει μεσα στο φορουμ αυτα. Εμοιαζαν πολυ αυτες οι δυο.
Η δική μας ήταν δύο μέτρα 1,72 που για την εποχή θεωρούσαν δίμετρη, η Τζούλι ήταν μικροκαμωμενη
 
Τελευταία επεξεργασία:
Αυτος ειναι o Oυαλος ηθοποιος Ray Milland (1907 - 1986).
Bρειτε ποιος Ελληνας ηθοποιος του μοιαζει. Ο ηθοποιος που ψαχνουμε εκανε θραυση στις αρχες της δεκαετιας του '80.

Ray Milland
1725047313745.jpeg
 
Σταμάτης Γαρδέλης ή Πάνος Μιχαλόπουλος

Aν το βλεπετε ετσι, καλως. Ετσι κι αλλιως, υποκειμενικο ειναι το θεμα.
Προσωπικα πιστευω πως μοιαζει πολυ με αλλον ηθοποιο ο οποιος μαλιστα, συμμετειχε και σε θρυλικη σειρα.
 
Αν το βλεπετε ετσι, καλως. Ετσι κι αλλως, υποκειμενικο ειναι το θεμα.
Προσωπικα πιστευω πως μοιαζει πολυ με αλλον ηθοποιο ο οποιος μαλιστα, συμμετειχε και σε θρυλικη σειρα.
αρχείο λήψης (2).jpeg
Με τον δαδινοπουλο; πάντως εμένα μου φέρνει πολύ στον πανό μιχαλοπουλο
 
evaggelopoulos-retire-708.jpgΠαύλος Ευαγγελόπουλος;
Δν μου πολυκανει αλλά έπαιζε σε σειρά λέει η μπαμπι πετυχημένη πολυ και ο Παύλος έπαιζε στο ρετιρέ μετά ήταν μεγάλος σταρ το 80'
 
Ο Ray Milland λοιπον, οπως το βλεπω εγω, μοιαζει πολυ με τον Τακη Χρυσικακο. Ματια, σχημα προσωπου, στομα, δοντια, σουλουπι. Και η θρυλικη σειρα στην οποια αναφερθηκα ειναι φυσικα ο Τιμοθεος Κωνστας.
Δειτε παρακατω τις δυο φωτογραφιες του Τακη Χρυσικακου για να συγκρινετε κι εσεις:

1725120405099.png

1725120465367.png
 
Ο Ray Milland λοιπον, οπως το βλεπω εγω, μοιαζει πολυ με τον Τακη Χρυσικακο. Ματια, σχήμα προσώπου, στομα, δοντια, σουλουπι. Και η θρυλικη σειρα στην οποια αναφερεται ειναι φυσικα ο Τιμοθεος Κωνστας.
Δειτε παρακατω τις δυο φωτογραφιες του Τακη Χρυσικακου για να συγκρινετε κι εσεις:

Προβολή συνημμένου 284622

Προβολή συνημμένου 284623
images (31)~2.jpeg
Έδω ναι μοιάζουν πολύ στην φώτο που μας έβαλες εμοιαζε στον Μιχαλοπούλου αρκετά
 
Noμιζω πως φερνει λιγο στον Τζεημς Ντην.

Ήταν ο Τζέιμς Ντιν των 90s! Αν και εκείνος είχε διαφορετική άποψη..

 
Τελευταία επεξεργασία:
Πίσω
Μπλουζα