Με ποιον μοιάζει;

Με ποια μεγάλη σύχρονη σταρ του Χολυγουντ μοιάζει ή Τζοαν Φοντειν;

pethane-i-tzoan-fonten-220.jpg

με ποια πολυ μεγαλη σημερα μελαχροινη σταρ μοιαζει η Αβα Γκαρντερ σαςβαζω και την φωτο εδω που μαρτυρα πολλα, δηλ. δεν ειναι μονο δικη μου διαπιστωση

ava-1070.jpg

η φοντειν σε μενα φερνει στην σκαρλετ, συμφωνειτε;

skarlet-gioxanson-thelei-na-einai-i-nea-prigkipisa-tis-ntisnei.w_l.jpg

images (1).jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Δεν ειναι φτυστη αβα γκαρντερ η Μπελουτσι ή μονο σε μενα φαινεται; Η Αβα ονομαστηκε η ωραια των ωραιων καποτε και για την Μονικα σημερα γινεται χαμος

Για την ιστορια κυκλοφορεί ή αυτοβιογραφία της σήμερα της Αβάς με πιπερατες λεπτομέρειες για τους άνδρες της ζωής της , οι πιο πολλοί την απατησαν με πρώτο και καλύτερο τον Ρουνει.

220px-Monica_Bellucci,_Women's_World_Awards_2009_a.jpg

images (2).jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Προσωπικα δεν βρισκω ομοιοτητα αναμεσα στις δυο και επισης η Αβα ηταν πρασινοματα, ενω η Μονικα εχει καστανα.

Ας μη συγκρινουμε ανομοια μεγεθη. Δυσκολα γυναικα θα εφθανε την ομορφια της Αβα Γκαρντνερ.
 
Ή οποία Αβα ονομάστηκε και το ομορφότερο ζώο της γης κάποτε! Και όμως ή ίδια είχε πολλές ανασφάλειες σχετικά με την εξωτερική της εμφάνιση και το υποκριτικό της ταλέντο. Γι αυτό και έπινε παρά παρά πολύ πράγμα που ίσως οδήγησε αργότερα και στα δύο  εγκεφαλικά που υπέστη σε νέα σχετικά ηλικια. Παντρεύτηκε αρκετές φορές και έζησε θυελλώδης ερωτες και όμως δεν βρήκε την ευτυχία αυτή ή πεντάμορφη γυναίκα.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ή οποία Αβα ονομάστηκε και το ομορφότερο ζώο της γης κάποτε! Και όμως ή ίδια είχε πολλές ανασφάλειες σχετικά με την εξωτερική της εμφάνιση και το υποκριτικό της ταλέντο. Γι αυτό και έπινε παρά παρά πολύ πράγμα που ίσως οδήγησε αργότερα και στα δύο  εγκεφαλικά που υπέστη σε νέα σχετικά ηλικια. Παντρεύτηκε αρκετές φορές και έζησε θυελλώδης ερωτες και όμως δεν βρήκε την ευτυχία αυτή ή πεντάμορφη γυναίκα.
Αμα ειχε ανασφαλεια για την εμφανιση της ακομα και η Αβα, τοτε εμεις οι υπολοιπες πρεπει να φουνταρουμε. :)
 
Και ομως ο Γκρεγκορι Πεκ ειχε καταλαβει τις ανασφαλειες της, δεν ευτυχησε με κανεναν απο τους συζυγους της,λ ιγο πολύ όλοι την απατησαν ενώ ένας την έβαλε να κάνει και τεστ εξυπναδας, μιλάμε την μείωνε ασχημα μία θεά του Χολυγουντ τότε στις μεγάλες δόξες της και την παράτησε για άλλη.

http://www.tovima.gr/vimagazino/views/article/?aid=528621

πηγη : το βημα
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κατα πόσο βρε παιδια μοιαζει η μισελ γουιλιαμς με την Μονροε την οποια και ερμηνευσε ; Την θεωρειται καλη επιλογη την συγκεκριμενη ηθοποιο;

με ποια τοπ-μοντελ μοιαζει η Ρομι Σναιντερ σε αυτην την φωτο;

michelle-williams-320.jpg

202631g-romy_schneider_02.jpg
 

1@αριαδνη[/USER] ελαχιστα πραγματα γνωριζω απο καινουργιες ταινιες . Δεν τις παρακολουθω γιατι δεν τις εχω σε εκτιμηση.

Αυτη εδω η κοπελιτσα που βλεπω με το σαντρε μαλλι, ονοματι Μισελ Γουιλιαμς οπως μας λες, καμια σχεση δεν εχει με τη Μαιριλιν. Αλλωστε ειναι ασχημη, ενω η Μαιριλιν ηταν ομορφη, οποτε αν μη τι αλλο, θα μπορουσαν να εβαζαν καποια καλυτερη.

 
Όντως και υποτονική παρά πολύ ή Μαιρυλιν είχε νάζι, φλόγα μέσα της δεν ήτανε ξεθωριασμενη! Σε άλλους ρόλους ή Ουιλιαμς ήταν εξαιρετικη για Μαιρυλιν όμως όχι χρειάζεται μία με μπρίο. Ή Ουιλιαμς είναι εξαιρετική σε δραματικούς ρόλους.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Λοιπόν να απαντήσω , νομίζω πως ή Ρομι βαμμένη λίγο πιο εντονα φέρνει λίγο στην  σύγχρονη Κειτ Μος, λέτε να πεφτω εξω; Στην ταινία, "η σημασία του να αγαπάς" μου την θύμιζε πολύ σε πολλά καρε και ενσταντανε ειδικά το στόμα της και τα ζυγωματικά της.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Παίζει τώρα μία ταινία στην ερτ με βασιλικού και Μυλωνα, ή κοπέλα που παίζει την" λαιφ σταιλ" αδερφή του Μυλωνά που θέλει μόνο να καλοπερνα μοιάζει με την Κλαουντια Καρντιναλε ,δεν γνωρίζω το όνομα της. Το όνομα της ταινίας " δεν πουλάω την καρδιά μου"
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Σε αυτήν την φωτο από τον Νονό, ο Πατσίνο μου φέρνει πολύ σε έναν παλιό Έλληνα ηθοποιό. Είχε συνήθως ρόλους κακών...

89245873_10215416760033355_8843122308508811264_n.jpg
 
Δεν ξερω για τον Αλ Πατσινο. Ο αλλος παντως στα δεξια μου θυμιζει τον Μηνα Χρηστιδη.
 
Η Ίλυα Λιβυκού μου θύμιζε πάντα την Μέριλιν Μονρόε ίσως το χτένισμα της και το χρώμα των μαλλιών της που μοιάζει με της Μονρόε.


livikou_ilia.jpg


livikou.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία:
Η Ίλυα Λιβυκού μου θυμίζει πάντα την Μέριλιν Μονρόε ίσως το χτένισμα της και το χρώμα των μαλλιών της που μοιάζει με της Μονρόε.


livikou_ilia.jpg


livikou.jpg
Η κελλυ γκάρντεν μου την θυμιζει την μερυλιν
 

Συνημμένα

  • c8693068227fd784d7884c54b4c3f711.jpeg
    c8693068227fd784d7884c54b4c3f711.jpeg
    13,1 KB · Προβολές: 0
Φυσικά δεν συγκρίνω τημ ομορφιά καθώς η κάθε μία είχε τη δική της ξεχωριστή ομορφιά. Άλλη ομορφιά είχε η Λυβικού και άλλη η Μέριλιν όμως το μαλλί της και το σχήμα των φρυδιών έχουν κάτι απο Μέριλυν Μονρόε.
 
Ποια πρισιλα μοιάζει περισσότερο με την οριτζιναλ; εγω νομιζω του 80'MV5BYjdjYjAzYTktY2Q5My00ZTRjLTllOGEtNThkZjEzMWFiMmY1XkEyXkFqcGdeQXVyMTMwMjg5Njgw._V1_.jpgimago0309557926s.jpg
 
Πίσω
Μπλουζα