Μόνο για γυναίκες

H ομορφια έχει τίμημα, όμως η ματοδοξια ακόμα μεγαλύτερο. Αυτές είναι κοπέλες της γενιάς μας, πότε πέρασαν στους 40 αρηδες και αυτά τα προτυπα; ποτέ πρόλαβαν; οκ στην γεννια των 20 και των 30 σε μας γιατι; και αυτη η κοπέλα πέθανε για το λεγόμενο brasilian butt, είναι της γενιάς μας παιδί.
 
H Λίμα τι ανάγκη είχε για φιλλερς ;
αρχείο λήψης (24).jpeg
 
Τελευταία επεξεργασία:
Μια χαρά είναι αν σκεφτεί κανείς ότι είναι 74 ετών. Και αν βαφτεί και περιποιηθεί τον εαυτό της, θα είναι και πολύ καλύτερη. Έχει τις φυσιολογικές ρυτίδες της ηλικίας της. Πολύ καλύτερα από κάποια εκτρώματα που βλέπουμε κατά καιρούς.
 
Μια χαρά είναι αν σκεφτεί κανείς ότι είναι 74 ετών. Και αν βαφτεί και περιποιηθεί τον εαυτό της, θα είναι και πολύ καλύτερη. Έχει τις φυσιολογικές ρυτίδες της ηλικίας της. Πολύ καλύτερα από κάποια εκτρώματα που βλέπουμε κατά καιρούς.
Ξεκάθαρα δεν έχει κάτι τίποτα απολύτως
 
Η φύση της έδωσε πολύ ωραία μύτη που πήγαινε με το πρόσωπο της γιατί έπρεπε να την αλλαξει;
jennifer-love-hewitt-nose-job.jpg
 
Mηπως αυτη η Jennifer Love ειναι διδυμη αδελφη της Lacey Chabert; :)

Lacey Chabert
Προβολή συνημμένου 270356
Τώρα που έβαλε χείλη και φιλλερςκτλ.η Τζένιφερ δεν πολύ μοιάζουν παλιά ναι διδυμες , η Τζένιφερ Λοβέ Λιούτ είναι συνομιληκη μου, δεν τα χρειαζόταν όλα αυτά. Η Lacey παίζει σε χριστουγεννιατικες ταινιες.
 
Όπως βλέπετε και απο το δικό μου το αβαταριο φαίνονται τα χρονάκια μου , το μόνο που ξεγελάει είναι πως είχα μπόλικο baby fat και ακόμα κρύβει ρυτίδες. Δηλ.τωρα αν είχα λεφτά θα έπρεπε να κάνω μποτοξ σιγά σιγά συντηρητικά. Η Μισέλ Γουίλιαμς, συνομιληκη με μένα, έχει πολύ baby fat και μικροφερνει όσο να ναι. Τα Ίδια μάγουλα είχα στην εφηβεία.
ea9a35293b66b19b247c0bbf3d097927.jpg
 
Πίσω
Μπλουζα