Μόνο για γυναίκες

^^^
Moνο δυο απο αυτα φορεσα: Τις μπαλαρινες επειδη παντα μου αρεσαν πολυ (τις θεωρω ιδανικα χαμηλα παπουτσια) και τα παπουτσια τα αθλητικα. Αυτα τα τελευταια εντελως αναγκαστικα λογω του μαθηματος της Γυμναστικης στο σχολειο. Με το που τελειωσα το Λυκειο τα πεταξα στα σκουπιδια και δεν ξαναβαλα ποτε αυτο το ειδος πανω μου. Τα μισω.
 
^^^
Moνο δυο απο αυτα φορεσα: Τις μπαλαρινες επειδη παντα μου αρεσαν πολυ (τις θεωρω ιδανικα χαμηλα παπουτσια) και τα παπουτσια τα αθλητικα. Αυτα τα τελευταια εντελως αναγκαστικα λογω του μαθηματος της Γυμναστικης στο σχολειο. Με το που τελειωσα το Λυκειο τα πεταξα στα σκουπιδια και δεν ξαναβαλα ποτε αυτο το ειδος πανω μου. Τα μισω.
Αχ τα λατρεύω τα αθλητικά παπούτσια όλα τα είδη, τα μόνα που φοράω και οι μπαλαρίνες μου αρέσουν πολύ αυτά τα δύο είδη.
 
Είχα ξεχάσει τα δαντελένια καλτσάκια. Τα φορούσαμε με άσπρες λουστρίνι μπαλαρίνες κάτω από "ψαράδικο" παντελόνι όπως λεγότανε τότε το σημερινά αποκαλούμενο cropped παντελόνι. Αν δεν κάνω λάθος ήταν κυρίως στην μόδα άνοιξη φθινόπωρο του 86.
 
Είχα ξεχάσει τα δαντελένια καλτσάκια. Τα φορούσαμε με άσπρες λουστρίνι μπαλαρίνες κάτω από "ψαράδικο" παντελόνι όπως λεγότανε τότε το σημερινά αποκαλούμενο cropped παντελόνι. Αν δεν κάνω λάθος ήταν κυρίως στην μόδα άνοιξη φθινόπωρο του 86.
Ναι οι άνδρες εκείνη την εποχή ναι στις ταινίες στην εξοχη δείχνει άνδρες με ψαράδικα παντελόνια. Και οι κάλτσες της εποχής.
 
Είχα ξεχάσει τα δαντελένια καλτσάκια. Τα φορούσαμε με άσπρες λουστρίνι μπαλαρίνες κάτω από "ψαράδικο" παντελόνι όπως λεγότανε τότε το σημερινά αποκαλούμενο cropped παντελόνι. Αν δεν κάνω λάθος ήταν κυρίως στην μόδα άνοιξη φθινόπωρο του 86.
Καθόλου λάθος δεν κάνεις. Αξέχαστο θα μου μείνει εκείνο το Πάσχα, είχα πάρει τα άπειρα ζευγάρια για το χωριό!!!
 
Η μελαχρινή του baywCh ήταν ωραία κοπέλα στα νιάτα της αλλά πάλι δεν πρέπει να ναι πολύ μεγάλη, πιτσιρικα ήταν τοτε
GGjhC1sWQAAp-1G.jpeg
 
Αυτή η γυναίκα δεν υπάρχει είναι από πολλές σταρ φτιαγμένη μαζι
resize.jpeg
 
Η ζυλιετ μπινος γίνεται κοκο σανελ
 
Πείραξε μύτη, μάτια αλλά γιατι; ειδικά μύτη είχε τελεια.
untitled-design-12-98752.png
 
Πίσω
Μπλουζα