ΜAME χειριστήριο,αλλά.....

an ηθελα με μοχλο αριστερα εβρισκα με καμια κατοστη ευρο κορυφαιο πραγμα αλλα το θεμα ειναι ο μοχλος δεξια αυτο δηλαδη που δεν υπαρχει στο εμποριο..μαλλον θα το φτιαξω μονοσ μου απο ηλεκτρονικα δεν ξερω πολλα αλλα απο τρυπανια σεγα τροχουσ κ τετοια ειναι το στοιχειο μου ...αυχαριστω για τισ απαντησεις δασκαλοι!!
 
Εγώ ναι ακόμα ψάχνομαι... Ρε συ κάμπια δεν... σέρνεσαι σιγά σιγά προς τα νότια να με βοηθήσεις;

ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ!!!
 
NLS είπε:
Εγώ ναι ακόμα ψάχνομαι... Ρε συ κάμπια δεν... σέρνεσαι σιγά σιγά προς τα νότια να με βοηθήσεις;
ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ!!!
Πολλά τα 500+ klm βρε NLS. Περιμένω να ολοκληρωθεί η μεταμόρφωση σε πεταλούδα για να έρθω πετώντας :D

Πέρα από την πλάκα, αν ήμουν εκεί θα βοηθούσα πολύ ευχαρίστως.
 
Παίζει να αλλάξω μηχανή, αν γίνει μπορεί να έρθω για στρώσιμο, ετοίμασε την οικογένεια να παίξει μόνη της κάνα μήνα (να προλάβεις να το φτιάξεις άνετα) και σε φέρνω κάτω στην επιστροφή. (ρε τι κάνει κανείς για ένα control panel)
 
Πριν λίγο καιρό, η CMS είχε ποστάρει στη σελίδα της στο Facebook πως για οικονομικούς λόγους, σταματά την παραγωγή των joystick. Δεν ξέρω αν ισχύει ακόμα, μιας και δε βρίσκω τώρα το post (με λίγο ψάξιμο).
 
καλσησπερα που μπορουμε να βρουμε ωραια artwork για ενα κοντρολερ?
 
Πίσω
Μπλουζα