Μovie News

Aμα βλεπεις Rock παρεα με Bruce Willis κατι καλο θα βγει!

 





 
Εχει πηγουνι πολυ πιο κοντα στο <<αληθινο>> απο οτι ο Σλαι..
 
Aardvark είπε:
Δυο ηταν οι bad mother f@ckers των κομικς μας,ο ενας ο Κοναν και ο αλλος ο αποκατω.
dredd.png
Εχει πηγουνι πολυ πιο κοντα στο <<αληθινο>> απο οτι ο Σλαι..
 
Nαι εχει.




 


dredd2.jpg


 


dredd.jpg


 


dredd-4.jpg


 


dredd-3.jpg



 
μια φωτογραφια απο την οντισιον του τζει κορτνει (ο βαρο απο το θεικο spartacus ) για τον ρολο του γιου του τζον μακλειν (που τον κερδισε) για το 5ο πολυ σκληρος για να πεθανει με τον τιτλο A Good Day to Die Hard!!!

 


http://www.movies.com/movie-news/die-hard-5-images/6741?wssac=164&wssaffid=news


 
Μια χαρά είναι ρε Doc τα 98άρια. Ούτε κοριούς, ούτε τίποτε και κάνεις άνετα τη δουλειά σου, άσε που παίζουν και οι Voodoo μια χαρά στα παλιά παιχνιδάκια! Θα επανέλθω με ερωτήσεις.
Γενικά ο Bay έχει ειδικότητα στο να καταστρέφει franchises. (Ευτυχώς αυτά που είχε αναλάβει δεν μου άρεσαν ποτέ).
 
Captain Kal είπε:
Μια χαρά είναι ρε Doc τα 98άρια. Ούτε κοριούς, ούτε τίποτε και κάνεις άνετα τη δουλειά σου, άσε που παίζουν και οι Voodoo μια χαρά στα παλιά παιχνιδάκια! Θα επανέλθω με ερωτήσεις.
Γενικά ο Bay έχει ειδικότητα στο να καταστρέφει franchises. (Ευτυχώς αυτά που είχε αναλάβει δεν μου άρεσαν ποτέ).
Καπετάνιε, "σ' έχασα" κάπου! :D Μήπως είναι απ' άλλο θρεντ το quote?!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Καπετάνιε, "σ' έχασα" κάπου! Μήπως είναι απ' άλλο θρεντ το quote?!
Ναι!! :points: Κάτι έλεγα σε άλλο thread για τα Win98. :frypan: Το κράξιμο για τον Bay πάντως ισχύει. #)
 
Τον θεωρώ κι εγώ από τους χειρότερους σκηνοθέτες που υπάρχουν αυτήν την στιγμή. Παρέα με τον σκηνοθέτη των Resident Evil και τον Uwe Boll φυσικά.
 
Πρωτη φωτο του Kucher με την "στολη" του Jobs για την αναμενομενη ταινια bio.

 




Ashton-Kutcher-and-Steve-Jobs.jpg
 
Τελείως αταίριαστος. Όχι μόνο φυσιογνωμικά (το μούσι και η φράτζα δεν φτάνουν, πέρα από το ότι ο Α.Κ. είναι κεντρο/βορειοευρωπαίος από καταγωγή, ο Τζομπς ήταν μισοάραβας), αλλά κυρίως στην έκφραση. Πού είναι η όλο ένταση ματιά του Τζομπς στα βοϊδίσια μάτια του τύπου?
 
Βασικά είναι λάθος το ότι φοράει μαύρο ζιβάγκο και τζιν ενώ παίζει τον νεαρό εαυτό του. Αυτό το στυλάκι το υιοθέτησε στα τέλη του 90.
 
αμαν με το 3d ...το g.i.joe retaliation παει 9 μηνες πισω!! 29 μαρτιου τωρα!!!
 
IN 3D AND REAL D 3D δηλαδή κανονικά δεν θα το παίξουν; Τι κακό είναι αυτό με το ρημάδι το 3D λες και αρέσει σε όλους..
 
Πεσ' τα !!

Ειδικά όσοι φοράνε ήδη γυαλιά (σαν και του λόγου μου), είναι δύσκολο να παρακολουθούν φορώντας απο πάνω 2ο ζευγάρι (εξαιρούνται βέβαια όσοι διαθέτουν μύτη όπως του Πινόκιο... :D ).

Πιστεύω πάντως πως, άσχετα με ότι λένε, θα προβληθεί και "άνευ" 3D.
 
djangounchainedposter.jpg


Django (...the D is silent :D :D :D )

Λοιπόν, πριν λίγο είδα πως μετά το γνωστό μας Sukiyaki Western Django του Takashi Miike, ο Ταραντίνο ετοιμάζει (ο ίδιος αυτή τη φορά) κάτι καινούριο ονόματι "Django Unchained", με τον Τζέιμι Φοξ.

Επειδή ίσως κάποιοι να θεωρήσουν ελαφρώς αταίριαστο έναν "μαύρο Τζάνγκο", ας ρίξουν μία ματιά και στο υπόλοιπο καστ όπου συμπρωταγωνιστούν οι Λεονάρντο Ντι Κάπριο (στο ρόλο του κακού) καθώς και ο Κριστοφ Βαλτς (εδώ τα λόγια περιττεύουν νομίζω !!).

Επίσης συμμετέχουν κάποια γνωστά ρετρο-ονόματα, όπως ο Tom Wopat (απο τους Ντιούκς), και ο Don Johnson (Σκληροί του Μαϊάμι).

...μέχρι και ο *φοβερός* Φράνκο Νέρο κάνει ένα πέρασμα - πιθανότα ως "tribute". :thumbup:

Τσεκάρετε και το τρέιλερ.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
... και ποιος περιμένει ως τα Χριστούγεννα;;;;

:banghead:
 
Πίσω
Μπλουζα