Μovie News

O Ben Kingsley ως Mandarin στο IRON MAN 3!!! :)

attachment.php


πηγη φωτο

Game of Thrones season 3 poster! :D

attachment.php


πηγη φωτο

Και trailer του trailer.... :eek:

 
Γελοία η αφίσα του Ironman.

Ακόμα και αν δεν είχαμε πια βαρεθεί να βλέπουμε αυτήν την overused πόζα σε anime και ταινίες, τo να βλέπω τον Robert Downey Jr. να την κάνει με αυτό το ύφος μου φαίνεται πιο πολύ σαν παρωδία παρά σαν κάτι intimidating. Τουλάχιστον αν είχε το κράνος θα ήταν απλά κλισέ, τώρα είναι και κλισέ και αστείο (με την κακή έννοια).
 
Μωρέ, η αφίσα μια χαρά είναι....

Εμένα, ο Robert Downey είναι που δε με "κάθεται" καλά! :xm:

Είναι εξαιρετικός ηθοποιός, αλλά για κάποιο περίεργο λόγο δεν "έδεσε" στο μυαλό μου με τον ήρωα που υποδύεται...

Όπως επίσης, σε καμία περίπτωση δεν τον κάνω για Sherlock Holmes, αλλά έλα που έγινε! Μακράν η καμία σχέση με τον Holmes που είχα πλάσει στη φαντασία μου....
 
Και εμένα δεν μου αρέσει καθόλου σαν Σερλοκ Χολμς (ο Σερλοκ της καρδιάς μας είναι ο Ραθμπόουμ, πάει και τελείωσε :) ). Αντίθετα μου αρέσει σαν Αη Ρονμαν (αλλά μετά από 3 ταινίες και μια Εκδικητές μάλλον πρέπει να ασχοληθεί και με τίποτα άλλο)
 
RDJ μακράν ο καλύτερος Holmes για εμένα.
 
Man of Steel trailer...με ελληνικους υποτιτλους!!!
attachment.php


 
Τώρα, εγώ θα γίνω γραφική πάλι, αν πω ότι "σαν τον Christopher Reeve, κανένας!", ε? :D

Παρεπιπτόντως, ο πρωταγωνιστής είναι ο ίδιος που είχε παίξει και στο Superman Returns?

Δεν τον θυμάμαι έτσι..... :xm:
 
D@redevil είπε:
Τώρα, εγώ θα γίνω γραφική πάλι, αν πω ότι "σαν τον Christopher Reeve, κανένας!", ε? :D
Παρεπιπτόντως, ο πρωταγωνιστής είναι ο ίδιος που είχε παίξει και στο Superman Returns?
Καθολου γραφικη! :flower:

Οντως για πολλους Σουπερμαν φανς ο Ριβ ηταν (και ειναι) ο καλυτερος Σουπερμαν! :)

Οσο για την απορια σου....καμια σχεση!!!! :eek:

Superman Returns = Brandon Routh

Man of Steel = Henry Cavill
 
Α, γι' αυτό με φάνηκε τόσο αλλαγμένος! :biglaugh:

(μιλάμε, από μνημονικό.... hάστα να πάνε! :p )

Δε νομίζω ότι με ενθουσίασε ο "καινούριος"... O Brandon, έφερνε κάτι σε παλιό superman.... Αυτός, τίποτε! :(
 
Thor είπε:
Και εμένα δεν μου αρέσει καθόλου σαν Σερλοκ Χολμς (ο Σερλοκ της καρδιάς μας είναι ο Ραθμπόουμ, πάει και τελείωσε :) ). Αντίθετα μου αρέσει σαν Αη Ρονμαν (αλλά μετά από 3 ταινίες και μια Εκδικητές μάλλον πρέπει να ασχοληθεί και με τίποτα άλλο)
Πολύ καλός ηθοποιός γενικά ο Robert Downey Jr., αλλά δεν του πάει ο Holmes. Τεράστιος ο Basil Rathbone, απλά μια μικρή ένσταση ώστε να βρούμε χώρο για να βάλουμε και τον Michael Caine από το Without a Clue
 
Ναι αλλά ο Κέιν υποδύεται έναν ηθοποιό που υποδύεται τον Ντετέκτιβ :) . Πολύ καλός όμως και ο Κίνγκσλεϊ σαν Γουάτσον και ο Τζόουνς σαν Λεστραντ.
 
Δεν έχεις άδικο φυσικά, αλλά ακόμη κι έτσι, o Michael Caine ως Reginald Kincaid (ή κάτι παρόμοιο αν θυμάμαι καλά) είναι ένας από τους πιο αξιολάτρευτους Sherlock Holmes
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Αν ισχυει αυτο εδω τοτε μιλαμε για τον

μεγαλυτερο αντιπαλο των Χ-ΜΕΝ...
attachment.php
...τον Apocalypse!!!! :d@redevil

attachment.php
 
Αν σας αρεσε το Kick Ass τοτε θα σας αρεσει και το Kick Ass 2! :)

Δειτε το νεο trailer
 
Πίσω
Μπλουζα