Νέοι Moderators / Super Moderators

Ένα μεγάλο μπράβο σε όλα τα νέα παιδιά που ανέλαβαν τους καινούριους τους ρόλους!!!
cheerleader3.gif


Καλή δύναμη και είμαι σίγουρη πως θα συμβάλλετε στη διαρκή ανανέωση του φόρουμ με τις δικές σας ιδέες!!!
computer3.gif


Κάμπια, κανένα περίσσεψε τίποτις
oregonian_winesmiley.gif
ή πάλι τελευταία είμαι;;;;
 
Χουάνα μου την τελευταία στιγμή αρπαξα ένα κομμάτι από τον Τσαλκ, γιατί την έφαγε σχεδόν όλη :tease: , και σου κράτησα!
 
Kambia είπε:
Χουάνα μου την τελευταία στιγμή αρπαξα ένα κομμάτι από τον Τσαλκ, γιατί την έφαγε σχεδόν όλη :tease: , και σου κράτησα!

Ήμουν σίγουρη...
4fvgdaq_th.gif
Σ΄ευχαριστώ ξαδέρφη!!!
91.gif
 
Κάλλιο αργά παρά..αργότερα! Συγχαρητήρια και στους τρεις σας!!
 
Nα σας ενημερωσω οτι ο Bernard.c "προηχθει" σε Super Moderator.

Ηδη, μαζι με τα υπολοιπα παιδια του TV team, εστησαν το τηλεοπτικο υποφορουμ με standards και πλουτο πληροφοριων που δεν συναντιεται πουθενα αλλου.

Η χειρονομια μας ηταν το λιγοτερο που μπορουσαμε να κανουμε - αλλωστε θα ειναι ευεργετικο για το φορουμ να εχει πληρη δικαιοδοσια. Η μεθοδικοτητα, το ηθος, το μερακι του μας εκπλησσει καθημερινα!

Και ολα αυτα σε συνδυασμο με τις γνωσεις και τη φυσικη του ευγενεια, καθιστουν τη κοινοτητα του RetroManiaX πολυ τυχερη που τον εχει μελος.

Ευχαριστουμε για ολα Μπερναρ!
 
Και εις ανώτερα του ευχήθηκα προσωπικά και το επαναλαμβάνω δημόσια και από εδώ.

Το τρέξιμο που έχει κάνει ειδικά τελευταία είναι απίστευτο λόγω των συνεντεύξεων,αλλά και των διαφόρων πρωτοβουλιών που έχει αναλάβει.

Του εύχομαι καλή δύναμη και από το καινούργια του θέση
 
Το αξίζει πολλά συγχαρητήριά καλή δύναμη και πολλές επιτυχίες

Bernard.c
 
Καλορίζικος και σιδεροκέφαλος! :) ))
 
Μπράβο σε όλα τα παιδιά!
 
Eύχομαι καλή δύναμη και καλό κουράγιο !! :D
 
Μια και έγινες και συ ΜΠΛΕ Bernard ορίστε η τούρτα σου :D

1272992174.jpg

Kαλό κουράγιο στα νέα σου καθήκοντα
 
Χαχα, παιδιά, σας ευχαριστώ πολύ όλους για τα καλά σας λόγια και ιδιαίτερα, εσένα "Λιχούδη" για την τούρτα σου! ;)

(μου την παραδίδει προσωπικά ο Χαχανούλης βλέπω, συσκευασμένη!) :)
 
Μπραβο βρε, Bernard! Συγχαρητηρια μεσα απο την καρδια μου και σε ευχαριστουμε για οσα μας εχεις προσφερει!
 
Πολλα συγχαρητήρια! :thumbup:
 
Συγχαρητήρια Bernard, άξιος!!! Θερμές ευχαριστίες για την μεγάλη σου προσφορά :)
 
μπραβο και συγχαρητηρια bernard
 
Βερνάρδε συγχαρητήρια για την προαγωγή σου αυτή! Τρέχεις σαν σίφουνας πάνω κάτω στο φόρουμ να δεις τι χρειάζεται και έχεις δημιουργήσει ολόκληρες κατηγορίες, οπότε σου αξίζει! Ωραίος! :clap:
 
Σας ευχαριστώ πολύ όλους παιδιά για τα όμορφα λόγια σας!

Σας ετοιμάζουμε πολλές όμορφες εκπλήξεις το επόμενο διάστημα, οπότε... "μείνετε συντονισμένοι"! :)
 
Nα σας ενημερώσω οτι η D@redevil βάφτηκε μπλε! Έγινε δλδ Super Moderator :)

Η χειρονομία μας αυτή ήταν το λιγότερο που μπορούσαμε να κάνουμε μποστά στην καθημερινή δουλειά που κάνει στο φόρουμ.

Ευχαριστούμε για όλα και καλή δύναμη.
 
Πίσω
Μπλουζα