Νέοι Moderators / Super Moderators

Πολύ ωραία νέα !!! Καλή δύναμη και καλή δουλειά Daredevil :flower: :flower: :flower: :flower:
 
Άιντε τα συγχαρήκια μου ! Πάντα τέτοια ! ;)
 
πολλα συγχαρητηρια κι απο μενα D@redevil :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers:

παντα αξια!!!!!!!!

attachment.php
μια τουρτιτσα παγωτο :)

Tourta-pagoto-me-mwsaiko.jpg
 
Μπράβο σου D@redevil ! :D Το αξίζεις... Και βέβαια δεν ξεχνώ την απάντησή σου όταν έγραψα μέσα απ' την καρδιά μου ως νεοεισερχόμενος στο "Καλωσόρισμα νέων μελών"...
 
Kambia είπε:
Nα σας ενημερώσω οτι η D@redevil βάφτηκε μπλε! Έγινε δλδ Super Moderator :)
Η χειρονομία μας αυτή ήταν το λιγότερο που μπορούσαμε να κάνουμε μποστά στην καθημερινή δουλειά που κάνει στο φόρουμ.

Ευχαριστούμε για όλα και καλή δύναμη.
Πραγματι ο,τι και να πει καποιος για την Μαριανα θα ειναι λιγο!!Συγχαρητηρια και απο εμενα και ..εις ανωτερα!!!
 
Η κραση, η δυναμικοτητα, το μερακι, το φιλοτιμο, η οργανωτικοτητα της Μαριαννας χρηζει επιστημονικης ερευνας...

Η κοινοτητα μας ειναι ιδιαιτερα προνομιουχα που διαθετει ατομα σαν την Μαριαννα στη συντονιστικη ομαδα.

Οργωνει κυριολεκτικα ενα τεραστιο φορουμ σαν αυτο και δινει συνεχως λυσεις και ιδεες...

Και εις ανωτερα ;)
 
Μπραβο Μαριανα και απο μενα εισαι απο τα λιγα ατομα που ειναι καταληλα για τον τιτλο του super moderator :thumbup: μηπως να κανατε τιμης ενεκεν και το δεικο μου ονομα μαυρο,καταμαυρο;Δεν μπορω αλλο κοκκινο το εχω αποκυρηξει σαν χρωμα μεχρι και απο το μαγαζι μου οπως και την μουσταρδα δεν την τρωω επειδη ειναι κιτρινη.ΠΑΟΚ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ :D
 
Ευχαριστώ κάθε έναν ξεχωριστά, γιατί μαζί σας περνάω το μεγαλύτερο μέρος της μέρας μου! Με κάνατε μέλος της παρέας σας, όταν ήμουν νέα στο φόρουμ και μαζί σας θυμήθηκα τα παιδικά μου & τα εφηβικά μου χρόνια!

Διασκεδάζω μαζί σας, παίζω , μαθαίνω, θυμάμαι! Κάνετε κάθε μέρα μου ξεχωριστή!

Εγώ λοιπόν σας ευχαριστώ - μακάρι να σταθώ αντάξια των προσδοκιών σας! Καλή μας συνέχεια! #)
 
Kαι εις ανώτερα Μαριάννα να ευχηθώ και εγώ με την σειρά μου, και βεβαίως καλή δύναμη (που την έχεις και με το παραπάνω).
 
Wally είπε:
Η κραση, η δυναμικοτητα, το μερακι, το φιλοτιμο, η οργανωτικοτητα της Μαριαννας χρηζει επιστημονικης ερευνας...
Είναι Apple fangirl οπότε τα λέει όλα και με το παραπάνω!

Μαριάνναααααα! Συγχαρητήρια ΣΕ λέω!!!!! Και σ' ανώτερα κούκλα! :D
 
Συγχαρητηρια Μαριαννακι! :thumbup:

Και εις ανωτερα ομορφια μου! :flower:
 
D@redevil, το αξίζεις και με το παραπάνω. :)

Συγχαρητήρια και από μένα.

Πάντα τέτοια!!!
 
Ωραία νέα διαβάζω. Μπράβο Μαριάνα και από μένα. Είσαι πανταχού παρούσα στο φόρουμ και το αξίζεις και με το παραπάνω. Ευγένεια, ήθος, καλοσύνη ... μερικές από τις αρετές σου (τις υπόλοιπες δεν θα τις αναφέρω). Οκ, οκ ... σταματάω ... τώρα μπορείς να κοκκινίσεις.
 
Μπράβο Μαριάννα, και εις ανώτερα! Είναι από τα άτομα που δεν χρειάζονται κανενός είδους τίτλο ή βαθμό για να είναι αγαπητή, ευγενική, γνώστης αυτού που κάνει και όσων λέει αλλά και σεβάσμια :)
 
Μαριαννα τα θερμα μου συγχαρητηρια!!! Το αξιζεις κουκλα μου! :D
 
Επειδή όπως προανέφερα, ο κάθε ένας από εσάς είναι ξεχωριστός για μένα, απαντάω σ' όλους! Ελπίζω να μην έχω ξεχάσει κανέναν - αν το έκανα, συγχωρέστε με` είναι λόγω συγκίνησης!

Attention: Long post! :D

Πατήστε το Spoiler με δική σας ευθύνη!

Kambia είπε:
Nα σας ενημερώσω οτι η D@redevil βάφτηκε μπλε! Έγινε δλδ Super Moderator :)
Η χειρονομία μας αυτή ήταν το λιγότερο που μπορούσαμε να κάνουμε μποστά στην καθημερινή δουλειά που κάνει στο φόρουμ.

Ευχαριστούμε για όλα και καλή δύναμη.
Ρε! Εσύ με "μπογιάτισες"? :D

Εγώ ευχαριστώ για την εμπιστοσύνη! ;)

Rinus Cesar είπε:
Πολύ ωραία νέα !!! Καλή δύναμη και καλή δουλειά Daredevil :flower: :flower: :flower: :flower:
Ευχαριστώ πολύ! Σηκώνουμε μανίκια και πάμε γι' άλλα! ;)

geoanas είπε:
Άιντε τα συγχαρήκια μου ! Πάντα τέτοια ! ;)
Ευχαριστώ πολύ! Να 'σαι καλά! :)

katerinak είπε:
πολλα συγχαρητηρια κι απο μενα D@redevil :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers:παντα αξια!!!!!!!!

attachment.php
μια τουρτιτσα παγωτο :)

Ωωωω! :flower:

Ευχαριστώ για την τουρτίτσα! yum! :D

VAGBITH είπε:
Μπράβο σου D@redevil ! :D Το αξίζεις... Και βέβαια δεν ξεχνώ την απάντησή σου όταν έγραψα μέσα απ' την καρδιά μου ως νεοεισερχόμενος στο "Καλωσόρισμα νέων μελών"...
Το πάρα πολύ συγκινητικό ποστ σου άξιζε αναγνώριση! Είναι πολύ όμορφο να μπορούν τα γραπτά κάποιου να μας αγγίξουν! :)

Μακάρι να μας χαρίζεις πάντα τέτοια ποστς!

angel_grig είπε:
Πραγματι ο,τι και να πει καποιος για την Μαριανα θα ειναι λιγο!!Συγχαρητηρια και απο εμενα και ..εις ανωτερα!!!
Γρηγόρη μου, σ' ευχαριστώ! Με συγκινείς πολύ! :flower:

Wally είπε:
Η κραση, η δυναμικοτητα, το μερακι, το φιλοτιμο, η οργανωτικοτητα της Μαριαννας χρηζει επιστημονικης ερευνας...
Η κοινοτητα μας ειναι ιδιαιτερα προνομιουχα που διαθετει ατομα σαν την Μαριαννα στη συντονιστικη ομαδα.

Οργωνει κυριολεκτικα ενα τεραστιο φορουμ σαν αυτο και δινει συνεχως λυσεις και ιδεες...

Και εις ανωτερα ;)
Να 'σαι καλά, Πάνο! :[

bspus είπε:
Merci, συνάδελφε! ;)

metalcandyman είπε:
Μπραβο Μαριανα και απο μενα εισαι απο τα λιγα ατομα που ειναι καταληλα για τον τιτλο του super moderator :thumbup: μηπως να κανατε τιμης ενεκεν και το δεικο μου ονομα μαυρο,καταμαυρο;Δεν μπορω αλλο κοκκινο το εχω αποκυρηξει σαν χρωμα μεχρι και απο το μαγαζι μου οπως και την μουσταρδα δεν την τρωω επειδη ειναι κιτρινη.ΠΑΟΚ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ :D
Να 'σαι καλά φιλαράκι! :) Να 'σαι γερός, να μας μαθαίνεις να παίζουμε! ;)

tsalk είπε:
Kαι εις ανώτερα Μαριάννα να ευχηθώ και εγώ με την σειρά μου, και βεβαίως καλή δύναμη (που την έχεις και με το παραπάνω).
Ευχαριστώ, Άλκη μου! Να 'σαι καλά! :flower:

pooky(1) είπε:
Είναι Apple fangirl οπότε τα λέει όλα και με το παραπάνω!
Μαριάνναααααα! Συγχαρητήρια ΣΕ λέω!!!!! Και σ' ανώτερα κούκλα! :D
Άντε ρε Mac-bro! :D

Να είσαι καλά (σε λέω κι εγώ!) και περιμένω να τα πούμε από κοντά! Το έταξες!

stayros είπε:
Συγχαρητηρια Μαριαννακι! :thumbup: Και εις ανωτερα ομορφια μου! :flower:
Σταυρί μου, σ' ευχαριστώ πολύ! Είσαι πάντα μ' έναν καλό λόγο και μου φτιάχνεις πάντα τη διάθεση! :flower:

DINO είπε:
D@redevil, το αξίζεις και με το παραπάνω. :) Συγχαρητήρια και από μένα.

Πάντα τέτοια!!!
Αγαπητέ μου Atarian, σ' ευχαριστώ πολύ για τις ευχές! :)

caprice είπε:
Ωραία νέα διαβάζω. Μπράβο Μαριάνα και από μένα. Είσαι πανταχού παρούσα στο φόρουμ και το αξίζεις και με το παραπάνω. Ευγένεια, ήθος, καλοσύνη ... μερικές από τις αρετές σου (τις υπόλοιπες δεν θα τις αναφέρω). Οκ, οκ ... σταματάω ... τώρα μπορείς να κοκκινίσεις.
Ευχαριστώ φιλαράκι μου! (....έχω ήδη κοκκινήσει και όπως ξέρουμε όλοι, είμαι ντροπιάρα και δε μου πάει! #) )

ntsmrtz είπε:
Μπράβο Μαριάννα, και εις ανώτερα! Είναι από τα άτομα που δεν χρειάζονται κανενός είδους τίτλο ή βαθμό για να είναι αγαπητή, ευγενική, γνώστης αυτού που κάνει και όσων λέει αλλά και σεβάσμια :)
Κώστα, τα λόγια σου με τιμούν ιδιαίτερα! Σ' ευχαριστώ πολύ! :flower:

sunset89 είπε:
Μαριαννα τα θερμα μου συγχαρητηρια!!! Το αξιζεις κουκλα μου! :D
Να 'σαι καλά, Αναστασία μου! Σ' ευχαριστώ πολύ! ;)
 
Μπραβο Μαριαννα! ανταμοιβη για την καλη δουλεια που κανεις στο φορουμ.
 
Συγχαριτήρια και από εμένα
 
Μπράβο D@redevil. Συγχαρητήρια :)
 
Πίσω
Μπλουζα