Νέοι Moderators / Super Moderators

Αν και πολύ νέος στο καταπληκτικό αυτό site, θα ήθελα να ευχηθώ και εγώ με την σειρά μου σε όλους, συγχαρητήρια και καλή δύναμη... Το καταλαβαίνω ότι είναι πάρα πολύ δύσκολο να φτάσει κάποιος σε αυτό το σημείο, ειδικά όταν εκτός από την τρέλα μας για το retro, έξω, κάποιοι έχουμε να ασχοληθούμε και με τις δουλειές μας, κάποιοι με οικογένεια κλπ.... Οπότε νομίζω ότι αξίζουν τέτοιου είδους επιβραβεύσεις ;)

.

Επιτρέψτε μου μόνο να δώσω ειδικά στην Μαριάννα D@redevil με την οποία έχουμε ανταλλάξει δύο κουβεντούλες παραπάνω, ένα κλικ περισσότερα συγχαρητήρια και της εύχομαι και εις ανώτερα :) !!!

Και πάλι συγχαρητήρια σε όλους !!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ξέχασα να πω ότι περιμένω / περιμένουμε κέρασμα από το "γνωστό" μαγαζί της "γνωστής" γωνίας.
 
Συγχαρητήρια και από εμένα! Καλή δύναμη και εις ανώτερα!!
 
Συγχαρητήρια για την προαγωγή, και (όπως συνηθίζω να λέω)... καλό κουράγιο !! :D
 
Συγχαρητήρια παιδιά! Have fun!!! (hey που πήγε εκείνο το ποστ μου ; ) :)
 
Attention! Long post 2! :D

Ajax87 είπε:
Μπραβο Μαριαννα! ανταμοιβη για την καλη δουλεια που κανεις στο φορουμ.
Γιάννη, σ' ευχαριστώ πολύ! :)

Thor είπε:
Συγχαριτήρια και από εμένα
Να 'σαι καλά! :flower:

Alucard είπε:
Μπράβο D@redevil. Συγχαρητήρια :)
Ευχαριστώ, Alu! Να 'σαι καλά, να μας χαρίζεις τα υπέροχα reviews σου! ;)

playmofan είπε:
Αν και πολύ νέος στο καταπληκτικό αυτό site, θα ήθελα να ευχηθώ και εγώ με την σειρά μου σε όλους, συγχαρητήρια και καλή δύναμη... Το καταλαβαίνω ότι είναι πάρα πολύ δύσκολο να φτάσει κάποιος σε αυτό το σημείο, ειδικά όταν εκτός από την τρέλα μας για το retro, έξω, κάποιοι έχουμε να ασχοληθούμε και με τις δουλειές μας, κάποιοι με οικογένεια κλπ.... Οπότε νομίζω ότι αξίζουν τέτοιου είδους επιβραβεύσεις ;) .

Επιτρέψτε μου μόνο να δώσω ειδικά στην Μαριάννα D@redevil με την οποία έχουμε ανταλλάξει δύο κουβεντούλες παραπάνω, ένα κλικ περισσότερα συγχαρητήρια και της εύχομαι και εις ανώτερα :) !!!

Και πάλι συγχαρητήρια σε όλους !!!
Δημήτρη! :flower: Σ' ευχαριστώ πολύ!

caprice είπε:
Ξέχασα να πω ότι περιμένω / περιμένουμε κέρασμα από το "γνωστό" μαγαζί της "γνωστής" γωνίας.
Διαταγάς! :)

kastano-tsoureki-e1269298417548.jpg

(P.S. Έλα πάνω, να στο κεράσω live! ;) )

stratos84 είπε:
Συγχαρητήρια και από εμένα! Καλή δύναμη και εις ανώτερα!!
Στράτο μου, ευχαριστώ και από δω! :)

billy είπε:
Συγχαρητήρια για την προαγωγή, και (όπως συνηθίζω να λέω)... καλό κουράγιο !! :D
Ευχαριστώ Billy! :) (και για τα συγχαρήκια, και για τις ευχές! :) )

nkarytia είπε:
Συγχαρητήρια παιδιά! Have fun!!! (hey που πήγε εκείνο το ποστ μου ; ) :)
Ευχαριστώ! #) (χμ!.... Εκείνο που πάτησα το "διαγραφή ποστ"? Α, δικό σου ήταν?! :D )

Πέρα από την πλάκα, ευχαριστώ άπαντες!... Να 'μαστε καλά και ό,τι χρειαστείτε, στη διάθεσή σας! ;)
 
Συγχαρητήρια και από εμένα Dare μου, πραγματικά το αξίζεις. Θέλω να πω πως όλοι όσοι έχουν επιλεχθεί κατά καιρούς να κάνουν την επιμέλεια του forum είναι όλοι άξιοι του σεβασμού και της αγάπης μας. Προσωπικά θέλω να πω ένα μεγάλο ευχαριστώ για την άμεση βοήθεια όποτε την έχω χρειαστεί.
 
Συγχαρητήρια Μαριάννα, το άξιζες και με το παραπάνω!!
 
Συγχαρητηρια και απο μενα και επειδη ειμαι και γω admin σε αλλο forum,ξερω καλα πως ειναι,οποτε σου ευχομαι υπομονη και καλο κουραγιο!
 
Και από μένα Μαριάννα μου και άλλοι προβιβασμοί, και εις ανώτερα, το αξίζεις!
 
Μπράβο, άξια!!!! :D
 
Συγχαρητηρια, Μαριανα! Καλη δυναμη και καλη δουλεια, ευχομαι.
 
Μπραβο Μαριαννα μου.. το αξιζες και με το παραπανω, και αργησε να γινει.. :clap: :clap:

Καλη αρχη στα νεα σου καθηκοντα

Αναμενω κερασμα ;)

Μπλε.. δεν μπορω να σε συνηθισω ακομη παντως.. Μηπως να το κανατε μια αποχρωση πιο σκουρο? :p
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Επειδή όλη τη μέρα το έχω στο μυαλό μου να μην το ξεχάσω, attention: Long Post 3! :D

krios είπε:
Συγχαρητήρια και από εμένα Dare μου, πραγματικά το αξίζεις. Θέλω να πω πως όλοι όσοι έχουν επιλεχθεί κατά καιρούς να κάνουν την επιμέλεια του forum είναι όλοι άξιοι του σεβασμού και της αγάπης μας. Προσωπικά θέλω να πω ένα μεγάλο ευχαριστώ για την άμεση βοήθεια όποτε την έχω χρειαστεί.
Ευχαριστώ Κριέ μου! #) Χαρά μου να βοηθάω - το ξέρεις καλά! Όπως σ' έχω πει, είμαι ένα pm μακριά! ;)

ARETARA είπε:
Συγχαρητήρια Μαριάννα, το άξιζες και με το παραπάνω!!
Ευχαριστώ Δημοσθένη μου! :)

Gyubrush είπε:
Συγχαρητηρια και απο μενα και επειδη ειμαι και γω admin σε αλλο forum,ξερω καλα πως ειναι,οποτε σου ευχομαι υπομονη και καλο κουραγιο!
Ευχαριστώ! #) Καλή δύναμη και στα δικά σου καθήκοντα!

αριαδνη είπε:
Και από μένα Μαριάννα μου και άλλοι προβιβασμοί, και εις ανώτερα, το αξίζεις!
Σ΄ ευχαριστώ, Αριάδνη! Να 'σαι καλά! #)

Maddog είπε:
Α, ρε γιατρέ, με συγκινείς πολύ! :) Σ' ευχαριστώ πολύ!!!

bambinella 100 είπε:
Συγχαρητηρια, Μαριανα! Καλη δυναμη και καλη δουλεια, ευχομαι.
Ευχαριστώ πάρα πολύ για τις ευχές! Είμαι παντελώς στη διάθεσή σας, για ό,τι χρειαστείτε! :flower:

nkarytia είπε:
Να φας τη φωτό με το γατάκι ρε συ! :)

Thanks again!

Λορένα είπε:
Μπραβο Μαριαννα μου.. το αξιζες και με το παραπανω, και αργησε να γινει.. :clap: :clap:
Καλη αρχη στα νεα σου καθηκοντα

Αναμενω κερασμα ;)

Μπλε.. δεν μπορω να σε συνηθισω ακομη παντως.. Μηπως να το κανατε μια αποχρωση πιο σκουρο? :p
Βασούλα, σ' ευχαριστώ πολύ! :flower:

Έλα από δω εσύ και θα το βολέψουμε το κέρασμα! ;)

Όσο για το πιο σκούρο, άστο!... Αν αλλάξει λίγο ακόμα η απόχρωση, "καίγομαι"!

Μια χαρά είναι το μπλε! :D
 
Πωπω ντροπη! Ρε παιδια, τωρα πηρα χαμπαρι οτι η Μαριαννα ειναι η D@redevil!

Συνηθισμενος απο τα κομικ μαλλον, θεωρουσα αυτονοητο οτι εισαι αντρας!

Χιλια συγνωμη, επειδη σε καποιο θρεντ (δεν θυμαμαι σε ποιο ομως) σε ειχα πει

και "φιλε μου"... #)

Συγνωμη και παλι και συγχαρητηρια για την "προαγωγη" :)
 
Συγχαρητήρια κι από μένα Μαριάννα!! Ομολογώ πως στο φόρουμ "χάνω πολλά" γιατί δεν προλαβαίνω να παρακολουθώ ότι πραγματικά θα ήθελα, αλλά στην βάση που ρίχνω συχνά πυκνά κλεφτές ματιές βάλθηκες να συμπληρώσεις τα links σε οτιδήποτε εκκρεμεί από παρουσιάσεις! Επίσης σ' ευχαριστώ προσωπικά που με είχες βοηθήσει με κάποιο τεχνικό θέμα και που προσφέρθηκε να βοηθήσεις αν χρειαστώ ξανά κάτι (τι το 'θελες να μου τάξεις; Τώρα είναι πολύ αργά πλέον! :help: :diablotin: )! Καλή δύναμη στο νέο σου έργο! :)
 
Μπράβο Μαριάννα και απο μένα! Καλορίζικη!
 
Συγχαρητήρια Μαριάννα, εις ανώτερα!!!!

Αυτά είναι!!!
 
Επειδη δεν ειδα να αναφερεται η "προαγωγη/αναβαθμιση" της αγαπητης Μαριαννας καπου....

ξεθαβω το παρον για να της ευχηθω για τον νεο της τιτλο (της Administrator) και τα νεα της καθηκοντα. :)

Μαριαννακι μου...πραγματικα το αξιζες!!!! :thumbup:

Πολλα Συγχαρητηρια!!!!!! :flower: :flower:

:cheers: :cheers: :cheers: :award: :award: :award: :beer: :beer: :beer: :clap: :clap: :clap: :bow: :bow: :bow:

attachment.php


Και για να μην ξεχνιομαστε..... :d@redevil :D @redevil:d@redevil:d@redevil:d@redevil:d@redevil:d@redevil:d@redevil:d@redevil:d@redevil:d@redevil:d@redevil:d@redevil:d@redevil:d@redevil:d@redevil:d@redevil:d@redevil:d@redevil:d@redevil:d@redevil:d@redevil:d@redevil:d@redevil:d@redevil:d@redevil:d@redevil:d@redevil:d@redevil:d@redevil:d@redevil:d@redevil:d@redevil:d@redevil
 
Πίσω
Μπλουζα