Νέοι Moderators / Super Moderators

Ευχαριστώ το επιτελείο της σελίδας retromaniax για τη μέγιστη τιμή να γίνω moderator. Από την πλευρά μου θα προσπαθήσω να συμβάλλω στη διατήρηση του υψηλού επιπέδου που χαρακτηρίζει εν γένει το όλο εγχείρημα.

Ευχαριστώ επίσης τα υπόλοιπα μέλη για τις ευχές τους.
 
Εξαιρετικοι ολοι τους
 
Ευχαριστουμε πολυ!!! :flower:
 
Συγχαρητήρια και απο εμένα !!

Εύχομαι καλό κουράγιο. :D
 
Ευχαριστουμε πολυ billy! :thanx2:
 
Μπράβο στα παιδιά ! Σταύρο...μεγάλωσες τώρα βρε !!!! ;) :D

Συγχαρητήρια και πάλι !!
 
Χαχαχαχαχα.....μπααααα,δεν νομιζω.... :baby2:

Να 'σαι καλα Γιωργαρα!!! :thumbup:
 
συγχαρητηρια και στους τρεις!!!
 
Σιδεροκεφαλοι οι καινουργοι, ειμαι σιγουρη οτι θα σταθουν αξιοι και με το παραπανω στα καθηκοντα τους. Τα συγχαρητηρια μου :)
 
imperium είπε:
συγχαρητηρια και στους τρεις!!!

Λορένα είπε:
Σιδεροκεφαλοι οι καινουργοι, ειμαι σιγουρη οτι θα σταθουν αξιοι και με το παραπανω στα καθηκοντα τους. Τα συγχαρητηρια μου :)
Ευχαριστουμε πολυ για τις ευχες σας!!! :thanx2:
 
Λίγο έλειψα και βλέπω ότι έχουμε ραγδαίες εξελίξεις! Αυξήθηκαν τα καθήκοντά μου; Δεν είχα ιδέα! Καταρχάς συγχαρητήρια Σταύρο και Aretara και καλή δύναμη στο νέο σας πόστο. Σύντομα θα καταλάβετε, αν δεν το έχετε καταλάβει ήδη, ότι το φόρουμ έχει απελπισμένα ανάγκη από εργατικά χέρια, και η συμβολή σας θα είναι απαραίτητη. Πολύ καλή επιλογή, μιας και έχετε προσφέρει ήδη τόσα πολλά στους τομείς που σας έβαλαν. (Επίσης, ο Σταύρος είναι εξαιρετική επιλογή για το υποφόρουμ Συναντήσεις, για να σπρώχνει τους Αθηναίους να μαζευτούν, αλλιώς δεν θα το κάνουν ούτε σε χίλια χρόνια, αλλά και για να πιέζει τους Θεσσαλονικιούς να βάζουν τις φωτογραφίες στην ώρα τους :p )

Όσο για μένα, σας ευχαριστώ admins που εκτιμάτε τη συμβολή μου καθώς και για την εμπιστοσύνη που μου δείχνετε, πόσο μάλλον που είμαι από τα λίγα ή ίσως και το μοναδικό μέλος της συντονιστικής ομάδας που δεν έχετε γνωρίσει, και πιθανόν να μη γνωρίσετε ποτέ από κοντά. Όμως να ξεκαθαρίσω κάτι: Το νέο κομμάτι του φόρουμ που μου ανατέθηκε είναι μεγάλο και δύσκολο, και οι συνθήκες μου έχουν κιόλας αλλάξει, πλέον δουλεύω πολύ περισσότερες ώρες και ο χρόνος μου είναι πολύ περιορισμένος. Γι'αυτό πολύ δύσκολo να μπορέσω να ανταποκριθώ με τον ίδιο τρόπο που κάνω το Ξένο Σινεμά. Οπότε, αν δεν έχετε πρόβλημα να βοηθάω στο λίγο πιο χαλαρό, τότε οκ, πάντα χαίρομαι να συμβάλλω, διαφορετικά, αν θέλετε μεγαλύτερη ανταπόκριση και συνέπεια, τότε θα σας παρακαλέσω να μου αφαιρέσετε το νέο κομμάτι και να παραμείνω μόνο σ'αυτό που ήδη έχω :)
 
perlastar είπε:
(...) Αυξήθηκαν τα καθήκοντά μου; Δεν είχα ιδέα! (...)
::) : :) ::)

perlastar είπε:
(...)(Επίσης, ο Σταύρος είναι εξαιρετική επιλογή για το υποφόρουμ Συναντήσεις, για να σπρώχνει τους Αθηναίους να μαζευτούν, αλλιώς δεν θα το κάνουν ούτε σε χίλια χρόνια, αλλά και για να πιέζει τους Θεσσαλονικιούς να βάζουν τις φωτογραφίες στην ώρα τους :p )(...)
Τώρα εσύ, ποιον μπορεί να εννοείς?! :D

perlastar είπε:
(...) Οπότε, αν δεν έχετε πρόβλημα να βοηθάω στο λίγο πιο χαλαρό, τότε οκ, πάντα χαίρομαι να συμβάλλω, διαφορετικά, αν θέλετε μεγαλύτερη ανταπόκριση και συνέπεια, τότε θα σας παρακαλέσω να μου αφαιρέσετε το νέο κομμάτι και να παραμείνω μόνο σ'αυτό που ήδη έχω :)
Το φόρουμ είναι μια εθελοντική προσφορά. Δεν έχουμε deadlines για να γίνουν πράγματα, οπότε όλοι στο χαλαρά είμαστε! :) Και μην στεναχωριέσαι - είμαστε και άλλοι 2 admins πίσω σας! Δεν είστε μόνοι! ;)
 
Συγχαρητήρια σε όλους!...

Καλή συνέχεια!
 
perlastar είπε:
Καταρχάς συγχαρητήρια Σταύρο και Aretara και καλή δύναμη στο νέο σας πόστο.
Να 'σαι καλα perla,σε ευχαριστουμε!!! :flower:

perlastar είπε:
Σύντομα θα καταλάβετε, αν δεν το έχετε καταλάβει ήδη, ότι το φόρουμ έχει απελπισμένα ανάγκη από εργατικά χέρια, και η συμβολή σας θα είναι απαραίτητη. Πολύ καλή επιλογή, μιας και έχετε προσφέρει ήδη τόσα πολλά στους τομείς που σας έβαλαν.

Αχα....ωστε εκει κολλαει το "Σιδεροκεφαλοι".... :D

perlastar είπε:
(Επίσης, ο Σταύρος είναι εξαιρετική επιλογή για το υποφόρουμ Συναντήσεις, για να σπρώχνει τους Αθηναίους να μαζευτούν, αλλιώς δεν θα το κάνουν ούτε σε χίλια χρόνια, αλλά και για να πιέζει τους Θεσσαλονικιούς να βάζουν τις φωτογραφίες στην ώρα τους :p )
Πεστα Χρυσοστομη!!! :flower:

Stratulator είπε:
Συγχαρητήρια σε όλους!...Καλή συνέχεια!
Ευχαριστουμε πολυ!!! :thanx2:
 
D@redevil είπε:
Το φόρουμ είναι μια εθελοντική προσφορά. Δεν έχουμε deadlines για να γίνουν πράγματα, οπότε όλοι στο χαλαρά είμαστε! :) Και μην στεναχωριέσαι - είμαστε και άλλοι 2 admins πίσω σας! Δεν είστε μόνοι! ;)
Oκ τότε Dare, δεκτό, thanks :)
 
Να ευχηθώ κ γω με την σειρά μου συγχαρητήρια στα δυο παιδιά κ καλή δύναμη!!! Σταυρή θέλουμε κατηγορία playmobil :sta2
 
and1 είπε:
Να ευχηθώ κ γω με την σειρά μου συγχαρητήρια στα δυο παιδιά κ καλή δύναμη!!!
Να 'σαι καλα Αντρικο,σε ευχαριστουμε πολυ φιλαρακι!!! :thumbup:

and1 είπε:
Σταυρή θέλουμε κατηγορία playmobil :sta2
Αυτο,ειναι καθαρα θεμα των admins φιλαρακι. :stayros
 
Συγχαρητήρια στον Σταύρο και τον Αρετάρα για την προαγωγή (αλλά και στην Περλασταρ για την διεύρυνση των αρμοδιοτήτων). Καλή δύναμη :thumbup:
 
Πίσω
Μπλουζα