Νext Gen Gaming σε CRT

  • Έναρξη μίζας Έναρξη μίζας Aardvark
  • Ημερομηνία έναρξης Ημερομηνία έναρξης
Διασκεδαση με παιχνιδια περειπετειας και δρασης ας εχω τερματησει πολλες φορες τα πιο παλια παιχνιδια οπως rage του 2011 και tomb raider του 2013 που ειναι στις φωτο καθως και αλλα παλια 3d παιχνιδια που δεν τα βαριεσαι ποτε.

Το σεμεδακι απαραιτητο σε ολες τις CRT τηλεορασεις μου για προστασια απο τις σκονες ωστε να μπαινει οσο λιγοτερο γινεται σκονη στο εσωτερικο.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία:
To σεμεδάκι στις ηλεκτρικές μηχανές και ειδικά επάνω στις οπές που βγαίνει ο ζεστός αέρας είναι έγκλημα. Μικρός όταν ήμουν, η μάνα μου είχε την κακή συνήθεια να απλώνει σεμεδάκια παντού. Έτσι κάηκε 2 φορές η ασφάλεια του βίντεο που είχαμε.
 
To σεμεδάκι στις ηλεκτρικές μηχανές και ειδικά επάνω στις οπές που βγαίνει ο ζεστός αέρας είναι έγκλημα. Μικρός όταν ήμουν, η μάνα μου είχε την κακή συνήθεια να απλώνει σεμεδάκια παντού. Έτσι κάηκε 2 φορές η ασφάλεια του βίντεο που είχαμε.
Αυτό ακριβώς Μάριε. Μεγάλη προσοχή εννοείται στις οπές που βγαίνει ο ζεστός αέρας για να μην γίνεται υπερθέρμανση. Εννοείται ότι μόλις ανοίγει η CRT ξεσκεπαζω τα σημεία όπου βγαίνει ο ζεστός αέρας και ξανασκεπαζεται μόλις έχει κρυώσει η CRT.

Λογικά αρκετές CRT τηλεοράσεις θα είχαν καεί στην Ελλάδα ειδικά τα καλοκαίρια που εκτος την εξωτερική ζέστη είχαν και τα σεμεδάκια όταν έπαιζαν για πολλές ώρες σερί.
 
Πίσω
Μπλουζα