Ξένοι ηθοποιοί - Ξένες ταινίες του '40, '50, '60 που αγαπήσαμε.

Στην πρώτη φωτογραφία εικονίζονται ο Λέσλι Χάουαρντ και η Μπέτυ Ντέηβις στην ταινία "Ανθρώπινη δουλεία".
Στη δεύτερη η Γκρέης Κέλυ, ο Κλάρκ Γκέημπλ και η Άβα Γκάρντνερ στην ταινία "Μογκάμπο".
 
Στην πρώτη φωτογραφία εικονίζονται ο Λέσλι Χάουαρντ και η Μπέτυ Ντέηβις στην ταινία "Ανθρώπινη δουλεία".
Στη δεύτερη η Γκρέης Κέλυ, ο Κλάρκ Γκέημπλ και η Άβα Γκάρντνερ στην ταινία "Μογκάμπο".
Ευγε
 
Αυτό το μπούστο δεν υπήρχε λέμε, εξωπραγματικό. Ποιος όμως είναι ο κύριος δίπλα της;
FB_IMG_1645720711671.jpg
 
Μίστερ Υφήλιος ; Αυτό δεν το ξερα κοίτα να δεις , τυχερη
Αντρικα καλλιστεια υπαρχουν εδω και πολλες δεκαετιες. Απλως σημερα παιζει μεγαλυτερο ρολο η ομορφια ενος αντρα ενω παλια επαιζαν ρολο οι πλατες και τα μπρατσα.
 
Απλως σημερα παιζει μεγαλυτερο ρολο η ομορφια ενος αντρα ενω παλια επαιζαν ρολο οι πλατες και τα μπρατσα.
Παράδειγμα ο Μίστερ Υφήλιος του 2017, ο οποίος προφανώς επιλέχτηκε για το όμορφο προσωπάκι του κι όχι για τα πλατόμπρατσα
:diablotin:
:eviltongue:
:p

1645805191696.png
 
Παράδειγμα ο Μίστερ Υφήλιος του 2017, ο οποίος προφανώς επιλέχτηκε για το όμορφο προσωπάκι του κι όχι για τα πλατόμπρατσα
Oχι, οχι...Ξερεις τι γινεται; Ο τιτλος Μister Universe ειναι ακομα για τους μπρατσωμενους, αλλα εδω και αρκετα χρονια εχουν βγει και αλλοι διαγωνισμοι στα αντρικα καλλιστεια oι οποιοι αφορουν αποκλειστικα ομορφια. Φυσικα, το παλικαρι που παραθετεις θα επρεπε κανονικα να συμμετεχει σε αυτα τα τελευταια για να εχει τον τιτλο στο τσεπακι του. :p

Δειτε εδω τι αλλο υπαρχει απο νικητες καλλιστειων:

Mister International 2016
1645809773863.png

Mister World 2016
1645809833938.png

Mister International 2015
1645809886832.png

Μister World 2003
1645810177969.png
 
Φυσικα, το παλικαρι που παραθετεις θα επρεπε κανονικα να συμμετεχει σε αυτα τα τελευταια για να εχει τον τιτλο στο τσεπακι του. :p

Σίγουρα θα το έκανε αν είχε τσεπάκι να βάλει τον τίτλο. Βλέπεις όμως το κοστουμάκι του.

Αυτά τα από κάτω είναι πρότυπα ανδρικής καλλονής? Ρε πώς χαλάσανε οι όμορφοι από τότε που ήμουνα νέος...
Ο πρώτος μου κάνει για Mr. Synaxwmenos. Μπορεί να θεωρεί ότι το ύφος του είναι λάγνο, bedroom eyes που λένε και οι ιθαγενείς, αλλά εμένα μου έρχεται να του δώσω κάτι για το συνάχι.
Ο δεύτερος είναι Mr. Tsalapeteinos μ' αυτό το λοφίο στο κεφάλι.
Ο τρίτος είναι Mr. Agriada, μας κοιτάει λες και του σκοτώσαμε τη μάνα. Εκτός αν το παιδί έχει μόνιμο πρόβλημα με τα μάτια του και με τις ρυτίδες του.
Ο μόνος που είναι χαριτωμενούλης είναι ο τέταρτος, αλλά πολύ παιδάκι.

Όχι καλέ δεν τα γράφω όλα αυτά από ζήλεια, τι να τους ζηλέψω? Άλλωστε εγώ είμαι υπεράνω, διότι σημασία έχει ο εσωτερικός κόσμος, όχι η εμφάνιση.
 
Εδώ είναι η εικόνα που μετά η Λώρεν σε άλλη στιγμή κοιτάζει επικριτικά( με μισό μάτι) το θεϊκό πουστο της Τζέην

FB_IMG_1645864907964.jpgε
 
Πίσω
Μπλουζα