Ξένοι ηθοποιοί - Ξένες ταινίες του '40, '50, '60 που αγαπήσαμε.

Ναι αλλά έτσι όταν πλύθηκε πάει το αυτόγραφο. Που θα πει, δικαιολογία για να πει στον Κερκ "χούφτωσε, χούφτωσε" ήταν.
Το ΧΑ ζήσει με τον Τζώρτζογλου χρόνια πριν όλες οι λυσσαρες ζηταγαν αυτόγραφα πάνω στο σώμα τους
 
Όχι δυστυχώς ενώ στην μερυλιν κάνανε εξαιρετική επιλογή, εδώ ούτε η φωνή .
Οχι μονο δεν της μοιαζει καθολου, αλλα ειναι και ασχημουλα ενω η Μπριζιτ στα νιατα της ηταν κουκλα.
 
Οχι μονο δεν της μοιαζει καθολου, αλλα ειναι και ασχημουλα ενω η Μπριζιτ στα νιατα της ηταν κουκλα.
Βασικά δεν της μοιάζει, ολόκληρη Γαλλία δεν βρήκα κάποια να της φέρνει τουλάχιστονmedia.jpg
 
Εντωμεταξει την έχω ταγκαρει την πραγματική Μπριζίτ στο τουιτερ να μου πει αν της αρέσει η τηλεοπτική Μπριζίτ, λέτε να μου ρίξει κάνα γαλλικό πρωινιατικα;
 
H ηθοποιός στην μερυλιν έκανε εξαιρετική δουλειά για να δούμε αυτή που θα ενσαρκώσει την Μπαρντο20230329_153714.jpgSecret_Life_of_Marilyn_Monroe_chair.jpg
 
Μου θυμίζει περισσότερο Τζέην φόντα, έχει και γκρίζα μάτια.
56039331-10671331-Lookalike_The_star_sported_the_model_s_signature_golden_tresses_-a-30_164871...jpg
 
@Bambinella θα την κάνω εγώ την Μπαρντο όπως βλέπεις και στο προφίλ υιοθέτησα ύφος μπριζιτ :p από τα λίγα. Μοιάζω δεν μοιάζω και η άλλη δεν μοιάζει περισσότερο.
 
Η Ντήτριχ. Θέλει και ρώτημα? Οι άλλες φοράνε φακιόλι και η Λώρεν έχει τυλιχτεί σαν ντολμαδάκι.
 
Mπορει να γίνει με ρετρό ταινίες και σειρές
20230401_085543.jpg
 
Σεξουαλική κακοποίηση από μητέρα προς γιο είναι πολύ σπάνιο, πολύ κρίμα για τον Πέρκινς. Μονο αυτός ξέρει πόσο πολύ πληγώθηκε.
 
Δεν υπάρχει ταινία η σειρά παλιά η καινούργια που η ωραία Ελένη δεν είναι ξανθιά, μόνο η Ειρήνη Παππά ήταν μελαχρινή τελικά στις τρωαδες1RxLviMSjFWQ6QQk2sK2ybwcjpq.jpg
Εδώ σε σειρά του 2003 που είναι εξαιρετική
 
Τελευταία επεξεργασία:
Εδώ γίνανε άλλες κι άλλες ξανθιές, γιατί να μην τα έβαφε ξανθά τα μαλλιά της και η Ελένη? Που ήταν και κόρη του Δία (και τρισέγγονή του από την πλευρά της μαμάς της αλλά σιγά μη κόλωνε ο Ζευς σε κάτι τέτοια) και βασίλισσα και έγινε και θεά τελικά. Οπότε ας τολμούσε να διαφωνήσει κανείς "μα μεγαλειοτάτη δεν σας πάει το ξανθό".
 
Στην ταινία παίζει και η Μπαρντό ε αυτή έπρεπε να κάνει την ωραία Ελένη
 
Η νέα Κλεοπάτρα καλά δεν ήταν Ελληνίδα; Και ο Ράιαν θα παίξει τον Μπαράκ Ομπάμα, μάλιστα επίσης ένας λευκός θα παίξει και τον Λούθερ Κινγκ . Αν αγαπάω το ρετρό είναι γιατί ποτέ δεν θα τα άλλαζε αυτά τα πράγματα.

nkycn57sb4t81.jpg20230413_122926.jpg
 
Πίσω
Μπλουζα