Ξένοι ηθοποιοί - Ξένες ταινίες του '40, '50, '60 που αγαπήσαμε.

  • Έναρξη μίζας Έναρξη μίζας Bambinella
  • Ημερομηνία έναρξης Ημερομηνία έναρξης
Ειδες, Αριαδνη; Ολες οι διασημες Σκορπιινες μαζι γεννηθηκαμε. :D
Διαλεγω την Σκαρλετ, αλλα στην φωτογραφια που παραθετεις ειναι πολυ ομορφη και η Τζεϊμι.
Σε ευχαριστω θερμα για τις ευχες! :thanks:
Bambi εγώ Τζέιμι γιατί είναι εμβληματική, πως να το κάνουμε, είναι και βαρωνη
 
Οποτε βλεπω την Ανιτα Εκμπεργκ θυμαμαι αυτοματα την ατακα που ειχε πει σε μια απο τις τελευταιες της συνεντεξεις.
Την ρωταει ο δημοσιογραφος ποια ειναι η γνωμη της για την Σοφια Λορεν κι εκεινη απαντα: "Ποια ειναι η Σοφια Λορεν;" :D
 
Οποτε βλεπω την Ανιτα Εκμπεργκ θυμαμαι αυτοματα την ατακα που ειχε πει σε μια απο τις τελευταιες της συνεντεξεις.
Την ρωταει ο δημοσιογραφος ποια ειναι η γνωμη της για την Σοφια Λορεν κι εκεινη απαντα: "Ποια ειναι η Σοφια Λορεν;" :D
Η ίδια η Ανίτα ειχε πει πως την πρωτιά δεν την αξιζε η Μαιριλιν αλλά η Ρίτα και η αβα
 
H αννιτα εκμπεργκ το χε πει πως είτε η Ρίτα είτε η Άβα γκαρντερ θα έπρεπε να έχουν τον τίτλο της μεγαλύτερης θεάς του Χόλιγουντ.
F_tH2aBW8AAcJcX.jpeg
 
Τι να τον κάνουμε τον νέο Ναπολέων όταν έχουμε τον παλιο;
F_wwjmfWoAAAOmu.jpeg
 
Στο ert flix έχει το Mr clein με τον Άλεν. Εγώ παιδιά παθαίνω το εξής επειδή η μάνα μου δεν σηκώνεται εύκολα, όλη την ώρα ζητά πράγματα, σταγόνες για τα μάτια, φάρμακα, να κλείσω φώτα, να την σκεπασω , να της βάλω φαΐ, να της ανοιξω τηλεοραση, να την σηκωσω κτλ οποτε η ταινία μένει μετέωρη. Ειδικά στο ertflix η ταινία αν διακοπεί, πρεπει να την δεις από την αρχή.
 
Έπαιξε ποτέ σε χριστουγεννιατικη ταινία;
GAg6XaBXAAApRdm.jpeg
 
Στο ert flix έχει το Mr clein με τον Άλεν. Εγώ παιδιά παθαίνω το εξής επειδή η μάνα μου δεν σηκώνεται εύκολα, όλη την ώρα ζητά πράγματα, σταγόνες για τα μάτια, φάρμακα, να κλείσω φώτα, να την σκεπασω , να της βάλω φαΐ, να της ανοιξω τηλεοραση, να την σηκωσω κτλ οποτε η ταινία μένει μετέωρη. Ειδικά στο ertflix η ταινία αν διακοπεί, πρεπει να την δεις από την αρχή.
μαλλον εννοεις σε smart tv γιατι σε laptop/pc μπορεις να πας σε οποια σημειο της ταινιας θες
εδω εχεις τις οδηγιες εγκαταστασης της εφαρμογης ertflix
 
Πίσω
Μπλουζα