Ξένοι ηθοποιοί - Ξένες ταινίες του '40, '50, '60 που αγαπήσαμε.

  • Έναρξη μίζας Έναρξη μίζας Bambinella
  • Ημερομηνία έναρξης Ημερομηνία έναρξης
Τι να τον κάνουμε τον νέο Ναπολέων όταν έχουμε τον παλιο;
Προβολή συνημμένου 269440
ξέρετε ότι ο Ναπολέοντας (όπως και ο Χίτλερ άλλωστε) είχε παθολογικό φόβο για τις γάτες; Κάθε φορά που έβλεπε γάτα, τον έλουζε κρύος ιδρώτας, τον μέγα στρατηλάτη; Άλλωστε υπάρχει και παροιμία, να φοβάσαι τον άνθρωπο που μισεί τις γάτες.΄
 
Τελευταία επεξεργασία:
 
Πωλ Νιουμαν, Καθριν Ρος και Ρομπερτ Ρεντφορντ απο την ταινια Butch Cassidy and the Sundance kid.
Eυκολο ηταν.
 

To ειχα δει το εργο πριν απο καμποσα χρονια. Δεν θυμαμαι πολλα μετα απο τοσον καιρο, αλλα θυμαμαι πως δεν μου αρεσε ΚΑΘΟΛΟΥ. Δεν ηταν για μενα. Τελειως εξω απ' τα νερα μου.
Ειναι ομως πασιγνωστη ταινια και αρεσει σε πολυ κοσμο, οπως ακουω.
 
Την Βιρνα Λιζι και την Ουρσουλα Αντρες αναγνωριζω. Απο ποια ταινια ειναι δεν ξερω και μαλλον δεν την εχω δει.
Κρινοντας ομως απο μακιγιαζ, χτενισματα και στυλ γενικοτερα, πρεπει να ειναι του 1966 - '67.
 
Την Βιρνα Λιζι και την Ουρσουλα Αντρες αναγνωριζω. Απο ποια ταινια ειναι δεν ξερω και μαλλον δεν την εχω δει.
Κρινοντας ομως απο μακιγιαζ, χτενισματα και στυλ γενικοτερα, πρεπει να ειναι του 1966 - '67.
Le dolce signore, του 67' πολύ σωστά βρήκες τις δύο.
Claudine auger, η 3755c4e3b3602be94f125a5d7706af4f.jpgμια η αλλη μαρισα μελαρχείο λήψης (23).jpeg
 
Τελευταία επεξεργασία:
Toν Κοτζακ. Θελει και ρωτημα; Και για να τον ευχαριστησω οταν με σωσει, θα του αγορασω μια κουτα γλειφιτζουρια.
 
Να είναι από ταινια η τηλεοπτικό πρόγραμμα σας λέει κατι;
img_1_1702961546606~2.jpgimg_2_1702961559487~2.jpg
 
Πίσω
Μπλουζα