Ξένοι ηθοποιοί - Ξένες ταινίες του '40, '50, '60 που αγαπήσαμε.

πολύ ωραιότερη και πιο φυσική ομορφιά έτσι χωρίς τα βαμμένα πλατινέ μαλλιά και τις πλαστικές αλλά δυστυχώς το χαμόγελο ψεύτικο μιας και ήταν δυστυχής η κακομοίρα.
Δυστυχής μόνο δεν Λές τίποτα
 

Να τα εκατοστησει. Πριν απο περιπου ενα χρονο ειχα διαβασει οτι ο Αλαιν ειχε παρει την αποφαση να τερματισει την ζωη του ωστε να αποφυγει τις αρρωστιες του γηρατος. Πραγματικα, πολυ λυπηρο και ελπιζω να μην σκεφτεται ακομα ετσι.
 
Να τα εκατοστησει. Πριν απο περιπου ενα χρονο ειχα διαβασει οτι ο Αλαιν ειχε παρει την αποφαση να τερματισει την ζωη του ωστε να αποφυγει τις αρρωστιες του γηρατος. Πραγματικα, πολυ λυπηρο και ελπιζω να μην σκεφτεται ακομα ετσι.
F-Z5M6WX0AAxpZT.png
Είναι ακόμα ανάμεσα μας και ο Σπύρος και η Κλαούντια και ο Ντελόν, μακάρι να ξανασυναντιοταν τώρα και οι τρεις μαζί.
 
Είναι ακόμα ανάμεσα μας και ο Σπύρος και η Κλαούντια και ο Ντελόν, μακάρι να ξανασυναντιοταν τώρα και οι τρεις μαζί.

Τι μου θυμισες τωρα...Ποσα χρονια εχω να δω τον Ροκο και τ' αδελφια του! Καιρος να ξαναδω την ταινια.
 
Τι μου θυμισες τωρα...Ποσα χρονια εχω να δω τον Ροκο και τ' αδελφια του! Καιρος να ξαναδω την ταινια.
Φιλίες δεν κράτησε ο ένας με τον άλλον, δεν ξέρω αν ήταν καλοι φίλοι ο μπελμοντο με τον Ντελον; ένα ριγιουνιον έπρεπε να χε γίνει
 
Κουιζ: Ποιος ξένος ηθοποιός ψηφίστηκε ως πιο σεξι του κοσμου σημερα;Είναι παλαιός, ρετρο μας γνώριμος από κωμωδίες του 80' όπου έπαιζε ως νεαρός τότε και είχε πολύ γέλιο , μην γκουκλαρετε παρακαλώ, προσπαθειστε
 
Κουιζ: Ποιος ξένος ηθοποιός ψηφίστηκε ως πιο σεξι του κοσμου σημερα;Είναι παλαιός, ρετρο μας γνώριμος από κωμωδίες του 80' όπου έπαιζε ως νεαρός τότε και είχε πολύ γέλιο , μην γκουκλαρετε παρακαλώ, προσπαθειστε
F-YuJYxXAAARZaM.jpeg
 
Ενα στιγμιοτυπο απο μια πολυαγαπημενη μου ταινια με το μοναδικο ζευγαρι Doris Day και Rock Hudson.
Αμερικη του 1961 και μια πανεμορφη εποχη, απο καθε αποψη, που χαθηκε για παντα: Lover come back.

1700040124983.png
 
F_idFxPWkAAoFDu.jpegσήμερα έχει γενέθλια η Κέρτις, ποιο είναι το υποκοριστικό της που της δόθηκε λόγω των πολλών θρίλερ που επαιξε;
 
Ειδες, Αριαδνη; Ολες οι διασημες Σκορπιινες μαζι γεννηθηκαμε. :D
Διαλεγω την Σκαρλετ, αλλα στην φωτογραφια που παραθετεις ειναι πολυ ομορφη και η Τζεϊμι.
Σε ευχαριστω θερμα για τις ευχες! :thanks:
 
Αγαπητή Βιβή, χρόνια πολλά και καλά, με υγεία! Και χρόνια πολλά και στη Σκάρλετ και στην Τζέιμι, βεβαίως!
 
Πίσω
Μπλουζα