[ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ] Ο Ιππότης της Ασφάλτου

Υπόψιν οτι υπάρχουν θέματα copyrights στη μέση :)
 
Μόνο κάποιες σελίδες αν μπορούσε να ανεβάσει. Αν πάντως υπάρχει κάποιος που μπορεί, ας μου στείλει πμ.
 
Αχ...Το είχα κι εγώ αυτό το άλμπουμ και το είχα φτάσει σε πολύ καλό επίπεδο πληρότητας...Τα αυτοκόλλητα γύρω-γύρω θυμάμαι ότι ήτανε κίτρινα...

Θυμάμαι όμως κι ένα άλλο άλμπουμ του "Ιππότη". Ήτανε "μίνι" (δηλαδή όχι μακρόστενο) και είχε μικρά χαρτάκια με φωτογραφίες τραβηγμένες από την προβολή της σειράς στην τηλεόραση, αφού είχε και τους ελληνικούς υπότιτλους που έβαζε η ΕΡΤ!!!! Τα χαρτάκια ήτανε δύο σε ένα (δηλαδή δύο μικρά σε ένα χαρτάκι) και τα έβρισκα μέσα σε γκοφρέτες. Δυστυχώς, πάνε κι αυτά...Γκρρρρρ...!!!!!!
 
Και επειδη τωρα πηρα ειδηση το θεμα ας βαλω τις 3 φωτογραφιες απο την δημοπρασια του ebay που εχουν μεινει,πριν σβηστουν και αυτες

$(KGrHqZHJDME63ZMWiUbBO37dB(MVQ~~60_58.JPG

$(KGrHqZHJCEE63(UScHEBO37dG(hD!~~60_58.JPG

$(KGrHqZ,!osE63YP2P28BO37f2wQNg~~60_58.JPG
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Μας πεθανες!!!!!!!!!!!:burn::burn::burn::burn::burn::burn::burn::burn:

Respect!!!!!! :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow:
 
Eυχαριστω Σταυρο!Αλλα τα συγχαρητηρια πρεπει να πανε στον theforce γιατι αυτος πηρε ειδηση για την δημοπρασια..εγω απλα εσωσα τις φωτοζ που απεμειναν..
 
Μια μπυρα στον theforce...που μας θυμισε το αλμπουμ...

Αν και ολες οι εικονες εχουν μεινει στο μυαλο μου ...το ειχα ξεχασει...μολις το ειδα τις αναγνωρισα ολες...

Φανταστειτε τι ψυχωση ειχαμε με τον ΚΙΤΤ...οι εντονες εμπειριες ειναι που μενουν...

Ειχα συμπληρωσει τα περισσοτερα...αλλα το πηρε ο χρονος κι αυτο...
 
Ευχαριστουμε για τις φωτογραφιες!!!!!!!!

:thanx2: :thanx2: :thanx2: :thanx2: :thanx2: :thanx2:

Α ρε αναμνησεις.................
 
Πωωωωωωωωωωωω τι μας θύμισες τώρα!!!! Είχα κι εγώ αλλά....ο ευρών αμοιφθήσεται!

Παρόλα αυτά, πριν μια εβδομάδα πήγα στο Π. Φάληρο σε ένα event όπου υπήρχε ακριβές αντίγραφο του ΚΙΤΤ σε κανονικό μέγεθος από κάποιο παιδί που είχε αγοράσει μια Pontiac Trans Am και πρόσθεσε το ταμπλό και τα άλλα μαραφέτια που είχε ο ΚΙΤΤ στη σειρά! Καταπληκτικό όχημα!
 
angel_grig είπε:
Eυχαριστω Σταυρο!Αλλα τα συγχαρητηρια πρεπει να πανε στον theforce γιατι αυτος πηρε ειδηση για την δημοπρασια..εγω απλα εσωσα τις φωτοζ που απεμειναν..
Μωρε και σε εκεινον και σε σενα ακομα και στον κυριουλη που τα ανεβασε στον μπεη.... :D

Respect to all.... :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow:

kingtiger077 είπε:
Παρόλα αυτά, πριν μια εβδομάδα πήγα στο Π. Φάληρο σε ένα event όπου υπήρχε ακριβές αντίγραφο του ΚΙΤΤ σε κανονικό μέγεθος από κάποιο παιδί που είχε αγοράσει μια Pontiac Trans Am και πρόσθεσε το ταμπλό και τα άλλα μαραφέτια που είχε ο ΚΙΤΤ στη σειρά! Καταπληκτικό όχημα!

Greek Knight Rider.... :cool:

 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Σταύρο, μετράς χοντρά φίλε μου!!! :bow: :bow: :thumbup:
 
Σε ευχαριστω King!!! ;)

Και η ασημαντη πληροφορια της ημερας... :)

Ο Ελληνας ιδιοκτητης της ρεπλικας του ΚΙΤΤ ειναι μελος στο ρετροστεκι μας...
attachment.php
 
Ευχαριστώ παιδιά, αλλά κι εγώ πάντως θα δώσω τα εύσημα στο Σταύρο.

Με την ευκαιρία, έχει κανείς συμπληρωμένο το άλμπουμ; Ή σχεδόν συμπληρωμένο; Αν μπορεί να σαρώσει μια- δυο συγκεκριμένες σελίδες που θα ήθελα να δω... τα υπόλοπια σε π.μ.
 
Ρε παιδια, θυμαται κανεις ενα παιχνιδι - Knight Rider φυσικα - αυτοκινητακι, που ειχε εξαταχυτο κιβωτιο στην οροφη του?

Μεγεθος γυρω στα 30 εκατοστα.
 
Nαι ρε παικταρα!! Αυτο ηταν!!! ;)

Τhanks!
 
Αφήστε... πριν λίγο καιρό σε σπίτι φίλου, μου έφερε και μου έδειξε το άλμπουμ αυτό συμπληρωμένο όλο. ΟΛΟ!

Και είχε μαζί και το Στρουμφ της Πανίνι...
 
Lord_Makro είπε:
Αφήστε... πριν λίγο καιρό σε σπίτι φίλου, μου έφερε και μου έδειξε το άλμπουμ αυτό συμπληρωμένο όλο. ΟΛΟ!Και είχε μαζί και το Στρουμφ της Πανίνι...
Και...εβγαλες φωτο....εεεεεεεεεεεεεεεεεεεε????????
 
Λόρδε...πού μένει ο φίλος σου είπαμε;;;
 
Πίσω
Μπλουζα