[ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ] Ο Ιππότης της Ασφάλτου

Μπα... πού να τρέχεις Αγρίνιο τώρα :)

Φωτογραφίες δεν έβγαλα, θα μπορούσα βέβαια να του πω να βγάλει αυτός κάποιες!
 


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

Ειμαι καινουργιος στο φορουμ,δεν ξερω εαν επιτρεπεται που ανεβασα 3 φωτο να τις δουν τα παιδια,ειναι απο το αλμπουμ που ειχα μικρος.εαν υπαρχει προβλημα σβηστε τις.

dsc01152en.jpg

dsc01150oi.jpg

dsc01151o.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
GB33 είπε:
Ειμαι καινουργιος στο φορουμ,δεν ξερω εαν επιτρεπεται που ανεβασα 3 φωτο να τις δουν τα παιδια,ειναι απο το αλμπουμ που ειχα μικρος.εαν υπαρχει προβλημα σβηστε τις.
Καταρχας καλως ηρθες στην ρετροπαρεα μας. :)

Οτι και να πω για το αλμπουμ ειναι λιγο.... :worship:

Μην ανησυχεις καθολου για τις φωτο,με μερικες ενδεικτικες φωτο δεν υπαρχει θεμα... :)

Θα υπηρχε θεμα αν ανεβαζες ολο το αλμπουμ...λογω πνευματικων δικαιωματων! :)

Επειδη ομως ειδα οτι τις εχει σε εξωτερικο διακομιστη,κανε αν θες ενα κοπο και

δημιουργησε ενα αλμπουμ εδω (στο προφιλ σου) και ανεβασε τες κι εδω.

Δες ολη την διαδικασια εδω περα. ;)
 
Σαν παλαβα καναμε για αυτο το αλμπουμ και τα χαρτακια γενικοτερα,κομματια χαρτιου με φωτογραφιες και στα ματια μας ζωντανευε η σειρα και ηταν σαν να την κουβαλαγαμε μαζι οπου και αν πηγαιναμε,μεσα στην τσεπη μας ,τυλιγμενη με ενα λαστιχακι.


Αν μπορεις ανεβασε και το εξωφυλλο.
 
Aardvark είπε:
Σαν παλαβα καναμε για αυτο το αλμπουμ και τα χαρτακια γενικοτερα,κομματια χαρτιου με φωτογραφιες και στα ματια μας ζωντανευε η σειρα και ηταν σαν να την κουβαλαγαμε μαζι οπου και αν πηγαιναμε,μεσα στην τσεπη μας ,τυλιγμενη με ενα λαστιχακι.
Αν μπορεις ανεβασε και το εξωφυλλο.
Τρελα μεχρι να συμπληρωθει η καθε εικονα...

Αυτο και το αλμπουμ με τα πουλια ειναι αυτα με τα οποια ειχα κολλησει ασχημα και τα θυμαμαι εντονα...
 
ΠΩΩΩΩΩΩΩ!!! Δεν το'χα δει αυτό το θέμα!!

Το είχα αυτό!!!!! :cry:

Το θέλω!!!!!!!

να'σαι καλά για τις αναμνήσεις που μας προσέφερες!!

(και βλέπω δεν ήταν και πάρα πολύ ακριβό στο ebay!! )
 
Πω πω τα θυμάμαι ένα προς ένα!
 
Ποτέ δεν είχα κανένα άλμπουμ. Χαίρομαι που τα είχατε εσείς και τα χαιρόμαστε τώρα :thumbup: .
 
Οι τύποι που έβαζαν την χαρακτηριστική φωτεινή λωρίδα(μπροστά) στα αυτοκίνητα τους,περνούσαν στις γειτονιές καμαρώνοντας και εμείς τους ζηλεύαμε-θαυμάζαμε!!
 
Μετα απο προσφατη ανασκαφη ηρθε στο φως του ηλιου το δικο μου αλμπουμ..

Οι παρατηρητικοτεροι αναμεσα σας θα προσεξαν οτι ειναι 100% συμπληρωμενο. ccool.gif

120973.jpg120974.jpg120975.jpg120976.jpg120977.jpg120978.jpg120979.jpg120980.jpg120981.jpg120982.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία:
ΣΩΡΑΙΟΣ!!! Αυτο ειδικα το αλμπουμ εχει χαραχτει στη μνημη μου, δεν ξερω γιατι. Θυμαμαι ακομα την αγωνια για να βρουμε τα αυτοκολλητα.

Με θυμαμαι να πηγαινω στο περιπτερο της γειτονιας, να αγοραζω τα αυτοκολλητα και να ψαχνω να βρω ποιο ταιριαζει.

Τοσο κολλημα πια με τον Μαϊκολ Ναϊτ;;;;
 
Υeap τα χαρτακια με το πορτοκαλι φοντο,ημουνα και εγω εκει.


Link
 
Πορτοκαλί ειναι τελικα το περιγραμμα?? :p
 
Πριν ξεβαψουν απο τον ηλιο και την πολυκαιρια,lol.
 
Χαχαχα!!! Ελα ρεεε, τοσο χαλια??
 
Τα αυτοκολλητα ειχαν και εχουν κιτρινο περιγραμμα. Δεν ηταν ποτε πορτοκαλι.
 
Μας εστειλες για χαμομηλι!

Μου ηρθε αυτοματα στο μυαλο η εικονα μου να συμπληρωνω την σελιδα 13 βαζοντας ως τελευταιο χαρτακι το φωτακι "ιου-ιου" :)
 
Πίσω
Μπλουζα