Οι Αυθαίρετοι (1989 MEGA)

μολις ανεβηκε στο καναλι του μεγκα στο youtube το εορταστικο των αυθαιρετων!!!!!
 
georgeikos είπε:
μολις ανεβηκε στο καναλι του μεγκα στο youtube το εορταστικο των αυθαιρετων!!!!!
ωραια

αντε να ανεβασουν ολα τα επεισοδια γιατι τα εχω ξεχασει
 
καλα αυτο το εορταστικο ποτε το ειχαν δειξει? γιατι ειναι χριστουγεννιατικο και πρεπει να ειναι του δευτερου κυκλου γιατι δειχνει την εταιρεια με τα νερα που ειχαν......
 
georgeikos είπε:
καλα αυτο το εορταστικο ποτε το ειχαν δειξει? γιατι ειναι χριστουγεννιατικο και πρεπει να ειναι του δευτερου κυκλου γιατι δειχνει την εταιρεια με τα νερα που ειχαν......
Πρώτη προβολή το 1990 και από τότε κανά 2 φορές σε επανάληψη, με την τελευταία πριν από 2 χρόνια (αν θυμάμαι καλά).
 
αραγε ποιο επεισοδιο ειναι αριθμητικα?
 
Ναι,ανέβηκαν όλα τα εορταστικά!Και 3 Χάριτες και Απαράδεκτοι!Μπράβο που τα ανέβασαν,φαίνεται ότι ακούνε τον κόσμο!
 
Σούπερ ΣΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!Τελειωσα Αυθαιρετους, Απαραδεκτους, τωρα κανω Δυο ξενους. Ποτε τελειωνει η 1η σαιζον σε ποσα επισοδια; Θυμαμαι οτι η 1η σαιζον τελειωνει με Ντενη και Φλωρα σε καραβι, θυμαμαι οτι η Στυλιανοπουλου παιζει β΄ κυκλο το ιδιο και η Παπαδημα και ο Αιας αλλα εφτασα 42!!! κι ακομη δεν εχω δει τιποτα απο αυτα που θυμαμαι! Καιγομαι εκανα λαθος πληζ χελπ!!!!Push the panic button!!!
 
mhmerotategiatipino είπε:
Σούπερ ΣΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!Τελειωσα Αυθαιρετους, Απαραδεκτους, τωρα κανω Δυο ξενους. Ποτε τελειωνει η 1η σαιζον σε ποσα επισοδια; Θυμαμαι οτι η 1η σαιζον τελειωνει με Ντενη και Φλωρα σε καραβι, θυμαμαι οτι η Στυλιανοπουλου παιζει β΄ κυκλο το ιδιο και η Παπαδημα και ο Αιας αλλα εφτασα 42!!! κι ακομη δεν εχω δει τιποτα απο αυτα που θυμαμαι! Καιγομαι εκανα λαθος πληζ χελπ!!!!Push the panic button!!!
Ο πρώτος κύκλος έχει 29 επεισόδια κι ο δεύτερος 30. Αυτό με την Ντένη και την Φλώρα δεν ισχύει. Οι ηθοποιοί που αναφέρεις, όντως, παίζουν στον δεύτερο κύκλο. Μια μικρή διόρθωση, την μητέρα της Μαρίνας την υποδύθηκε η Τιτίκα Στασινοπούλου.
 
Ναι, μαλιστα...μαρεσει που γραφει ΤΕΛΟΣ ΠΡΩΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ! Μαρεσει που τα εχω 4 τα ματια!!!!!!Ευχαριστω πολυ παιδια, παρασυρθηκα απο λαθος εικονα στη μνημη και Στασινοπουλου λεγεται η γυναικα, ειδες αμα εισαι αγχωμενος; ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!!!!!!!!
 
Οι "Αυθαίρετοι" επιστρέφουν από το Σάββατο 29/12 στις 4:30 στο Mega Κύπρου Μετά το τέλος της σειράς "Ρίχτερ Μιούσικ"του Βασίλη Νεμέα. Για όποιον θέλει να ξενυχτίσει ή να το δει την επόμενη μέρα, κάνοντας Scroll Πίσω στο χρόνο, μπείτε στο http://Www.livenews.com.cy > Mega Live Streaming.
 
[edited by admin] Αυθαίρετοι από 1/7 και κάθε απόγευμα στις 17:10
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Επιτέλους εδέησε το mega κι έβαλε Αυθαίρετους!! Άντε με το καλό και Απαράδεκτους εύχομαι!
 
Ποτε και ποια ωρα;;

Τους Αυθαιρετους τους εχω νοσταλγησει καθοτι ειχαν ενα εντονο 80ς feel
 
Ρε μαγκες απορω γιατι περιμενετε τζαμπα και βερεσε να βαλει το mega τους αυθαιρετους.Μπορειτε απλα με ενα κλικ να πατε εδω http://www.megatv.com/classics.asp?catid=31786&subid=2&pubid=31508967 και να δειτε με την ανεση σας και οποτε γουσταρετε ολα τα επεισοδια.
 
Ναι μωρέ το ξέρω, αλλά άλλη η χάρη όταν το παίζει η τηλεόραση! Και η αλήθεια είναι ότι τυχαία το είδα δεν πρέπει να τι διαφήμισε.
 
DrSouza είπε:
Ναι μωρέ το ξέρω, αλλά άλλη η χάρη όταν το παίζει η τηλεόραση! Και η αλήθεια είναι ότι τυχαία το είδα δεν πρέπει να τι διαφήμισε.
Σαυτο δεν διαφωνω φιλε μου αλλα εγω προσωπικα αυτο που κανω ειναι να εχω το pc μου συνδεδεμενο με την τηλεοραση μεσω HDMI οποτε βλεπω εκει τα επεισοδια του web tv με την ανεση μου και ειμαι αρχοντας :D
 
Πίσω
Μπλουζα