Οι Ντιουκς (The Dukes of Hazzard)

Aard, είσαι κακούλης ρε! :flower:

Νομίζω ότι κρατιέται καλά για την ηλικία της! Το παράλογο θα ήταν να μη γερνούσε!....
 
Μια χαρα ειναι πολυ καλη,εγω θελω να την θυμαμαι οπως ηταν,γιατι μου το χαλατε. :D
 
Aardvark είπε:
Μια χαρα ειναι πολυ καλη,εγω θελω να την θυμαμαι οπως ηταν,γιατι μου το χαλατε. :D
Ναι, ένα δίκιο το 'χεις!

(μόλις αναλογίστηκα τους άρρενες πρωταγωνιστές κι αντελήφθην πλήρως την οπτική γωνία που το βλέπεις το θέμα! :D )
 
Πριν 1-2 χρονια την ειχα δει σε μια πολυ χειροτερη φωτογραφια, οποτε παλι καλα :)
 
Κι ερχομαι να ρωτησω....το Daisy, το πατησατε για να δειτε και τις υπολοιπες φωτο; :diablotin:
 
angel_grig είπε:
Το πατησα τωρα που το ειπες..τι το'θελα :banghead: ...
Κουκλαρα ετσι?....:biglaugh:

Τελικα μου φαινεται οι αντρες γερνανε καλυτερα... :p
 
Λοιπόν χθές το βράδυ παιδιά έκανα μία τρομερη αγορά απο το γνωστό διαδυκτιακό μαγαζί.αγόρασα τον General Lee σε κλίμακα 1:24 με αυτόγραφο του John Schneider (BO) πάνω στο πορτ μπαγκάζ .....ανεβάζω και το σχετικό link για τα πειστήρια...περιμένω να έρθει απο το Αμέρικα για να ανεβάσω φωτογραφίες....http://www.ebay.com/itm/Dukes-of-Hazzard-Joy-Ride-General-Lee-1-24-scale-die-cast-car-autographed-by-BO-/321067145891?_trksid=p2047675.l2557&ssPageName=STRK%3AMEWNX%3AIT&nma=true&si=d7WFOgmQQjIQRIw9JuiW7lrURJw%253D&orig_cvip=true&rt=nc .'οποιος ενδιαφέρεται μπορεί να δει εκεί.
 
Τρεις φωτό βγαλμένες μπροστά στην οθόνη της NORDMENDE τηλεόρασής μας, μια χειμωνιάτικη Παρασκευή του 1983. Οι δύο πρώτες είναι από τους τίτλους της σειράς και η τρίτη από τα πρώτα λεπτά του επεισοδίου που είναι της δεύτερης σεζόν (1979-80) των "Ντιούκς"...

attachment.php


attachment.php


attachment.php
 
playmofreak είπε:
Λοιπόν χθές το βράδυ παιδιά έκανα μία τρομερη αγορά απο το γνωστό διαδυκτιακό μαγαζί.αγόρασα τον General Lee σε κλίμακα 1:24 με αυτόγραφο του John Schneider (BO) πάνω στο πορτ μπαγκάζ .....ανεβάζω και το σχετικό link για τα πειστήρια...περιμένω να έρθει απο το Αμέρικα για να ανεβάσω φωτογραφίες....http://www.ebay.com/itm/Dukes-of-Hazzard-Joy-Ride-General-Lee-1-24-scale-die-cast-car-autographed-by-BO-/321067145891?_trksid=p2047675.l2557&ssPageName=STRK%3AMEWNX%3AIT&nma=true&si=d7WFOgmQQjIQRIw9JuiW7lrURJw%253D&orig_cvip=true&rt=nc .'οποιος ενδιαφέρεται μπορεί να δει εκεί.
Ωραιο κομματι μπραβο.

ΤΑΣΟΣ ΚΡΙΤΣΙΩΛΗΣ είπε:
Τρεις φωτό βγαλμένες μπροστά στην οθόνη της NORDMENDE τηλεόρασής μας, μια χειμωνιάτικη Παρασκευή του 1983. Οι δύο πρώτες είναι από τους τίτλους της σειράς και η τρίτη από τα πρώτα λεπτά του επεισοδίου που είναι της δεύτερης σεζόν (1979-80) των "Ντιούκς"...
attachment.php


attachment.php


attachment.php


Iστορικες φωτο οι δικες σου.
:D
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Καλησπερα!! Εχω και τις 7 σαιζον (ολα τα επεισοδια) με ελληνικους υποτιτλους, μου λειπουν οι υποτιτλοι μονο απο την 6η και 7η....τους εχει κανεις?
 
dixago είπε:
Καλησπερα!! Εχω και τις 7 σαιζον (ολα τα επεισοδια) με ελληνικους υποτιτλους, μου λειπουν οι υποτιτλοι μονο απο την 6η και 7η....τους εχει κανεις?
Αν υπάρχει κάποιος που να τους έχει, ας συνεννοηθεί μέσω πμ παρακαλώ.
 
Σαν προχτες πριν 33 χρονια ακριβως προβληθηκε στην Ελληνικη τηλεοραση η θρυλικη σειρα.




Link
 
Aardvark είπε:
Σαν προχτες πριν 33 χρονια ακριβως προβληθηκε στην Ελληνικη τηλεοραση η θρυλικη σειρα.


Link
Aξέχαστη σειρά !!

Την παρακολουθούσα φανατικά στην αθάνατη ΕΡΤ. :headbangdude:

Many thanks για το link. :thumbup:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Η ταπεινη μου συλλογη. :diablotin: (Σημειωση προς εαυτο: να αγορασω την εβδομη σεζόν μολις περισσέψει κανα φραγκο).

P7120402.JPG

12_7_25.gif
 
Τελευταία επεξεργασία:
Γιατί στο 5ο box-set εμφανίζεται μόνο η Νταίηζυ; Γιατί οι παραγωγοί στον 5ο κύκλο δεν ανανέωσαν το συμβόλαιο των Σνάιντερ-Γουόπατ και προσέλαβαν άλλους ηθοποιούς να παίξουν. Η σειρά καταποντίστηκε και έτσι τους ξαναέφεραν άρον-άρον στο 5ο επεισόδιο όπου και η σειρά ξαναπήρε τα πάνω της.
 
Πίσω
Μπλουζα