Οι δικές σας προτάσεις και ιδέες ;)

Μολις χθες καταφερα να επαναφερω τον υπολογιστη μου...νικησα τον ιο :clap:

Αλλα εχω τοσες καντυκες εργασιες, που ειναι αδυνατον να προλαβω τις ημερομηνιες...μηπως να δωσουμε παραταση?
 
Juanita είπε:
Λοιπόν ο Άλμπερτ κατοχυρώθηκε σε μένα :sure:

(Η Bibi είναι μέσα στα μέλια τώρα, :flower: η Μέτς ντρέπεται ακόμα #) , η Queen μακριά, :wave: η Λορένα δε θέλει :diablotin: ... άρα ποιά απομένει;;; εγώ. :fever: )

:tease: :tease: Εγω θα τον φτιάξω μόνη μου! Δεν έχω και μεγάλη καλλιτεχνική φλέβα αλλα ολο και κατι βγαίνει.

0002d.jpg


μπουχου μπουχου... ειχα κι αλλα που δεν ειχα σκαναρει και δεν ξερω που τα εχω βαλει... :cry:

και μην πειτε δεν εχασα και τιποτα γιατι θα το παρω προσωπικα, πολυ προσωπικα.:sure:
 
metsgr, μολις μου θυμισες τις παλιες ακουαρελες μου....θα ακολουθησει ποστ με αυτες ;)
 
domniki είπε:
Μολις χθες καταφερα να επαναφερω τον υπολογιστη μου...νικησα τον ιο :clap: Αλλα εχω τοσες καντυκες εργασιες, που ειναι αδυνατον να προλαβω τις ημερομηνιες...μηπως να δωσουμε παραταση?

Παράταση. Βεβαίως!!!



Η Δομνίκη θα μας ανακοινώσει την νέα ημερομηνία!!!
:cheers:
 
Τελικά σε αυτό το φόρουμ οι καλλιτέχνες είναι πολλοί!!!

Άντε παιδιά, να βλέπουμε τις δημιουργίες σας!!! :cheers:

Ειδικά η Dom (ανεπίτρεπτο για mod :sure: ) μας τις έχει τάξει εδώ και κανένα εξάμηνο... Να μην αναφέρω πόσες φορές έχει πάει από τότε σπίτι της και δεν μας έφερε τίποτα... Ούτε καν μιά μπουγατσούλα ζεστή ζεστή.. :angry:
 
Κυρία Χουανίτα, επειδή απ' ότι θυμάμαι η Dom είναι απο Θεσσαλονίκη και το πήρα πατρειωτικά το θέμα :D ,πρέπει να σας πω πως κακώς το κακολογήτε το κορίτσι γιατί αν σας στείλει την ζεστή ζεστή μπουγατσούλα απο εδώ,θα φτάσει κάτω κάπως έτσι :brick: .Αντίθετα αν εσείς μας στείλετε κάποιο γλυκό ,κατά προτίμηση , απο Αθήνα,έρχονται εδώ με εξαιρετικη ταχύτητα! :diablotin:
 
Μα... η Dom μας τις υποσχόταν... :dribble:

Εγώ άλλωστε κάνω δίαιτα :sure: ... και το ίδιο επιθυμώ και δι υμάς!!! :diablotin:

Bρήκες εχτές τα υλικά ζωγραφικής που ήθελες;;;

(βασικά θέλω να ρωτήσω αν ο Αλμπερτάκος μου είναι έτοιμος;;; ::) )
 
συγνωμη,λαθος πορτα..

φευγω αμεσως...(μα τι λενε εκει μεσα...???)
 
Πίσω
Μπλουζα