Οι δικές σας προτάσεις και ιδέες ;)

Juanita είπε:
Ναι ναι, Dom!!!
Toν Jason, τον Άλμπερτ, τον Νταλάρα :D ... ανυπομονώ!!! :cheers:
Τον Νταλαρα???? Ε, οχι και τον Νταλαρα.....!!!!!!!!!!! :precry:
 
Ομολογω οτι ο Νταλαρας θα ειναι λιγο δυσκολος. Οι Jason, Albert και λοιπον ηρωες ειναι πιο εφικτο να γινουν :)
 
Πολύ ωραίες οι μπλούζες που φτιάξατε!!! :cheers:


Μπράβο!!!!
:bow:
 
Βρε παιδιάαααα!!!


Κατεβάσαμε τόσες ιδέες εδώ μέσα!



Φτιαξαμε τα οικόσημα, και μετά στοπ!!!!



Για να δραστηριοποιηθούμε λιγάκι!



Θα κάνω την εξής πρόταση!


 


Διαγωνισμός σελιδοδείκτη!!!


Ημερομηνία έναρξης διαγωνισμού:


Δευτέρα 15 Σεπτεμβρίου 2008



Ημερομηνία λήξης διαγωνισμού:


Σάββατο, 18 Οκτωβρίου 2008


 


Έχουμε όλο το χρόνο να φτιάξουμε τους σελιδοδείκτες μας.



(Μέχρι τις 18 Οκτωβρίου)



Από τις 19 μέχρι και τις 22 ποστάρουμε τα μικρά αριστουργήματά μας!

 


Και στις 23, κάνουμε μια on line ψηφοφορία, για τους 3 καλύτερους!


 


Οι νικητές, κερδίζουν ένα Κάντυ δωράκι έκπληξη από εμένα παρακαλώ!!!

 


Λοιπόν, φύγαμε!!!!


:cheers: :cheers: :cheers: :cheers:

 


Δομνίκη, βάλε ανακοίνωση!!!!!
 
Ουαου.... Διαγωνισμος!!!!

Χμμμμ για να δω τι ιδεα θα μου ερθει???
 
Παρακαλώ την αγαπητή μας Mod Dom όπως ακοκλείσει τη συμφορουμίτισσα Kambia διότι θα μας φάει όλα τα βραβεία :sure:

Τιμής ένεκεν θα συμμετέχει και η Ακάλια :D

Εγώ;;; :nervous: τι θα φτιάξω εγώ;;;;
 
Πολύ μου αρέσει αυτή η ιδέα!!! :cheers: :cheers:

Δημιουργική!

Αν και κολλάω τώρα στην αρχή..όλο και κάποια ιδέα θα μου έρθει..φαντάζομαι δηλαδή..
 
Διευκρίνηση:

Οι συνδετήρες θα έχουν θέμα την Κάντυ, ή όποιον από τους χαρακτήρες της ιστορίας της Κάντυ θέλουμε!!!
 
Juanita είπε:
Παρακαλώ την αγαπητή μας Mod Dom όπως ακοκλείσει τη συμφορουμίτισσα Kambia διότι θα μας φάει όλα τα βραβεία :sure:
Τιμής ένεκεν θα συμμετέχει και η Ακάλια :D

Εγώ;;; :nervous: τι θα φτιάξω εγώ;;;;


:tease: :tease:

Μπορω να πουλησω τοτε τις ιδεες μου :D
 
Kambia είπε:
:tease: :tease: Μπορω να πουλησω τοτε τις ιδεες μου :D
ή να μου τις στείλεις σε pm και σου υπόσχομαι (λέμε τώρα... :diablotin: ) να σε αναφέρω όταν θα κερδίζω όλα τα δωράκια της Ακάλια!!!
 
Juanita είπε:
ή να μου τις στείλεις σε pm και σου υπόσχομαι (λέμε τώρα... :diablotin: ) να σε αναφέρω όταν θα κερδίζω όλα τα δωράκια της Ακάλια!!!
Χμμ... :wait2:


Βάλτε τα δυνατά σας!!!
:D :D :D


Είμαι σίγουρη ότι τα δωράκια θα σας ενθουσιάσουν!!!
:cheers: :cheers: :cheers:

-edit-


Και στην ψηφοφορία, σε περίπτωση ισοψηφίας, νομίζω ότι η δική μου ψήφος δικαιούται να μετρήσει διπλή...Δομνίκη, τι λες???
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
akaliakoukou είπε:

Και στην ψηφοφορία, σε περίπτωση ισοψηφίας, νομίζω ότι η δική μου ψήφος δικαιούται να μετρήσει διπλή...Δομνίκη, τι λες???
Ο,τι θελεις akaliakoukou μου :)
 
Εγώ θα πρέπει να κρίνω ποιά είναι τα καλύτερα αφού ως Ζυγός έχω αυξημένη την αίσθηση του δικαίου :sure:

 


(και αν περιμένετε να κερδίσετε... :D )

 
 
:diablotin: Αχά ώστε παίζει διαγωνισμός λοιπόν :award: ε;Λοιπόν επειδή το μάτι μου έχει γίνει έτσι:dribble: κοιτάζοντας τις ωραίες σας συλλογές σας, μου ήρθε μια διαβολική ιδέα :diablotin: να σας δελεάσω να μου τα δώσετε όλα....εχμ...το τελευταίο στάλθηκε κατά λάθος,σκεφτόμουν φωναχτά :D ! Το λοιπόν,χωρίς πλάκα μια σκέψη που έκανα (και αυτό επειδή ,τόσα εσείς απλόχερα μοιραστήκατε στο ίντερνετ μαζί μας , βιντεάκια εικόνες και πάει λέγοντας) να σας ζωγραφίσω 3 αγαπημένες φιγούρες ,ναι μην το κουράζουμε Αντονυ-Τέρρυ-Άλμπερτ εννοώ,έτσι σαν φόρο τιμής στην αγαπημένη μας Κάντυ :cheers: μιας και δυστυχώς είμαι ολίγον ανίκανη να φτιάξω κάτι άλλο,και όχι δεν θα κεντήσω:sure:....
 
misspepper77 είπε:
:diablotin: Αχά ώστε παίζει διαγωνισμός λοιπόν :award: ε;Λοιπόν επειδή το μάτι μου έχει γίνει έτσι:dribble: κοιτάζοντας τις ωραίες σας συλλογές σας, μου ήρθε μια διαβολική ιδέα :diablotin: να σας δελεάσω να μου τα δώσετε όλα....εχμ...το τελευταίο στάλθηκε κατά λάθος,σκεφτόμουν φωναχτά :D ! Το λοιπόν,χωρίς πλάκα μια σκέψη που έκανα (και αυτό επειδή ,τόσα εσείς απλόχερα μοιραστήκατε στο ίντερνετ μαζί μας , βιντεάκια εικόνες και πάει λέγοντας) να σας ζωγραφίσω 3 αγαπημένες φιγούρες ,ναι μην το κουράζουμε Αντονυ-Τέρρυ-Άλμπερτ εννοώ,έτσι σαν φόρο τιμής στην αγαπημένη μας Κάντυ :cheers: μιας και δυστυχώς είμαι ολίγον ανίκανη να φτιάξω κάτι άλλο,και όχι δεν θα κεντήσω:sure:....

Όποιος βιάζεται σκοντάφτει... :D

Προσπαθούσα να σε φέρω στο φιλότιμ... εμμμ να σε παρακαλέσω σε άλλο ποστ για τις ζωγραφιές αυτές αλλά μάλλον βιάστηκα... :sealed:

Λοιπόν ο Άλμπερτ κατοχυρώθηκε σε μένα :sure:

(Η Bibi είναι μέσα στα μέλια τώρα, :flower: η Μέτς ντρέπεται ακόμα #) , η Queen μακριά, :wave: η Λορένα δε θέλει :diablotin: ... άρα ποιά απομένει;;; εγώ. :fever: )
 
Juanita είπε:

Λοιπόν ο Άλμπερτ κατοχυρώθηκε σε μένα :sure:


(Η Bibi είναι μέσα στα μέλια τώρα, :flower: η Μέτς ντρέπεται ακόμα #) , η Queen μακριά, :wave: η Λορένα δε θέλει :diablotin: ... άρα ποιά απομένει;;; εγώ. :fever: )
 


Οχι θα το αφηνες να σου ξεφυγεις
:tease: :tease:
 
akaliakoukou;118901 [SIZE=18px είπε:
Διαγωνισμός σελιδοδείκτη!!![/SIZE]

Ημερομηνία έναρξης διαγωνισμού:

Δευτέρα 15 Σεπτεμβρίου 2008

Ημερομηνία λήξης διαγωνισμού:

Σάββατο, 18 Οκτωβρίου 2008

Έχουμε όλο το χρόνο να φτιάξουμε τους σελιδοδείκτες μας.

(Μέχρι τις 18 Οκτωβρίου)

Από τις 19 μέχρι και τις 22 ποστάρουμε τα μικρά αριστουργήματά μας!

 


Και στις 23, κάνουμε μια on line ψηφοφορία, για τους 3 καλύτερους!


 




 


Μηπως να το παρατεινουμε λιιιιιιγο????



Εκτως και αν υπαρχει κατι ετοιμο.
 
Eγώ σέρνω το κουφάρι μου από κρεβάτι σε καναπέ και τούμπαλιν...

:sleep:

Δεν έχει "κατεβάσει" το παραμικρό η κούτρα μου... :icon_cry:
 
Εγω παλι εχω ενα σωρο ιδεες αλλα καθολου χρονο για να τις υλοποιησω!
 
Πίσω
Μπλουζα