Οι πέντε πιο όμορφες ξένες σταρ

Εγώ μπαμπι θα επιλέξω μπελουτσι αυτή την φορά με δεύτερη την βιρνα λιζι και τελευταία επιλογή την βιτι

Παντως στην τελευταια επιλογη (Μονικα Βιτι) συμφωνουμε. :) Και βεβαια να μην ξεχναμε μια αλλη εκθαμβωτικη Ιταλιδα σταρ:
Τζινα Λολομπριτζιντα.

1711193019351.jpeg
 
Εδω η Ουρσουλα Αντρες στα 19 της και εντελως αγνωριστη:

Προβολή συνημμένου 274181

Πλάκα μου κάνετε!! Η νοστιμουλα κοπελίτσα στην παραπάνω φωτογραφία δηλαδή είναι...

ursula8.jpg


..Ούρσουλα Άντρες!!! Αχ, Τι Γυναικάρος που έγινε μετά!! :love:
 
Τελευταία επεξεργασία:
Βρήκα και αυτή την φωτογραφία στα 19 της χρόνια μαζί με τον Τζέιμς Ντιν

ursula5.jpg


Η φωτογραφίες είναι απο το πολύ ωραίο αφιέρωμα που βρήκα εδώ.
 
Οι φωτογραφίες είναι απο το πολύ ωραίο αφιέρωμα που βρήκα εδώ.

Θα κρατήσω την τελευταία φράση του αφιερώματος σε αυτό το θεσπέσιο πλάσμα:

"Ό,τι αρνητικό και να έχει γραφτεί για εκείνη το σίγουρο είναι ότι γυναίκες σαν την Ούρσουλα Άντρες, γεννιούνται μόνο μία φορά."
 
Θα κρατήσω την τελευταία φράση του αφιερώματος σε αυτό το θεσπέσιο πλάσμα:

"Ό,τι αρνητικό και δεν έχει γραφτεί για εκείνη το σίγουρο είναι ότι οι γυναίκες σαν την Ούρσουλα Άντρες, γεννιούνται μόνο μία φορά."
Αμφισβήτησαν πάρα πολλοί το υποκριτικό της ταλέντο
 
ΚΟυκλα στο εξώφυλλο η τζοαν σας αρεσει οπως τα συνδυασα;
Προβολή συνημμένου 273522
Update , πολύ ωραίο βιβλίο και διαβάζεται απνευστι καταλαβαίνω και η σειρά τι σειραρα θα ήταν χωρίς βία και σκηνές σεξ μέσα, παρο όλο που μιλά για τον δεύτερο παγκόσμιο πόλεμο και για αυτούς που έρχονται στο μοντε Κάρλο να γλιτώσουν με ανήθικο παρελθόν όπως πολλές εταιρες πολυτέλειας όπως και ζιγκολο.
 
Αμφισβήτησαν πάρα πολλοί το υποκριτικό της ταλέντο

Kι εγω το αμφισβητω. Ουτε τα ξεγυμνωματα της επικροτω, ειναι γνωστες οι αποψεις μου για αυτο το θεμα νομιζω.
Δεν μπορω ομως να αμφισβητησω την ομορφια της και ηταν αυτη που την εκανε διασημη.
 
Κι εγω το αμφισβητω. Ουτε τα ξεγυμνωματα της επικροτω, ειναι γνωστες οι αποψεις μου για αυτο το θεμα νομιζω.
Δεν μπορώ να αμφισβητήσω την ομορφιά της και ήταν αυτή που την εκανε διάσημη.
ως πολύ ωραία γυναίκα έγινε διάσημη και σε αυτόν τον τύπο του ρόλου τυποποίηθηκε.
 
ΕΕίναι πανω απο εικοσι οι ηθοποιοί που εχουν κανει την λαιδη μαριαν ποια να πρωτοβαλεις;
robin-of-sherwood-lead~2.jpgimages (1).jpeg
 
Πίσω
Μπλουζα