Οι προτάσεις σας, η κριτική σας

johnny19818 είπε:
Εντάξει οι χρεώσεις δε με νοιάζουν προς το παρόν διότι έχω πρόγραμμα μα 70 mb ιντερνετ. Opera mini δεν το ήξερα ότι υπήρχε.
Τότε θα σε βολέψει αρκετά ο Opera mini! Συμπιέζει τα δεδομένα για οικονομία και ταχύτητα, σχεδόν κατά 90%. Φαντάσου πχ ότι αντί να κατεβάσει ο browser 3 GB δεδομένα, κατεβάζει 300MB, και μιλάμε για χρήση μηνών...
 
nwntas είπε:
Τότε θα σε βολέψει αρκετά ο Opera mini! Συμπιέζει τα δεδομένα για οικονομία και ταχύτητα, σχεδόν κατά 90%. Φαντάσου πχ ότι αντί να κατεβάσει ο browser 3 GB δεδομένα, κατεβάζει 300MB, και μιλάμε για χρήση μηνών...
Ωραία! Θα το δοκιμάσω τότε! Ευχαριστώ Νώντα για την πληροφορία.
 
nwntas είπε:
Τότε θα σε βολέψει αρκετά ο Opera mini! Συμπιέζει τα δεδομένα για οικονομία και ταχύτητα, σχεδόν κατά 90%. Φαντάσου πχ ότι αντί να κατεβάσει ο browser 3 GB δεδομένα, κατεβάζει 300MB, και μιλάμε για χρήση μηνών...
Νώντα δοκίμασα τον Opera έπειτα από παρότρυνσή σου. Πραγματικά γρήγορος browser και το GRM το δείχνει πολύ καλά. Σε ευχαριστώ. Έκανα και login κανονικά και έβλεπα τα πάντα. Το μόνο κακό είναι ότι δεν μπορώ να ποστάρω καθώς το εικονικό πληκτρολόγιο έχει μόνο λατινικούς χαρακτήρες. Καμιά ιδέα για να γράφω στα ελληνικά;:what:
 
Αν δεν εχει η συσκευη σου επιλογη για να γραφεις στα Ελληνικα , μπορεις μονο με greeklish to Greek translator (http://services.innoetics.com/greeklish/Gadgets.aspx) .

Εχω το ιδιο προβλημα οταν μπαινω στο φορουμ με το Wii U :p .
 
Ajax87 είπε:
Αν δεν εχει η συσκευη σου επιλογη για να γραφεις στα Ελληνικα , μπορεις μονο με greeklish to Greek translator (http://services.innoetics.com/greeklish/Gadgets.aspx) .Εχω το ιδιο προβλημα οταν μπαινω στο φορουμ με το Wii U :p .
Δηλαδή μπορώ να κατεβάσω τέτοια εφαρμογή στο κινητό και να μετατρέπω τα greeklish σε ελληνικά; Υπενθυμίζω ότι το κινητό μου είναι απλό. Ούτε Android ούτε τίποτα.
 
Δεν ξερω αν υπαρχει εφαρμογη , αλλα αν πας στην σελιδα γραφεις το κειμενο που θες πατας μετατροπη και μετα το κανεις copy και το ποσταρεις!
 
Οκ John θα το δοκιμάσω να δούμε τι ψάρια πιάνει. Ευχαριστώ!
 
Πίσω
Μπλουζα