Οι σταρ και τα παιδιά τους!

Η κοκέτα Μαριτίνα θα τον έβρισκε τον ιδανικό μπαμπά? Λίγο μικρή για να προξενεύει τη μαμά της δεν ήταν?
 
Οποτε αν εκπληρωθει η επιθυμια του μπαμπα, σε λιγο θα ακουμε "Κοριτσια, ο Νικολας Γεωργιος!"
 
Αν δουν αυτά τα συγκεκριμένα (δεν μπορώ να τα ονομάσω μελιτίνια) οι Σαντορινιές, θα λιποθυμήσουν... το Σαντορινιό μελιτίνι έχει από 40-60 τσιμπήματα γύρω γύρω σε εξαιρετικές περιπτώσεις μπορεί να φτάνει μέχρι και τα 100 τσιμπήματα. Sorry για το off topic αλλά δεν μπορώ να βλέπω πράγματα που δεν ισχύουν
 
Αν δουν αυτά τα συγκεκριμένα (δεν μπορώ να τα ονομάσω μελιτίνια) οι Σαντορινιές, θα λιποθυμήσουν... το Σαντορινιό μελιτίνι έχει από 40-60 τσιμπήματα γύρω γύρω σε εξαιρετικές περιπτώσεις μπορεί να φτάνει μέχρι και τα 100 τσιμπήματα. Sorry για το off topic αλλά δεν μπορώ να βλέπω πράγματα που δεν ισχύουν
:bow: :clap:

919.jpg
 
Κι ας με σκυλοβρίσετε, τελικά η Λόρεν μου φαινόταν πάντα φοβερά άσχημη γυναίκα. Ας μην την συγκρίνω σε ασχήμια με άλλες που και εδώ μέσα θεωρούνται η Απόλυτες.
Μιλάμε μου'ρθε να δαγκάσω την οθόνη.
Δεν έχω φάει ποτέ μου (αν μοιάζουν με εκείνα τα κρητικά σιχάματα που είναι και αλμυρά και γλυκά δεν θέλω ούτε να τα σκέφτομαι) αλλά εδώ μοιάζουν πολύ λαχταριστά. Γλειψ... σλουρπ...
 
Κι ας με σκυλοβρίσετε, τελικά η Λόρεν μου φαινόταν πάντα φοβερά άσχημη γυναίκα. Ας μην την συγκρίνω σε ασχήμια με άλλες που και εδώ μέσα θεωρούνται η Απόλυτες.
Ουτε κι εμενα μου αρεσει και ιδιως το στομα της. Φοβερα υπερτιμημενο το προσωπο της. Απο κορμι βεβαια, εσκιζε.
Αλλα γιατι να σε βρισουμε; Αλιμονο αν φοβομαστε να εκφερουμε γνωμη και αλιμονο αν παπαγαλιζουμε ο,τι λενε οι αλλοι.
Προσωπικα, εκτιμω αφανταστα τους ανθρωπους που εχουν το θαρρος της γνωμης τους και μπραβο σου που την ειπες.
 
Μιλάμε μου'ρθε να δαγκάσω την οθόνη.
Δεν έχω φάει ποτέ μου (αν μοιάζουν με εκείνα τα κρητικά σιχάματα που είναι και αλμυρά και γλυκά δεν θέλω ούτε να τα σκέφτομαι) αλλά εδώ μοιάζουν πολύ λαχταριστά. Γλειψ... σλουρπ...
Εχω δοκιμάσει, δεν είναι αλμυρά, είναι γλυκά κι αφήνουν στον ουρανίσκο απαλό άρωμα μαστίχας.
Καμία σχέση με τα κρητικά λυχνάρια (προφανώς αυτά εννοείς).
 
Πίσω
Μπλουζα