Οι σταρ και τα παιδιά τους!

Απ'όσο ξέρω, σε μια φωτογραφία που εμφανίζονται πολλά άτομα τα ονοματίζεις με τη σειρά που εμφανίζονται, συνήθως από αριστερά προς τα δεξιά. Αλλιώς τους περιγράφεις. Ποια είναι η Ηλιάνα και ποια είναι η Πέννυ και ποια η Μάνιπενι;

(Χερούκλα ο πατήρ Χαλκιάς: φτάνει μέχρι το γιο τέρμα και άμα λάχει φτιάχνει και το μαξιλάρι ακόμα παραδίπλα)
 
Απ'όσο ξέρω, σε μια φωτογραφία που εμφανίζονται πολλά άτομα τα ονοματίζεις με τη σειρά που εμφανίζονται, συνήθως από αριστερά προς τα δεξιά. Αλλιώς τους περιγράφεις. Ποια είναι η Ηλιάνα και ποια είναι η Πέννυ και ποια η Μάνιπενι;

(Χερούκλα ο πατήρ Χαλκιάς: φτάνει μέχρι το γιο τέρμα και άμα λάχει φτιάχνει και το μαξιλάρι ακόμα παραδίπλα)
Χερουκλα οντως, ειδικα αν σκεφτουμε πως ο Τασος δεν ειναι και πρωτο μποϊ.
Πενυ ειναι η γυναικα του, η ηθοποιος Πενυ Παπουτση. Τα αλλα δυο ειναι ευκολα.
 
Νομίζεις την ξέρω την γυναίκα; Αυτό που στις φυλλάδες είναι όλοι γλυκύτατοι και υπερδιάσημοι με σκοτώνει.
 
Τους είχα γνωρίσει (τον Χαλκιά κι την γυναίκα του) πριν χρόνια στο Χαιδάρι, ήταν γείτονες τότε με συγγενή μου. Η γυναίκα του ήταν τόσο μικροκαμωμένη, κοντούλα, αδύνατη, μια σταλιά! Οχι οτι κι ο Χαλκιάς ειναι πρώτο μπόι όπως λέει κι η bambinella, φανταστείτε ότι την περνούσε σχεδόν ένα κεφάλι! Τόσο μινιόν! Δικαιλογημενα λοιπόν χωρούσε στην χερούκλα -λέμε τώρα- του Χαλκιά. Βεβαια όταν την συνάντησα καταλαβα γιατι στις φωτογραφίες της χαμογελάει πάντα με κλειστο στόμα. Πως να το πω...Εχει ελαφρώς προβληματικά δοντάκια... :fafoutis:
 
Τελευταία επεξεργασία:
Το συγκεκριμένο σχόλιο δεν είναι καθόλου κομψό.Το να σχολιάζουμε άνθρωπο για την εξωτερική του εμφάνιση ή για θέματα που άπτονται ιατρικής φύσεως το θεωρώ παιδαριώδες. Αν ανήκα στο οικογενειακό περιβάλλον της εν λόγω-συμπαθέστατης και γλυκύτατης-κυρίας θα είχα προσβληθεί από την αναφορά σου.Το χαμογελάκι στο τέλος με αποτελείωσε...
 
Τελευταία επεξεργασία:
Αν οι admins θεωρούν οτι ειναι προσβλητικο ας το αφαιρεσουν. Προσωπικα ζητώ συγνώμη. Δεν ήταν τέτοια η προθεση μου. Αλλωστε με την γυναικα δεν εχω προσωπικές επαφές, 2-3 φορές την ειχα δει κι αυτο πριν 20 χρόνια περιπου. Αυθόρμητα οταν είδα την φωτό, ανέφερα τι θυμόμουν απο την τότε εικόνα της. Αρκέτες φορές όταν βλέπουμε έναν επωνυμο λέμε "είδα τον τάδε/την τάδε κι ήταν έτσι, αλλιώς"...κλπ.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Ωραιος ο Βουρος εδω, ωραια και η Νταιζη Σεμπεκοπουλου που ηταν παντα μια πολυ ομορφη γυναικα.
 
Βρε το Μινούλη....!!!

Τι να κανει αραγε η ψυχη αυτη;

Τον θυμαμαι σε ενα επεισοδιο της σειρας ''της Ελλαδος τα παιδια'' και σε μια εκπομπή της Μαλβινας ''Αρνακι με κους κους'' στην οποια ηταν και η κορη της...
 
Αν και ο Αλκις ανηκει στους ηθοποιους που δε χωνεψα ποτε, οφειλω να πω πως αφησε το μαλλι του να γκριζαρει χωρις να καταφυγει στο Κρισταλ Κολορ οπως ο μπαμπας του.
 
Πάχυνε καθόλου όταν μεγάλωσε το Κουρκουλάλκι?
 
Πίσω
Μπλουζα