Οι σταρ και τα παιδιά τους!

maryflor73

RetroN00b
Αντιδράσεις
73
Ποιος της φταίει? δεν έβλεπε ότι ο κ. Πανταζής δεν ήταν family guy? άλλωστε η μικρή γιατί λέγεται Μεταξά κι όχι Πανταζή? εκτός κι αν το επέλεξε...

karapiperim

RetroN00b
Αντιδράσεις
1.386
Παιδιά ηρεμήστε λίγο, δε γνωρίζουμε τα οικογενειακά του καθενός, κρίμα να κλειδώσει τέτοιο θέμα. Προσπαθήστε να φιλτραρετε λίγο τους χαρακτηρισμούς και τις κρίσεις για τις οικογένειες

BETTY BOOP

Aliens Implanted me all Human History
Αντιδράσεις
1.686
Τον Μάινα junior (Ιωσηφ/Σήφης το ονομα) τον ειχαμε δει πιο μικρουλη...στην κωμικη σειρα ''Οι μεν και οι δεν'' στο τελευταιο επεισοδιο (Νο 108).

IMAGE.png

αλλά και μια ακόμα οικογενειακη φωτο

IMAGE.jpg

πηγη εικονας
https://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=&cad=rja&uact=8&ved=2ahUKEwip5Mj9k_DrAhXrkosKHZStDQ8QFjAAegQIBRAB&url=https://www.bovary.gr/faces/my-best/eheis-dei-pote-ton-gio-toy-stelioy-maina&usg=AOvVaw0_2x-7V-PuOtQAzLWu4FiU

Τελευταία επεξεργασία:

elephadas

RetroJunkie™
Αντιδράσεις
3.424
Ωραίο μεν ζευγάρι, αλλά ο νεαρός είναι στην ηλικία που τέτοιες εκδηλώσεις λατρείας από γονείς, κυρίως μαμά, τους φέρνουν αμηχανία, ειδικά αν γίνονται μπροστά σε συμμαθητές, πόσω μάλλον όταν δημοσιεύονται σε περιοδικό. Δυστυχώς το μητρικό φίλτρο δεν χαμπαριάζει από τέτοια. Αλλά βλέπετε το ύφος του.

vanessa

RetroWannaBe
Αντιδράσεις
76
Κορη της ειναι ή αδελφη της;
Με photoshop αδερφη της , χωρις photoshop κορη της.Επειδη τις εχω δει απο κοντα χωρις photoshop γιαυτο το λεω.Οι πειραγμενες φωτο στα περιοδικα ειναι μεγαλη απατη γιατι απο κοντα βλεπεις αλλο προσωπο.

bambinella 100

Extra Galactic RetroEntity!
Αντιδράσεις
5.540
Με photoshop αδερφη της , χωρις photoshop κορη της.Επειδη τις εχω δει απο κοντα χωρις photoshop γιαυτο το λεω.Οι πειραγμενες φωτο στα περιοδικα ειναι μεγαλη απατη γιατι απο κοντα βλεπεις αλλο προσωπο.
Για ποιες το ειχα ρωτησει αυτο, Vanessa;

vanessa

RetroWannaBe
Αντιδράσεις
76
Για ποιες το ειχα ρωτησει αυτο, Vanessa;
Για την Σταθακοπουλου και την κορη της τις εχω δει γιαυτο το εγραψα, ουτε για πλακα αδερφες αμα τις δεις απο κοντα μανα και κορη κανονικοτατα.

bambinella 100

Extra Galactic RetroEntity!
Αντιδράσεις
5.540
Για την Σταθακοπουλου και την κορη της τις εχω δει γιαυτο το εγραψα, ουτε για πλακα αδερφες αμα τις δεις απο κοντα μανα και κορη κανονικοτατα.
Καταλαβα! :) Σε ευχαριστω!

laura ingalls

RetroWannaBe
Αντιδράσεις
903
Ωραίο μεν ζευγάρι, αλλά ο νεαρός είναι στην ηλικία που τέτοιες εκδηλώσεις λατρείας από γονείς, κυρίως μαμά, τους φέρνουν αμηχανία, ειδικά αν γίνονται μπροστά σε συμμαθητές, πόσω μάλλον όταν δημοσιεύονται σε περιοδικό. Δυστυχώς το μητρικό φίλτρο δεν χαμπαριάζει από τέτοια. Αλλά βλέπετε το ύφος του.
Απόλυτο δίκιο έχεις αλλά είναι ακατανίκητη η επιθυμία πίστεψέ με. Το θέμα είναι να τη δαμάζεις την επιθυμία αυτή.

Μπλουζα