Οι σταρ και τα παιδιά τους!

Να και η αμαρτια του παρελθοντος...(πρωην συζυγος αλλα και γιος, το χερι του πατρος τους αγκαλιαζει στοργικα...)...:anim_roll:
 
Ωραίος ο υιός Λυκουρεζος, να τα λέμε κι αυτά. Ήθελε πέντε δέκα κιλά παραπάνω αλλά ωραίος
 
Σ' αυτή την ηλικία που μαντεύω ήταν το Λυκοπουλορεζάκι όλοι ωραίοι μοιάζουν. Ακόμη κι ο elephadas σχεδόν βλεπόταν.
 
Ο γιος του ειναι γιατρος και ζει στο εξωτερικο.
Ναι, γιατί αν ζούσε εσωτερικό κι ήταν μπογιατζής το συζητάγαμε ( συγγνώμη, δε μπόρεσα να αντισταθώ :icon_lol: )
 
Τι 'ν τουτο το...nerd????:happyjump:

(Ο υιος...)...
 
Νομιζω οτι το ... φρυδι της Μαριας-Ελενης ηθελε λιγο καθαρισμα για τη φωτο...

Εσεις τι λετε; :shocked:
 
Νομιζω οτι το ... φρυδι της Μαριας-Ελενης ηθελε λιγο καθαρισμα για τη φωτο...
Εγώ πάλι νομίζω είναι έφηβη στη φώτο κ μια χαρά είναι τα φρύδια της. Η μαμά ήταν διάσημη δεν είχε καμία δουλειά η κόρη να κάνει μποτε για τις φωτογραφίσεις της μαμάς:)
 
Χώρια που οι επεμβάσεις που έκανε η μαμά στα φρύδια της ήταν το πειστικότερο επιχείρημα για την κόρη να μην πειράξει τα δικά της.
 
Το γαλανομάτικο μωρό των Πανταζή - Μεταξά είναι η καινούργια περφομερ τραγουδϊστρια του συρμού Κ9νυ Μεταξά
 
Κ9? Σκυλού είναι? (Κ9 είναι σύντμηση των επίσημων σκύλων, μια που ηχεί σαν "canine" διότι οι σκύλοι στην αστυνομική διάλεκτο των ΗΠΩν δεν λέγονται "dogs" αλλά "canine units").

Όμορφη η κυρία Μεταξά αλλά δεν δείχνει ιδιαίτερα να περνάει στιγμή οικογενειακής ευτυχίας.
 
Τις πταίει για το Κ9; το τάμπλετ που κολλάει πάμπολες φορές σε κάποια γράμματα με ιδιαίτερη λατρεία αντί για τόνους να βάζει διαλυτικά στο ι. Αλλά κυρίως φταίει η βιασύνη μου μη μου καούνε οι κεφτέδες. Τώρα το είδα. Συγχωρεμένη ελέφαντα;
 
Πίσω
Μπλουζα