Οι σταρ και τα παιδιά τους!

Και 12 πόντοι τακούνι, 1.80. Πρακτικά μπασκετμπωλίστρια.

Στο πλευρό της μαμάς της τη βλέπουμε. Άλλωστε και να ήθελε να το σκάσει πού να μπορέσει με τη λαβή που της έχει κάνει εκείνη? Αλλά πόθεν συνάγεται το συμπέρασμα ότι είναι και στο πλευρό του μπαμπά της? Περί άλλα ετύρβαζεν αυτός και δεν τον δείχνει η φωτό.
 
Τη Σοφη την εχω δει απο κοντα. Πολυ ομορφη γυναικα και πολυ προσεγμενη στην εμφανιση της.
Αψογα ντυμενη και μακιγαρισμενη και απο κοντα που την ειδα εκεινη τη φορα, αλλα και σε ολες τις φωτογραφιες της. Δειχνει γενικα να προσεχει πολυ τον εαυτο της και εντυπωσιαζομαι αφανταστα που εδω τη βλεπω τοσο αθλια ντυμενη.
 
Τι το τρυφερό έχει η φωτογραφία του κου Παπαδόπουλου με την διδα Παπαδοπούλου?
 
Τι το τρυφερό έχει η φωτογραφία του κου Παπαδόπουλου με την διδα Παπαδοπούλου?
Δε φαινεται, αλλα λιγο πιο κατω υπαρχει πιατελα με τρυφερο φιλετο τονου.
 
Μη μου πείτε ότι πάλι δεν αναγνώρισα τη Ζωή Λάσκαρη στο όνομα "Ζένια". Που να φανταστώ ότι το Ζ προέρχεται από εκεί?
 
Μη μου πείτε ότι πάλι δεν αναγνώρισα τη Ζωή Λάσκαρη στο όνομα "Ζένια". Που να φανταστώ ότι το Ζ προέρχεται από εκεί?
Υπαρχει καμια πιθανοτητα απο εκει να το πηρε και ο Γαβρας;
 
Υπαρχει καμια πιθανοτητα απο εκει να το πηρε και ο Γαβρας
Εννοείτε! Και ο Ζορο επίσης! Άλλες γνωστές πηγές που έχω διασταυρώσει είναι ο Άντονι Κουίν ως Ζορμπας αλλά και η Μαγιά η Μέλισσα που ως γνωστόν και σύμφωνα με την εγκυκλοπαίδεια του Ζαρζανου κάνει ζζζζζζζζζ ζζζζζζ ζζζζζ (ταπ)*

* κάποιος τη χτύπησε με εφημερίδα
 
Νικος ο μπαμπας, Νικολας ο γιος λες και τελειωσαν τα ονοματα.
Εκτος αν φοβοντουσαν μη χαθει η δυναστεια.
 
Μου κάνει εντύπωση που το μωρό έχει γαλανά μάτια. Εκτός κι ο πατέρας του φέρει το μπλε γονίδιο. Ναι αφήνω υπονοούμενα!
 
Είχε καμία σχέση με Ύδρα το ζεύγος ή απλώς πήγαν εκεί για το κοσμικόν του πράγματος?
 
Πίσω
Μπλουζα