Οι σταρ και τα παιδιά τους!

TZELASO

Retro Member
Αντιδράσεις
2.728
Μα το είπα. "Ψιθυρίζεται". Γιατί δεν υπάρχει κανείς που να ξέρει αν είναι αλήθεια. Αλλά αν μοιάζουν ή όχι, βρείτε φωτό και συγκρίνετε. Είναι απλό. Φρύδια, μάτια (ακόμα και οι σακούλες κάτω από τα μάτια), στόμα, ακόμα και μαλλιά.

hqdefault.jpg

unnamed-file.png

bambinella 100

Extra Galactic RetroEntity!
Αντιδράσεις
14.931
Δεν βλεπω ομοιοτητα αναμεσα σε Μαρινο και Κουρκουλο υιο και δεν μπορω να καταλαβω καν πως βγηκε τετοια φημη. Ο Αλκις μοιαζει πολυ οπως βλεπω με τη μητερα του και πρωτη συζυγο του Νικου, τη Μελιτα.
Εδω η Μελιτα σε μια φωτογραφια μαζι με τον αντρα της και την κουμπαρα τους, Μαιρη Χρονοπουλου:

1632843067418.jpeg

gordon17sp

RetroN00b
Αντιδράσεις
1.187

karapiperim

RetroNuts
Αντιδράσεις
2.351
Μόνο ο γιος φοράει μάσκα, κι αυτή λάθος. Και το μαγιό κάπως έτσι το φοράει
Έξω είναι οι άνθρωποι, κι όταν περπατάς η μάσκα συχνά πέφτει. Έλεος πλέον, μια χαρά είναι ο έφηβος γιος. Δε νομίζω πως η φωτογραφία ( που είναι κ παπαράτσι δεν ποζάρουν) μας δίνει το δικαίωμα να σχολιάσουμε το μαγιό ενός εφηβου, που δε μας το έδειξε κιόλας.

gordon17sp

RetroN00b
Αντιδράσεις
1.187
Έξω είναι οι άνθρωποι, κι όταν περπατάς η μάσκα συχνά πέφτει. Έλεος πλέον, μια χαρά είναι ο έφηβος γιος. Δε νομίζω πως η φωτογραφία ( που είναι κ παπαράτσι δεν ποζάρουν) μας δίνει το δικαίωμα να σχολιάσουμε το μαγιό ενός εφηβου, που δε μας το έδειξε κιόλας.
Οκ, το ότι είναι μόνο 16 χρόνων μου διέφυγε.
Αλλά είτε είσαι μέσα είτε έξω η μάσκα πρέπει να είναι σταθερή και να καλύπτει ΚΑΙ τη μύτη. Αλλιώς, είτε είναι σε λάθος μέγεθος είτε "κάνεις επανάσταση" δεν έχει νόημα να τη φοράς. Αυτός είναι ο σκοπός της, να καλύπτει τις εισόδους του αναπνευστικού, έτσι δεν είναι;

gordon17sp

RetroN00b
Αντιδράσεις
1.187
Προσπαθώ να σχολιάσω το άθλιο χάλι της κυρίας αλλά δεν βρίσκω κόσμιο τρόπο. Αν ήμουν πιτσιρίκι και έβλεπα αυτή τη φωτό, νομίζω θα μου προκαλούσε εφιάλτες.

elephadas

I Came from the Time Machine...
Αντιδράσεις
6.681
Πες στη μπανάνα σου να ηρεμήσει, φίλτατε gordon. Σε λίγα χρόνια ο κύριος αριστερά θα μοιάζει στον κύριο δεξιά. (Αναφέρομαι βέβαια στη δυναστεία των Κομνηνών)

BETTY BOOP

MultiDimensional RetroDivinitY
Αντιδράσεις
2.524
βεβαίως, για να δείξει την αγάπη της η μαμά προς την κόρη...της δίνει κ φιλάκι στο στόμα

gordon17sp

RetroN00b
Αντιδράσεις
1.187
Πες στη μπανάνα σου να ηρεμήσει, φίλτατε gordon. Σε λίγα χρόνια ο κύριος αριστερά θα μοιάζει στον κύριο δεξιά. (Αναφέρομαι βέβαια στη δυναστεία των Κομνηνών)
Πιστεύεις ειλικρινά ότι ο κύριος δεξιά με χαλάει; Ευτυχώς που δεν με ξέρεις καθόλου!

elephadas

I Came from the Time Machine...
Αντιδράσεις
6.681
βεβαίως, για να δείξει την αγάπη της η μαμά προς την κόρη...της δίνει κ φιλάκι στο στόμα
Το ανάποδο μου μοιάζει. Η κόρη φιλάει τη μαμά η οποία και από το ύφος της και από την κλίση του κεφαλιού της μοιάζει να προσπαθεί να το αποφύγει.

Uskoke

RetroAdept
Αντιδράσεις
3.371
δηλαδή αν η κόρη αποφάσιζε πχ να γίνει λογίστρια, δεν θα ήταν "καταπληκτική"; λίγο μικροαστικό δεν ακούγεται αυτό;

Μπλουζα