Οι σταρ και τα παιδιά τους!

Μα το είπα. "Ψιθυρίζεται". Γιατί δεν υπάρχει κανείς που να ξέρει αν είναι αλήθεια. Αλλά αν μοιάζουν ή όχι, βρείτε φωτό και συγκρίνετε. Είναι απλό. Φρύδια, μάτια (ακόμα και οι σακούλες κάτω από τα μάτια), στόμα, ακόμα και μαλλιά.

hqdefault.jpg


unnamed-file.png
 
Δεν βλεπω ομοιοτητα αναμεσα σε Μαρινο και Κουρκουλο υιο και δεν μπορω να καταλαβω καν πως βγηκε τετοια φημη. Ο Αλκις μοιαζει πολυ οπως βλεπω με τη μητερα του και πρωτη συζυγο του Νικου, τη Μελιτα.
Εδω η Μελιτα σε μια φωτογραφια μαζι με τον αντρα της και την κουμπαρα τους, Μαιρη Χρονοπουλου:

1632843067418.jpeg
 
Μόνο ο γιος φοράει μάσκα, κι αυτή λάθος. Και το μαγιό κάπως έτσι το φοράει
Έξω είναι οι άνθρωποι, κι όταν περπατάς η μάσκα συχνά πέφτει. Έλεος πλέον, μια χαρά είναι ο έφηβος γιος. Δε νομίζω πως η φωτογραφία ( που είναι κ παπαράτσι δεν ποζάρουν) μας δίνει το δικαίωμα να σχολιάσουμε το μαγιό ενός εφηβου, που δε μας το έδειξε κιόλας.
 
Έξω είναι οι άνθρωποι, κι όταν περπατάς η μάσκα συχνά πέφτει. Έλεος πλέον, μια χαρά είναι ο έφηβος γιος. Δε νομίζω πως η φωτογραφία ( που είναι κ παπαράτσι δεν ποζάρουν) μας δίνει το δικαίωμα να σχολιάσουμε το μαγιό ενός εφηβου, που δε μας το έδειξε κιόλας.
Οκ, το ότι είναι μόνο 16 χρόνων μου διέφυγε.
Αλλά είτε είσαι μέσα είτε έξω η μάσκα πρέπει να είναι σταθερή και να καλύπτει ΚΑΙ τη μύτη. Αλλιώς, είτε είναι σε λάθος μέγεθος είτε "κάνεις επανάσταση" δεν έχει νόημα να τη φοράς. Αυτός είναι ο σκοπός της, να καλύπτει τις εισόδους του αναπνευστικού, έτσι δεν είναι;
 
Ρε κορίτσι μου, βαλτή είσαι πρωί-πρώι;;; :bananafuck:
 
Προσπαθώ να σχολιάσω το άθλιο χάλι της κυρίας αλλά δεν βρίσκω κόσμιο τρόπο. Αν ήμουν πιτσιρίκι και έβλεπα αυτή τη φωτό, νομίζω θα μου προκαλούσε εφιάλτες.
 
Πες στη μπανάνα σου να ηρεμήσει, φίλτατε gordon. Σε λίγα χρόνια ο κύριος αριστερά θα μοιάζει στον κύριο δεξιά. (Αναφέρομαι βέβαια στη δυναστεία των Κομνηνών)
 
βεβαίως, για να δείξει την αγάπη της η μαμά προς την κόρη...της δίνει κ φιλάκι στο στόμα
 
Πες στη μπανάνα σου να ηρεμήσει, φίλτατε gordon. Σε λίγα χρόνια ο κύριος αριστερά θα μοιάζει στον κύριο δεξιά. (Αναφέρομαι βέβαια στη δυναστεία των Κομνηνών)
Πιστεύεις ειλικρινά ότι ο κύριος δεξιά με χαλάει; Ευτυχώς που δεν με ξέρεις καθόλου!
 
βεβαίως, για να δείξει την αγάπη της η μαμά προς την κόρη...της δίνει κ φιλάκι στο στόμα
Το ανάποδο μου μοιάζει. Η κόρη φιλάει τη μαμά η οποία και από το ύφος της και από την κλίση του κεφαλιού της μοιάζει να προσπαθεί να το αποφύγει.
 
δηλαδή αν η κόρη αποφάσιζε πχ να γίνει λογίστρια, δεν θα ήταν "καταπληκτική"; λίγο μικροαστικό δεν ακούγεται αυτό;
 
Πίσω
Μπλουζα