Οι σταρ και τα παιδιά τους!

Δεν αμφισβητώ ότι η κα. Τζωρτζίνα έχει τις δύο ιδιότητες που της αποδίδει το άρθρο, αλλά σίγουρα η φωτογραφία δεν είναι ένδειξη για καμιά απ' τις δυο.
 
@g1973tony Ξερεις τι πρεπει να κανεις τωρα...
Ο συνονόματος βάζει φωτιές...με το ωραίο αρχείο του...:biglaugh::biglaugh::biglaugh:
Τι εννοείς τι πρέπει να κάνω;;;
Επειδή δεν βρίσκω σχετικό άσμα της Μαντώς , βάζω Πάριο
Τι θέλεις να κάνω Γιάννης Πάριος Video 1972
Στίχοι: Κώστας Ρουβηνέτης
Μουσική: Γιώργος Χατζηνάσιος

Βλ. σχετική ανάρτησή μου στο ίδιο θέμα #1.803
Επιπλέον βλ.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Κοντεύει να πεσει το παιδι απο τα χερια του συζυγου της Μαντούς...
Εχει παρει κλιση, ο συζυγος...
 
Κοντεύει να πεσει το παιδι απο τα χερια του συζυγου της Μαντούς...
Εχει παρει κλιση, ο συζυγος...
Δε νομίζω, το κρατάει καλά ...γυναικολόγος γαρ...
Μάλιστα απ' ότι έχω ανακαλύψει σε σχετικό forum (απλά δεν είναι ρετρό), ο σύζυγος ως γυναικολόγος είναι υπέρμαχος
του φυσιολογικού τοκετού και του θηλασμού. Μάλιστα έβαζε τη Μαντώ να επικοινωνεί με τις μητέρες
που παρακολουθούσε για να τους τονίσει τη σπουδαιότητα του θηλασμού.Τώρα γιατί χώρισαν δε μας ενδιαφέρει...
 
Τελευταία επεξεργασία:
Συγγνωμη, βρηκες Μαντω μεσα στο φορουμ και θα το αφησεις ετσι το πραγμα; Αυτο εννοω. Ευκαρια για κατεβατο.

Ασε, δεν χρειαζεσαι παροτρυνσεις. Μονος σου δουλευεις καλυτερα. :D
 
Δε νομίζω, το κρατάει καλά ...γυναικολόγος γαρ...
Ναι αλλά το νεοφώτιστο δεν είναι μωράκι, είναι κοτζάμ μπόμπιρας που σε λίγο θα πάει δημοτικό οπότε δεν χρειάζεται κράτημα γυναικολόγου αλλά παιδίατρου.
 
Ναι αλλά το νεοφώτιστο δεν είναι μωράκι, είναι κοτζάμ μπόμπιρας που σε λίγο θα πάει δημοτικό οπότε δεν χρειάζεται κράτημα γυναικολόγου αλλά παιδίατρου.
ΜΑΝΤΩ-με τον γιο της στο "κατσε καλα" 2001 αντ1
Η Μαντώ, αν δεν κάνω λάθος βασιζόμενος σε κάποια συνέντευξή της τότε, παντρεύτηκε αρχικά με πολιτικό γάμο τον Γεώργιο Χατζηπαύλου και μετά έγινε ο θρησκευτικός γάμος και η βάπτιση του μικρού Παύλου. Πάντως από τις ημερομηνίες γιατί το παιδί γεννήθηκε τέλη του 2001 (Νοε-Δεκ) πριν τις εορτές των Χριστουγέννων, η φωτογραφία πιθανότατα είναι του 2002 το πολύ Ιούνιος 2004. Στις 24 Ιουνίου 2004 έφυγε από τη ζωή ξαφνικά η νονά του, στιχουργός Ιφιγένεια Γιαννοπούλου.
Σε αυτό θα μας διαφωτίσει ο συνονόματος που ανήρτησε την φωτογραφία κι εφ' όσον έχει το έντυπο ημερομηνία και δεν προέρχεται απο απόκομμα χωρίς στοιχεία τεύχους/ημερομηνίας.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Σας μοιάζει για χρονιάρικο το μωράκι? Μοιάζει μεγαλύτερο κι από την υπερφυσικών διαστάσεων γάτα της Μαντούς που είδαμε στο ζωώδες θέμα.
 
@tonytony Παράκληση αν γνωρίζεις την ημηρομηνία δημοσίευσης του εντύπου απ' όπου και η σχετική φωτογραφία
παρέθεσέ την για να λυθούν οι απορίες....Ευχαριστώ
 
@tonytony Παράκληση αν γνωρίζεις την ημηρομηνία δημοσίευσης του εντύπου απ' όπου και η σχετική φωτογραφία
παρέθεσέ την για να λυθούν οι απορίες....Ευχαριστώ
Συμφωνα με τις διαστασεις του νεοφωτιστου, για 2010 το κοβω.
 
Πίσω
Μπλουζα