Οι σταρ μας ανοίγουν το σπίτι τους

Όταν ακούω των όρο σινεφίλ μου θυμίζει σύφιλη εξ'ού και το αποκαλώ σινεσυφίλ :gun::gun::gun::gun:
Εγω παλι οταν ακουω "ομοφοβικος" νομιζω πως φοβαται το ΟΜΟ γιατι δε βγαζει καλα τους λεκεδες.
 
Θα μας φερει...την Ιωαννα...καπέλο...
Καλή ειναι...για κατάπλασμα...
Και ποια είναι η Ιωάννα στο φινάλε φινάλε και γιατί πρέπει να την ξέρουμε; Και να μας αρέσει κιόλας.
Τι σκουπιδαριό είναι αυτό στο πάτωμα; Και όταν λέει παρά μόνο πορτοκαλάδα τι εννοεί; Δηλαδή άμα διψάσει τη νύχτα κατακαλόκαιρο που δεν έχει καλά πορτοκάλια θα σηκωθεί να στύψει; Και ποιος είναι ο κυριούλης; Και κυρίως ποια είναι η κυριούλα που έχει γίνει χαλκομανία στο ντουλάπι;
 
Και ποια είναι η Ιωάννα στο φινάλε φινάλε και γιατί πρέπει να την ξέρουμε; Και να μας αρέσει κιόλας.

Τι σκουπιδαριό είναι αυτό στο πάτωμα; Και όταν λέει παρά μόνο πορτοκαλάδα τι εννοεί; Δηλαδή άμα διψάσει τη νύχτα κατακαλόκαιρο που δεν έχει καλά πορτοκάλια θα σηκωθεί να στύψει; Και ποιος είναι ο κυριούλης; Και κυρίως ποια είναι η κυριούλα που έχει γίνει χαλκομανία στο ντουλάπι;
Νομίζω ότι είναι ο Γιώργος Κοινούσης.
 
Εμενα το υφος της μου φαινεται σαν..."δεν αντελήφθην τι συνέβη.. " (aka Καραβανέας style απο τη σειρά ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ)
 
Ηθοποιός μπορούσε να δηλώσει ότι έγινε διότι ήταν αντικειμενική πραγματικότητα. Καλή ηθοποιός όμως? Δεν ήταν αυτή αρμόδια να το κρίνει.
 
Σαν κούκλα για βουντού μοιάζει... η θαυμάστρια ζήλευε την Δάκειο οδοντοστοιχία (κι εγώ τη ζήλευα) κι έκανε βουντού με φαφούτικο κουκλάκι να τον ξεδοντιάσει αλλά δεν έπιασαν τα μάγια.
 
Troll ειναι το κουκλάκι?
Θυμιζει τους ευχούληδες...
 
Τελευταία επεξεργασία:
Πίσω
Μπλουζα