Οι σταρ μας ανοίγουν το σπίτι τους

Για κάποιο λόγο κόλλησα με εκείνο το έκτρωμα για κούκλα και ανατρίχιασα. Φαντάζεσαι να το δεις αυτό μέσα στο ημίφως; Χριστέ μου...
 
ΕΤΣΙ ΑΚΡΙΒΩΣ διαβάζουν οι διανοούμενοι. Όρθιοι, θαρρείς και φυλλομετρούν την Παραδείση.
Πράγμα που επιβεβαιώνει ότι εγώ δεν είμαι διανοούμενος, διότι την Παραδείση τη διαβάζω καθισμένος και πολύ προσεκτικά.
άσπρη ασπρίλα πλάκωσε...

σαν μύγα μες το γάλα....
Ε, το αντίθετο θα έλεγα. Σαν το γάλα μεσ' στη μύγα
 
Κάποιος θέλει να με (ξανα)ξεκάνει :mpazo:
Εντωμεταξύ, αυτός δεν ήταν που καθάριζε/χάιδευε κάτι όπλα; Τώρα τον πήρε ο πόνος για τα πετούμενα; Και μην ακούσω για συλλογή και μόνο για να τα βλέπει. Τα όπλα είναι όπλα, δεν έχουν άλλη χρήση πέρα από το να σκοτώνουν.
 
Γιατί έχουμε δει τόσες μίζερες στριμωγμένες κουζινούλες σ' αυτό το θέμα?

Εδώ δεν μπορούσε καν να έχει τον καφέ και τη ζάχαρη δίπλα στην κουζίνα (συσκευή) και το στραγγιστηρι των πιάτων δίπλα στον μικροσκοπικό νεροχύτη.
 
Γιατί έχουμε δει τόσες μίζερες στριμωγμένες κουζινούλες σ' αυτό το θέμα?

Εδώ δεν μπορούσε καν να έχει τον καφέ και τη ζάχαρη δίπλα στην κουζίνα (συσκευή) και το στραγγιστηρι των πιάτων δίπλα στον μικροσκοπικό νεροχύτη.
Γιατί έχουμε δει τόσες μίζερες στριμωγμένες κουζινούλες σ' αυτό το θέμα?

Εδώ δεν μπορούσε καν να έχει τον καφέ και τη ζάχαρη δίπλα στην κουζίνα (συσκευή) και το στραγγιστηρι των πιάτων δίπλα στον μικροσκοπικό νεροχύτη.
Δυστυχώς, elephadas, έτσι ήταν τα περισσότερα διαμερίσματα εκείνον τον καιρό στην Αθήνα... κι εγώ σ' ένα τέτοιο μεγάλωσα.
 
Δυστυχώς, elephadas, έτσι ήταν τα περισσότερα διαμερίσματα εκείνον τον καιρό στην Αθήνα... κι εγώ σ' ένα τέτοιο μεγάλωσα.
Το ξέρω, παρόλο που παρά τη μέτρια οικονομική κατάσταση της οικογένειας είχα την τύχη να μεγαλώσω σε διαμερίσματα στα οποία η κουζίνα είχε το μέγεθος που αξίζει σε ένα από τα σπουδαιότερα δωμάτια του σπιτιού. Πάντα διαφωνούσα με το ότι τα πιο προσεγμένα δωμάτια των σπιτιών ήταν το σαλόνι και η τραπεζαρία για τους επισκέπτες αν και ήταν τα λιγότερο χρησιμοποιούμενα δωμάτια. Αλλά νόμιζα ότι ένας αρκετά επιτυχημένος ηθοποιός θα είχε την οικονομική άνεση για ένα ανετότερο διαμέρισμα. Βέβαια τότε ειδικά οι εργένηδες πάλι καλά αν ήξεραν να φτιάχνουν και καφέ. Τι να την έκαναν τη μεγάλη κουζίνα? Αλλά έχουμε δει και γυναίκες σταρ με κουζίνα καμαρούλα μια σταλιά δύο επί τρία.
 
Υπονοεί ότι αυτός δεν μεγαλώνει με κανονικό φαγητό? Τι τρώει? Γαριδάκια και gummy bears και άλλα τέτοια συνθετικά? Διότι ο γύρος και τα σουβλάκια, π.χ., μπορεί να είναι ανθυγιεινά, αλλά είναι κανονικότατα φαγητά,
 
Ειμαι πολυ ωραίος...βεβαίως-βεβαίως...

Α, ειναι ο Βλασσάρας κ οχι ο Θεμης (Ανδρεάδης)...
 
Κι η ριγέ κελεμπία τι του θυμίζει?
 
Πίσω
Μπλουζα