Οι υπέρτατες Δημοπρασίες!!!!!!

To μόνο που αξίζει απο αυτά ειναι το 3DO (pitsunami που είσαι ? )

και η συλλογή του Saturn.

Τα υπόλοιπα είναι υπερτιμημένα πέρα για πέρα.
 
η συλλογή του saturn θα ανέβει αρκετά την τελευταία ώρα.. για να δούμε ενδιαφέρουσα δημοπρασία
 
Με τίποτα δεν αξίζει το Μ2, είδε κανείς το πρόσφατο feedback του πωλητή;

Έχω την αίσθηση ότι όποιος το πάρει έχει τουλάχιστον 80% πιθανότητα να κλαίει τα λεφτά του.

Πούλησε ένα ίδιο πρόσφατα για $300 και τώρα ζητάει $1200. Το account είναι έτσι και αλλιώς καμμένο, κανείς δεν θα αγόραζε εύκολα με τέτοιο feedback και μου φαίνεται ότι πάει να κάνει την καλή αρπαχτή και να εξαφανιστεί οριστικά.
 
ενώ ο συγκεκριμένος πωλητής ήταν πολύ τυπικός από το 2002, ξαφνικά τον τελευταίο χρόνο άρχισε τις αλητείες. Είναι ένα βήμα πριν τον αποκλεισμό από το ebay, αλλά το γεγονός αυτό περιέχει ένα δίδαγμα. Ποτέ από ebay δεν είσαι 100% σίγουρος.
 
Seaside είπε:
To μόνο που αξίζει απο αυτά ειναι το 3DO (pitsunami που είσαι ? )
και η συλλογή του Saturn.

Τα υπόλοιπα είναι υπερτιμημένα πέρα για πέρα.

Έχουν ξεφύγει τελείως τα FZ35S , το πρώτο μου το είχα πάρει πριν χρόνια με 50ε shipped....δεν ήξερα να έπερνα καμια δεκαριά!! :p
 
Πολυ καλο. Να δουμε ποσο θα φθασει.
 
Seaside είπε:
τελείωσε πριν λίγο με τελική τιμή τα 760$

και η πλάκα είναι ότι εδώ και μέρες πάλευαν δύο άτομα για το ποίο θα το πάρει και στο τέλος το πήρε ένας τρίτος (και μάλιστα νέο μέλος από ότι φαίνεται) !
 
Επειδή έχω δει πως πολλοί από εδώ θέλουν το συγκεκριμένο μηχάνημα ...

http://cgi.ebay.co.uk/MGT-Sam-Coupe-256k-mem-upgrade-boxed-and-working-/220679378384?pt=UK_VintageComputing_RL&hash=item33618415d0

Λέει πως στέλνει Αγγλία μόνο, αλλά με τόσα λεφτά πιστεύω αν κάποιος ζητήσει από τον πωλητή να το στείλει και Ελλάδα αν το κερδίσει δεν νομίζω να πει όχι.
 
Και μάλιστα σε κάποιο σημείο λέει πως είναι για το Playstation 7 !!!!!!! Τώρα εσύ θα του έδινες αυτουνού λεφτά :precry:
 
cyberknight είπε:
Και μάλιστα σε κάποιο σημείο λέει πως είναι για το Playstation 7 !!!!!!! Τώρα εσύ θα του έδινες αυτουνού λεφτά :precry:
και όχι μόνο αυτό (ένα άλλο θέμα είναι και η stock φωτογραφία που έχει βάλει),ακολουθεί η παρακάτω πρόταση από την αγγελία

"The sealed sticker has some tears, and jewel box has tiny crack on the back, but hardly visible."

σχετικά με αυτή τη πρόταση από την αγγελία του μερικές ερωτήσεις

1)τα παιχνίδια στο εξωτερικό δεν τα σφράγιζαν με ζελατίνα?

2)ακόμα και αν το συγκεκριμένο ασφαλίζει μόνο με ένα αυτοκόλλητο,το γεγονός ότι "The sealed sticker has some tears" δεν θα μπορούσε να σημαίνει και ότι το άνοιξε αλλά στη προσπάθεια του να το ξανακλείσει το έσκισε λιγάκι?

--------------------------------------------------------------------------

αμερικάνικο sega 32x με όλα σχεδόν τα παιχνίδια :dribble:

http://cgi.ebay.co.uk/NEAR-COMPLETE-SEGA-GENESIS-32X-COLLECTION-35-GAMES-/150499672943?pt=UK_VintageComputing_RL&hash=item230a7ac36f#ht_1398wt_932
 
Ακομα και αν ηταν ολα σωστα, θα εδινες τοσα χρηματα ?
 
mike είπε:
Ακομα και αν ηταν ολα σωστα, θα εδινες τοσα χρηματα ?
αν η ερώτηση απευθύνεται σε μένα,εννοείται πως όχι (και δεν νομίζω να το έκανε κάποιος) .αυτό που δεν μπορώ να καταλάβω (και δεν είναι μόνο αυτή η περίπτωση) είναι πως γίνεται να είναι top rated seller (και προτεινόμενος από το ebay) ένα άτομο που φαίνεται ξεκάθαρα,σε αυτή τη δημοπρασία τουλάχιστον,ότι ψάχνει για θύματα.εκτός και αν δεν ξέρει τη πραγματική του αξία...
 
Πίσω
Μπλουζα