Οι φίλοι μας...τα ζώα!

Το μεγάλο να είναι φύλακας, το καταλαβαίνω. Το μικρό είναι μάλλον ο φίλος, διότι τι να φυλάξει? Ο Πασάς μου είναι πιο μεγάλος από αυτό.
 
Το μεγάλο να είναι φύλακας, το καταλαβαίνω. Το μικρό είναι μάλλον ο φίλος, διότι τι να φυλάξει? Ο Πασάς μου είναι πιο μεγάλος από αυτό.

Τι να φυλάξει; Ε, πως κάτι θα χει να φυλάξει κι αυτό μωρέ. Να ας πούμε φυλάει μην τυχόν φύγει κανένας πόντος από το καλσόν που η Μαρινέλα φοράει μέσα από το σορτς. Το οποίο είναι ένα νούμερο μικρότερο και είναι συνδιασμένο και με ψηλοτάκουνη γόβα!
Τι φοράγαμε βρε παιδιά, και μεις και οι υπόλοιποι που ζήσανε αυτή την εποχή...
 
Να ας πούμε φυλάει μην τυχόν φύγει κανένας πόντος από το καλσόν που η Μαρινέλα φοράει μέσα από το σορτς. Το οποίο είναι ένα νούμερο μικρότερο και είναι συνδιασμένο και με ψηλοτάκουνη γόβα!
Τι φοράγαμε βρε παιδιά, και μεις και οι υπόλοιποι που ζήσανε αυτή την εποχή...
To λες για την Μαρινέλλα που, ας είμαστε ειλικρινείς, δεν είναι και ότι πιο κολακευτικό έχει βάλει. Αλλά αν ας πούμε στη φωτό ήταν η Daisy Duke (εδώ μαζί με το σόι, το υπόλοιπο καστ και την Flash, το γλυκύτατο basset hound της σειράς), δεν νομίζω να μας χάλαγε το σορτς με το τακούνι (τουλάχιστον τους περισσότερους άντρες του φόρουμ σίγουρα όχι).

tv-show-the-dukes-of-hazzard-boss-hogg-daisy-duke-wallpaper-preview.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία:
Ε, στην Αμερικάνα το συγχωρώ. Είναι Αμερικάνα,
είναι και από την Τζώρτζια, επαρχιωτάκι δηλαδή ε, της το συγχωρώ.
Μεταξύ μας τώρα Bajar μου, δεν μας ακούει κανείς ετσι; Γιατί...να πως να το κάνουμε, ντρέπομαι δηλαδή αλλά πολύ θα θελα να χα τα πόδια της Ντέιζυ Ντιουκ, της Μαρινέλας πάλι δε με καίει.
 
Είναι που δεν φοράει καλσόν.
Ποιος το λέει;

Απόσπασμα από το λήμμα Daisy Duke της Wikipedia:

Appearance

Daisy Duke is both the main female protagonist and the sex symbol on Dukes of Hazzard. In two episodes Daisy wears a red bikini to distract Cletus and a truck driver. She appears numerous times wearing short, tight denim shorts, which later became colloquially known as "Daisy Dukes".[1]

The network censors believed that Daisy's famous denim cut-off shorts alone would be too revealing. The shorts were so short that the only way the producers could get them on air was for Catherine Bach to wear flesh-colored pantyhose with them to ensure that the shorts revealed no more of her than intended. Bach herself had concerns about the shorts, saying she could not wear them in a restaurant scene in the show. The producers suggested that Bach go and see what the girls were wearing in the restaurant across the street; she found the waitresses there were wearing "little miniskirts that matched the tablecloths!".[2] Bach made many of Daisy's costumes herself, especially the early ones, including the red bikini in the first episode, which is seen during the show's opening credits.
 
Πίσω
Μπλουζα