Οι φίλοι μας...τα ζώα!

Αν είναι πολιτικός η δημoτικότητά της στο γκάλοπ σίγουρα θα είναι μεγάλη.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Βλαδίμηρος ή μπορεί και σωσίας του μίας και έχει πολλούς απο ότι λένε. Το γατί είναι το μονο αληθινό πάντως..
 
Τι όμορφα σκυλιά που είναι τα husky! Αν και στη ζέστη της Αθήνας ζορίζονται αρκετά. (Όπως και η αφεντικίνα τους ζορίζεται κάπως με την ορθογραφία. Sorry, δεν άντεξα!)
 
Κυρία Bajar, γιατί νομίζεται ότι η αφεντικίνα είναι ανορθόγραφη κι όχι το σκυλί? Αφού αυτό πείρε χαρτί και μολύβι όπως πέρνουμε εσύ κι εγώ όταν θέλουμε να γράψουμε.

Ρε male chauvinist dog, ΕΣΥ τους ετοιμάζεις τους απογόνους? Ότι ήταν να κάνεις το έκανες. ΑΝ το έκανες εσύ κι όχι κάποιος από τους σκύλους με τους οποίους φλερτάριζε η γυναίκα σου. Αν ο απόγονος προκύψει τσιχουάουα να δω τι θα λες.
 
Τι όμορφα σκυλιά που είναι τα husky! Αν και στη ζέστη της Αθήνας ζορίζονται αρκετά. (Όπως και η αφεντικίνα τους ζορίζεται κάπως με την ορθογραφία. Sorry, δεν άντεξα!)
Λεπτομέρειες!!! :D Άμα πετύχει το μαλλί, τι άλλο θέλουμε?
 
Συγγνώμην κύριε Τζαννετάκη μου, αλλά δεν ήσουν Δον Κιχώτης. Ήσουν ο Σάντσο Πάντσα, μην πω ο Ροσινάντε για να ταιριάξει με το ζωώδες του θέματος.
 
Πολυ φιλη με τα ζωα η Ναντια. Κυριως με αυτο που φοραει.
Έλα καλέ, faux είναι, faux! Έχω ένα ίδιο ντεσέν σε robe de chambre! :D :D Θα μου πεις είναι πιο φαρδύ... Και πιο μακρύ... Και με τους δύο ώμους ντυμένους. Ναι, αλλά το ντεσέν είναι το ίδιο....
 
Έχω ένα ίδιο ντεσέν σε robe de chambre! :D :D Θα μου πεις είναι πιο φαρδύ... Και πιο μακρύ... Και με τους δύο ώμους ντυμένους. Ναι, αλλά το ντεσέν είναι το ίδιο....
Άμα είναι και ρετρό η robe de chambre σου, περιμένουμε φωτογραφία εδώ (πάρε και τον Πασά μαζί να είστε ταμάμ για το θρεντ)! :)
 
Δεν ντρέπεται να μιλάει έτσι ένας Καίσαρας? Τι θα σκέφτεται ο Ιούλιος?
(Τι επαγγέλλεται ο αφεντικός? Όνομα και φυσιογνωμία μου είναι παντελώς άγνωστα. Γιατί έχω την εντύπωση ότι δεν χάνω και πολλά που δεν τον ξέρω?)
 
(Τι επαγγέλλεται ο αφεντικός? Όνομα και φυσιογνωμία μου είναι παντελώς άγνωστα. Γιατί έχω την εντύπωση ότι δεν χάνω και πολλά που δεν τον ξέρω?)
Ο Σπύρος Σπυράκος είναι λαϊκός τραγουδιστής (τραγουδιστής πίστας) και η καριέρα του είχε φτάσει στα ύψη στο δεύτερο μισό της δεκαετίας του '90. Πιο γνωστό του σουξέ το "Ο έρωτας με έρωτα περνάει". Από τη στιγμή που δεν είναι του γούστου σου τέτοια τραγούδια, σίγουρα δεν χάνεις πολλά που δεν τον ξέρεις.
 
Πίσω
Μπλουζα