Ομορφότερη Ελληνίδα "VHS ηθοποιός"

Εγω ψηφισα τη Γκελυ Γαβριηλ.Ηταν πολυ ομορφη γυναικα και πολυ εντυπωσιακη.
 
exetlaios είπε:
Τι να πρωτοψηφίσουμε ρε Πάνο ;
Τελικά ψήφισα Σταυρίνα Πρεβεδώρου, γιατί η κοπέλα ήταν απλά ακαταμάχητα ερωτεύσιμη !
Κάπου είχε πάρει το αυτί μου οτι η Σταυρίνα έχει σχολή χορού στην Βουλιαγμένης...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
27952_1292619886108_1548605165_30712854_3754898_n.jpgη οποια διαθετει και θεατρικη σκηνη και νομιζω πριν λιγο καιρο επαιζαν και ενα θεατρικο μαζι με την φινου

ο χωρος λεγεται θεατρο DIVA και ειναι βουλιαγμενης 330- στις φωτογραφιες ειναι η σταυρινα πρεβεδωρου οπως ειναι σημερα...ειναι απο την παρασταση που παιζοταν εκει μεχρι πριν απο λιγο καιρο...αν ειμαι εκτος θεματος ομως δεν ξερω

27952_1292620006111_1548605165_30712856_2496114_n.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Χριστίνα Παππά. Η γυναίκα ήταν όμορφη και τώρα ομορφότερη. Όσο μεγαλωνει ομορφαίνει. Την θεωρώ πιο όμορφη από όλες
 
Γαβριήλ και Βενέτη...
 
Μεχρι στιγμης, η σειρα καταταξης με βρισκει εντελως συμφωνη!
 
Stormwatch είπε:
Κάπου είχε πάρει το αυτί μου οτι η Σταυρίνα έχει σχολή χορού στην Βουλιαγμένης...
Άντρες χορευτές, 35άρηδες, ξέρεις αν δέχονται ; :D
 
μαλλοον θα ψυφισω πρεβεδορου ηταν ομορφη κ πολυ γλυκια... αλλα απεναντι απο τη βινα ασικη η μονη που θα μπορουσε να σταθει ειναι η νανα βενετη πιστευω...
 
Εντομεταξύ η μόνη ίσως που ξέρουμε πώς ειναι εμφανισιακά σημερα (απο αυτές της ψηφοφορίας) ειναι η Παππα ,απο το γνωστό reality show του Αντ1 ,σ αυτά τα στημένα ξεκατινιάσματα.

Είδα και τη Βενέτη πριν λίγους μήνες στο Σταρ ,στην εκπομπή της Λαμπίρη, κρατιέτε πολύ καλά, εχει βαψει το μαλλί ξανθο(νομίζω οτι δεν της πάει)και ζεί την καινουργια φάση της ζωής της.

Οσο για τη Σταυρίνα Πρεβεδόρου ,απογοητεύτηκα απο τις κενουργιες τις φώτο ,έχει χάσει ολη τη φρεσκάδα.

Τα ίδια και χειροτερα (διστιχώς)υποψιαζομαι και για τη Β. Γκουμα!
 
και επειδη μαλλον οι ληψεις που εβαλα μαλλον την αδικουν δειτε και αυτην που η σταυρινα ειναι καπως πιο....ειναι ακριβως πανω απο την καιτη φινου με το φορεμα το πουα155361_1462135803900_1548605165_31067621_6873963_n.jpg
 
ψηφισα Νανα Βενετη

ολες αυτες χαθηκαν μετα την εποχη της βιντεοταινιας
 
bambinella 100 είπε:
Τις φωτογραφιες που εβαλε ο georgeikos τις ειδες καλα; :armed:
Στις φωτογραφίες φαίνεται όντως πολύ "σπασμένη" αλλά είμαι σχεδόν σίγουρος,

ότι είναι απλά μια "κακιά στιγμή" του φακού.

Σταυρίνα για πάντα ... :flower:
 
Καθότι δε μου επιτρέπεται να εκφραστώ πιο ελευθερα ;) , για μένα η πιο ΓΥΝΑΙΚΑ και καράκουκλαρα απ'όλες ΗΤΑΝ (γιατί μιλάμε για το πώς ήταν τότε, το τώρα δε μας νοιάζει, άλλωστε είναι όλες 50άρες) η Γκελυ Γαβριήλ. Θα έλεγα τη Γίγα αλλα είχε ενα πεταλουδίστικο στυλ (δε μπορώ να εκφραστώ είπαμε). Οι αλλες όμως ακολουθούν με πολύ μικρή διαφορά, γιατί όλες ήταν όμορφες. Θα έλεγα ότι η Γαβριήλ στα νιάτα της μοιάζει λίγο με τη Μπελούτσι, με τις ματάρες και το μακρί μελαχρινό μαλλί.
 
georgeikos είπε:
και επειδη μαλλον οι ληψεις που εβαλα μαλλον την αδικουν δειτε και αυτην που η σταυρινα ειναι καπως πιο....ειναι ακριβως πανω απο την καιτη φινου με το φορεμα το πουαΠροβολή συνημμένου 31475
Η κυρία που βρίσκετε πάνω αριστερά με το άσπρο σακάκι μήπος είναι η Γιώτα Αγνάντη ?(Θα μπορούσε άνετε να ειναι μέσα στη ψηφοφορία)
 
video80 είπε:
Η κυρία που βρίσκετε πάνω αριστερά με το άσπρο σακάκι μήπος είναι η Γιώτα Αγνάντη ?(Θα μπορούσε άνετε να ειναι μέσα στη ψηφοφορία)
ναι αυτη ειναι!!!
 
Παίδες για μένα η νούμερο 1 σέξυ και κουκλα ελληνίδα είναι η Βίνα Ασίκη (και ας μην είναι στην λίστα).... κουκλάρα. Ηταν Top για μένα με διαφορά απο τις υπόλοιπες :D
 
Πίσω
Μπλουζα