Ο θάνατος του Τιμόθεου Κώνστα (1987 ΕΡΤ2)

ΧΑ ΧΑ η Μάγδα θα έβρισκε παρηγοριά στην αγκαλιά του μόνου άνδρα που δεν την θαύμασε ποτέ  και θα την διαολοστελνε με κάθε ευκαιρία ενώ είχε τόσους στα πόδια της!
 
ΧΑ ΧΑ η Μάγδα θα έβρισκε παρηγοριά στην αγκαλιά του μόνου άνδρα που δεν την θαύμασε ποτέ  και θα την διαολοστελνε με κάθε ευκαιρία ενώ είχε τόσους στα πόδια της!
Η τέχνη αντιγράφει τη ζωή

:) 
 
Για το θάνατο της Τσιουνη, παραθέτω/κλέβω σχόλιο του κ. Τιμογιαννακη 

Screenshot_2019-05-16-22-02-57-719_com.facebook.katana.png
 
Ε, καλα. Αλλαχτηκαν παρα πολλα στο σηριαλ. Οχι μονο ο δολοφονος. Καινουργιο εργο γραφτηκε.
 
ηταν ωραια γυναικα η βιβεττα ειχε κατι ομορφο πανω της μοναδικο δεν προβληθηκε πολυ ομως δυστυχως θα μπορουσε να χε κανει και μεγαλυτερη καριερα/ θα συμφωνησω πως ως κυρια αργυρη εδωσε το στιγμα της
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
ηταν ωραια γυναικα η βιβεττα ειχε κατι ομορφο πανω της μοναδικο δεν προβληθηκε πολυ ομως δυστυχως θα μπορουσε να χε κανει και μεγαλυτερη καριερα/ θα συμφωνησω πως ως κυρια αργυρη εδωσε το στιγμα της
Ηταν σιγουρα μια πολυ ωραια γυναικα και με εντονη προσωπικοτητα, θα ελεγα. Ακομα και στον Τιμοθεο Κωνστα που ειχε περασει τα 50, συνεχιζε να ειναι ομορφη.

Απλως ηταν ελαφρως κρυα.
 
Hταν κούκλα και σαν πενηντάρα η αληθεια, με ποια χουλυγουντιανη σταρ μοιάζει νομίζω λίγο με την Κιμ νοβακ
 
Χρηστος Ζορμπας και Ντινος Καρυδης.

1617307069200.jpeg
 
Ντενιση - Χρυσικακος. Μαγδα και Αλεξ.

o_thanatos_tou_timotheou_konsta_1021x576-.jpg
 
Ο Βύρων Πάλλης, με βάση το δημοσίευμα, δεν ήταν και πολύ ενθουσιασμένος με τον ρόλο του στη σειρά.
περιμενε κατι καλυτερο και μεγαλυτερο

ελπιζω να μην ακουστηκε καπως αυτο
 
Κάν' Γρηγόρη τη δουλειά σου κι ύστερα είμαι πάλι θεια σου, το έπαιζε δηλαδή η χήρα Κώνστα? Η οποία είχε κι άλλον ανηψιό Κώνστα ερωτευμένο μαζί της στην καβάντζα, αλλά χαζή ήταν να μην τα φτιάξει με τον κληρονόμο πρώτα?

Ο Νίκος Γαλανός τι παρίστανε? Δεν βλέπω να αναφέρεται το όνομά του στους συντελεστές.
 
Αντώνη, ευχαριστούμε πολύ για τις περιλήψεις των επεισοδίων της αγαπημένης σειράς. Μου κάνει εντύπωση ότι σε κανένα δημοσίευμα δεν αναφέρεται το όνομα της Ρίκας Διαλυνά, που έπαιζε τον τρίτο σημαντικό γυναικείο ρόλο, μετά τη Μιμή Ντενίση και τη Βιβέτα Τσιούνη.
 
Πίσω
Μπλουζα