Πάρτυ στις 18 Απριλίου!!

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Εκεινο το 22.30 στην αφισσα λες να ειναι παραπλανητικο ? :p
 
Ρε τι άγχος είναι αυτό; :D :D Σιγά, από τα κορακοχώρια έρχεστε για πρώτη φορά στην Αθήνα; Λοιπόν πάρτε μετρό, όπως είπε και ο φίλτατος Omega και κατεβείτε Κεραμεικό.

Θα σας φάει, αποκλείεσται να το χάσετε. :cool:

Ρε για κράτει με την ανασφάλεια πιά!!!!! :flower:

exetlaios είπε:
Ποιά είναι η ώρα προσέλευσης ;
6 το απόγευμα για σένα ειδικά. Κερνάει και κουπόνι για τήλιο το μαγαζί στην είσοδο!!! :D :D:D:D:D
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Τήλιο ;

Θέλω κάτι δυνατότερο !

Σαλέεεεεπι !
 
[ame=http://www.youtube.com/watch?v=am0uWNxrHNo]YouTube - jackassβʼ - roller disco truck
 
Επειδή κάποιοι ίσως επιθυμούν να κλείσουν τραπέζι για το αποψινό πάρτυ του GRM και επειδή τα τραπέζια δεν είναι και πάρα πολλά στο Fashion μπορούν να το κάνουν αυτό καλώντας το 6972811608.

Δεν ξέρω αυτή τη στιγμή πόσα τραπέζια έχουν μείνει γιατί καθώς έχει μπεί και διαφήμιση στην Τηλεόραση μπορεί κάποια να έχουν φύγει.

Να έχετε υπόψιν σας ότι το μπουκάλι για να γίνει η κράτηση έχει 80 Ευρώ.

Να υπενθυμίσω βέβαια ότι όσοι δεν έχουν τραπέζι δεν σημαίνει οτι θά κάτσουν και όρθιοι μιας και υπάρχουν πάρα πολλά σκαμπό.
 
.

.

Και μην ξεχνατε οτι θα υπαρξουν και καποια δωρακια για τυχερους ;)

thumb_1629_image1_atari-flashback-1.jpg
Coutry-horiz_01.gif









προσφορα του καταστηματος

 
Δυστυχώς, υπάρχει πιθανότητα να μην έλθω στο πάρτι...

Ένας θείος μου βρίσκεται από χθες το βράδυ στην εντατική σε κρίσιμη κατάσταση, και αν συμβεί το μοιραίο, δεν θα έλθω.

Αλλοιώς, θα έλθω, αλλά θα πρέπει να δικαιολογήσω την απουσία μου με τέτοιον τρόπο, που θα με αναγκάσει να βρίσκομαι νωρίς στο πάρτι. Αν γίνει έτσι, μάλλον θα είμαι ο... πρώτος που θα βρεθεί στο Club να σας περιμένει (μην αρχίσετε τα περί γεροντισμού και τέτοια)!!!
 
ευτυχως που με ειδοποιησε η domniki γιατι περα βρεχει..

το προγραμμα, οπως εχει μεχρι τωρα, λεει πως θα ερθω. για να αυγατισουν λιγο κ τα θηλυκα στον χωρο (σορρυ μανο, δεν ειμαστε οι κουκλαρες που παραγγειλατε, κουραγιο ομως, κατι μπορει να βρεθει κ για εσας...)

θελω να πω 2 πραγματα:

1) ψαχνω επειγοντως τον kabamaru (τον boardie, οχι τον ηρωα, δεν το εχω χασει ακομα τοσο). sonic, theoritikos μπορειτε να βοηθησετε? αν ειναι να ερθει σημερα εχουμε να κανουμε ενα νταραβερι (οχι ρε, δεν σας δινουμε εσας!)

2 κ ασχετο) ακουσα πως ο alucard αλλαξε το θεσπεσιο αβαταρ του. αν αυτο ειναι αληθεια τοτε δηλωνω πως γινομαι fan girl του αβαταρ του keeper7k.

Λιωνω απο ερωτα! Lighto-kun-σεξυ-καθαρμα suki daaaaa!!!

(που ειναι τα smilies? κανω κατι λαθος?)
 
Πολύ χαίρομαι που θα υπάρχουν άξια θηλυκά μέλη να μας εκπροσωπήσουν στο party (η σκέψη μου θα είναι μαζί σας Candy sisters ;) )!Να περάσετε όλοι υπέροχα,να βγάλετε φωτογραφίες ώστε να σας χαρούμε και εμείς οι απόντες και να κανονίσετε και ένα παρτάκι σύντομα,κατά προτίμηση σε καμιά παραλία για να θυμηθούμε και τις ρετρό καταβολές μας (ξέρετε φωτιές, κιθάρες,μπύρες και να σκάει το κύμα στα πόδια μας),αλλά και να υποδεχτούμε το καλοκαίρι που σιγά σιγά πλησιάζει.Περαστικά και στον θείο σου zoro,εύχομαι να ξεπεράσει κάθε κίνδυνο...

Cheerio!!! :gdance:
 
χμμμ..

το abba μπλουζακι η το barbarella?

αυτα ειναι προβληματα...
 
Αυτοκίνηση μήπως?

D2E 2 ώρες έχεις ακόμα, βιάσου :)
 
D2E,είναι λίγο αργά να ρωτήσω τον kabamaru αν θα έρθει, μου συνέβη κάτι πολύ ξαφνικό σήμερα και πρίν λίγο κατάφερα να πάρω ανάσα! Νομίζω όμως πως θα έρθει.

Για τους υπόλοιπους: δεν κατάφερα τελικά να πείσω πολλούς φίλους-φίλες μου να έρθουν, αλλά και πάλι θέλω να δείξετε τον καλύτερο εαυτό σας, μην μας περάσουν για τίποτα κομπλεξικούς otaku #) (ακούς sonic???? :D ).

Επίσης αν είστε καλά παιδάκια θα σας κάνω κάτι δωράκια..
 
Ο SONIC θα έρθει; Έμαθα από το Γιατρό ότι έχει νευριάσει μαζί μου και δεν ξέρω το λόγο.

Ειδικά γι' αυτόν η είσοδος θα είναι 30 ευρώ.
 
λοιπον, εχω να καταγγειλω τα εξης και θα τα γραψω τωρα που ειμαι "ζεστη" ακομα γιατι αυριο θα τα εχω ξεχασει:

ευτυχως που προνοησα κ εφερα το μπαλετο μου μαζι, γιατι θα χορευα με τους τοιχους (+ την domniki εννιοτε)

μα καλα, ουτε τις φιγουρες του ymca δεν κανατε? πως κρατιοσασταν δλδ?

παντως υπηρξε αρκετη κινητικοτητα-ενδιαφερον για το video clip της sabrina απο οτι ειδα!

νικ, ευχαριστω για την παραγγελια, με συγκινησε ιδιαιτερα!

παω για υπνο, θα βγαλω κ αλλο φαρμακι αυριο, stay tuned!

υ.γ. το αβαταρ μου εχει παθει ακαμψια η μονο σε μενα δεν παιζει?? οσκαρ σαμα μου τι σου κανανε?
 
Μόλις μπήκα, τελευταίος και καταϊδρωμένος. Να πω τις εμπειρίες τώρα?

Μπαααα :)
 
D2E Εχασες το vc personal jesus!!! Έπρεπε να φύγεις 30 λεπτά αργότερα!!!
 
Death2Eliza είπε:
ευτυχως που προνοησα κ εφερα το μπαλετο μου μαζι, γιατι θα χορευα με τους τοιχους (+ την domniki εννιοτε)
Ε, οχι και ενιοτε βρε D2E :banghead: Hμαρτον!!! Δεν χορεψα το ΥMCA, ή μαλλον καλυτερα, δεν χοροπηδησα στο ρυθμο του? Το λατρευω αυτο το τραγουδι καθως και τις φιγουρες του...που να δεις δοξες στην Αγγλια, οπου ενα ολοκληρο club, καμια 1000αρα ατομα χορευουν στο ρυθμο του...αχ, τι μεγαλες δοξες μου θυμησατε με το παρτυ...απο την Αγγλια (2001) εχω να χορεψω τοσο :D

Οσο για το αβαταρ σου, ουτε σε μενα κινειται...μαλλον κουραστηκε απο τον πολυ χορο η Οσκαρ ;)
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα