Πάρτυ στις 18 Απριλίου!!

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
ε ...1700 views μεχρι σημερα λενε οτι δεν θα ειμαστε 20 ατομα #)
 
Στην χειρότερη θα απλωθούμε για να πιάσουμε όλο το μαγαζί.... :D :D :D
 
LOL

Λείπω και με κακολογείτε :) Αν περιμένετε πάντως να χορέψω θα αργήσετε πολύ :)

Σήμερα θα δούμε και την πρώτη μας τηλεοπτική διαφήμηση!!!

Τo GRM στο κανονικό tube!

ΜΕΓΑΛΕΙΑ



Όσο αφορά τον αριθμό ατόμων ο χώρος χωράει (πσσσ) πάνω από 200 άτομα οπότε ναι θα είμαστε άνετα και ναι φέρτε τους φίλους/φίλες σας, τους συγκενείς σας, τους γείτονες σας, τους συμμαθητές σας, ολους. Είναι ευκαιρία να τα πείτε μαζί τους κάτω από την ντισκομπάλα.

Φέρτε κόσμο για να μην απλώσουμε και μειλάμε μεταξύ μας από τα 3 μέτρα. Με 100dB δεν θα μπορούμε να τα πούμε εύκολα :)
 
Εγω πάντως θα φέρω και τον Bunny μαζί

(\__/)


(='.'=)



(")_(")


:D :D :D :D
 
Εγω θα φερω τα 6 chain shooters του DC να τα δει ο Wally ;)
 
Juanita είπε:
2 Ερωτήσεις κρίσεως...8) 


Θα χωράμε;;;;
:sweat:

 


ή ακούω πολλά κεράσια και

 


θα είμαστε 20 άτομα στη γωνιούλα
:angry: να τα λέμε μεταξύ μας;;;; :D
H δεύτερη ερώτηση πού είναι...;;; :D
 
Έχμμμ!! Θα καθόμαστε ή θα είμαστε όρθιοι; :precry:


(Δεν είμαι γεροπαράξενος)
:D


 
Ξαπλωτοι για να γεμισουμε το μαγαζι :p
 
Turrican είπε:
Έχμμμ!! Θα καθόμαστε ή θα είμαστε όρθιοι; :precry:
(Δεν είμαι γεροπαράξενος)
:D


Ναι Turrican εισαι γεροπαραξενος :rofl: Στην disco παμε για χορο :gdance: οχι για να καθομαστε...αλλιως καθεσαι και στον καναπε του σπιτιου σου, που σιγουρα ειναι πιο ανετα και με λιγοτερα dB :clap:
 
ΘΕΛΩ ΚΑΙ 'ΓΩ ΝΑ ΕΡΘΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ...................................................................


:cry:


 
Τοτε, γιατι δεν ερχεσαι teflon?
 
domniki είπε:
Ναι Turrican εισαι γεροπαραξενος :rofl: Στην disco παμε για χορο :gdance: οχι για να καθομαστε...αλλιως καθεσαι και στον καναπε του σπιτιου σου, που σιγουρα ειναι πιο ανετα και με λιγοτερα dB :clap:

Domniki μου μην είσαι τόσο σκληρή...



Έχουμε περάσει μια ηλικία και το γήρας ου γαρ...
:D :D :D

 


Άσε που αν έχουμε κλείσει 15ωρο στο πόδι μάλλον δε θα έχουμε και μεγάλες αντοχές...:dribble:

 


Προσωπικά, θέλω τον μεγαλύτερο καναπέ του μαγαζιού (έχει :what: δεν έχει;;;;; ) γιατί δεν ξέρω πως θα εξελιχθεί η βραδιά...
:sleep: Τουλάχιστον να μην επιβαρύνω διπλανούς όμους... #)
 
Τη διαφήμηση μας στην TV την πέτυχε κανείς?

Μεγάλες στιγμές!!

Την Πέμπτη πάλι θα τη ξαναδούμε και παρακαλείται κάποιος από τους admins που έχει video να πατήσει το κόκκινο κουμπάκι. :cool:
 
Δεν ποστάρουμε κανένα χάρτη με το που είναι ακριβώς το fashion club? Το βρήκα στο driveme αλλά δε με αφήνει να πάρω τη φωτό...
 
Επειδή ούτε και εγώ μπορώ να ποστάρω χάρτη, το μόνο που μπορω να κάνω είναι να δώσω οδηγίες.:

1. Αυτοί που έρχονται απο την Ομόνοια κατεβαίνουν την Πειραιώς και στην Ιερά Οδό (τα φανάρια πριν το γκάζι κάνουν δεξιά. Τα πρώτα φανάρια που θα συναντήσουν είναι η Κωνσταντινουπόλεως, θα δουν και τις γραμμες του τρένου. Το Fashion είναι ακριβώς στη γωνία Ιεράς Οδού και Κωνσταντινουπόλεως στα δεξία.


2. Αυτοί που έρχονται απο Κηφισό (και απο Πειραιά και απο Κηφισιά) ακολουθούν την Ιερά Οδό με κατευθυνση προς Αθήνα και αφου περάσουν την Γεωπονική στα δεξιά τους φτάνουν στην Κωνσταντινουπόλεως. Νομίζω οτι είναι το τέταρτο φανάρι απο τον Κηφισό. Το Fashion είναι στα αριστερά μας και περνάμε τις γραμμές του τρένου και αμέσως κάνουμε αριστερά.

3. Αυτοί που θα κινηθούν με μετρό κατεβαίνουν στο σταθμό Κεραμεικός βγαίνουν μέχρι τη Κωνσταντινουπόλεως και προχωρούν δεξιά. Το Fashion βρίσκεται στα 100 μέτρα απο το σταθμό του ΜΕΤΡΟ Κεραμεικός. Να υπενθυμίσω οτι το ΜΕΤΡΟ την Παρασκευή και το Σάββατο λειτουργεί μέχρι τις 2.00 το πρωί.
 
Juanita είπε:

Domniki μου μην είσαι τόσο σκληρή...



Έχουμε περάσει μια ηλικία και το γήρας ου γαρ...
:D :D :D

 


Άσε που αν έχουμε κλείσει 15ωρο στο πόδι μάλλον δε θα έχουμε και μεγάλες αντοχές...:dribble:

 


Προσωπικά, θέλω τον μεγαλύτερο καναπέ του μαγαζιού (έχει :what: δεν έχει;;;;; ) γιατί δεν ξέρω πως θα εξελιχθεί η βραδιά...
:sleep: Τουλάχιστον να μην επιβαρύνω διπλανούς όμους... #)
Και οι περισσότεροι απο την δικιά μου παρέα θα είναι όλη μέρα στο πόδι, οπότε κάτι πρέπει να γίνει...

gtsamour είπε:
Δεν ποστάρουμε κανένα χάρτη με το που είναι ακριβώς το fashion club? Το βρήκα στο driveme αλλά δε με αφήνει να πάρω τη φωτό...
Έχει δίκιο το παιδί! Δεν έχω ιδέα για το πού πέφτει το fashion bar ούτε εγώ, άλλα ούτε και η παρέα που θαφέρω!
 
Στο Γκάζι δεν είναι?
 
theoritikos είπε:
Έχει δίκιο το παιδί! Δεν έχω ιδέα για το πού πέφτει το fashion bar ούτε εγώ, άλλα ούτε και η παρέα που θαφέρω!
Εκτός απο τις οδηγίες στο προηγούμενο μήνυμα μου το μόνο που μπορώ να κάνω είναι να σας δώσω το Link στο google maps.

Το Fashion είναι στο σημείο β.

Το σημείο είναι κεντρικότατο, είναι δίπλα σε όλα τα μπουζουκάδικα.

http://maps.google.com/maps?f=d&hl=en&geocode=368169287039191884,37.989760,23.687650%3B16028119509594346620,37.990990,23.688050%3B2365889184533869503,37.980961,23.711818&saddr=%CE%99%CE%B5%CF%81%CE%AC+%CE%9F%CE%B4%CF%8C%CF%82+%4037.989760,+23.687650&daddr=37.989745,23.687607+to:%CE%9B%CE%B5%CF%89%CF%86%CF%8C%CF%81%CE%BF%CF%82+%CE%9A%CF%89%CE%BD%CF%83%CF%84%CE%B1%CE%BD%CF%84%CE%B9%CE%BD%CE%BF%CF%85%CF%80%CF%8C%CE%BB%CE%B5%CF%89%CF%82+%4037.980961,+23.711818&mra=dme&mrcr=0&mrsp=1&sz=17&via=1&jsv=107&sll=37.989322,23.687961&sspn=0.003966,0.007296&ie=UTF8&ll=37.988451,23.689871&spn=0.031726,0.058365&z=14
 
Εγώ να κάνω μια χαζή ερώτηση ;

Ποιά είναι η ώρα προσέλευσης ;

Η "νορμάλ για κλαμπ" ( 12+ ) ή η "γεροντίστικη" ( 12- ) ;
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα