Παγωτά

Διαφημισεις και διαγωνισμοι παγωτων

απο το Μικυ Μαους. :)

attachment.php


attachment.php


attachment.php


attachment.php
 
κατι μου θυμιζει το λαγουδακι του supertoy:wait2: :wait2:

μαλλον δοκιμασαμε το παγωτο εγω και η αδερφη μου

ευχαριστουμε πολυ Σταυρο για ολο τον κοπο που εκανες να σκαναρεις ολες αυτες τις διαφημισεις!!!
 
katerinak είπε:
ευχαριστουμε πολυ Σταυρο για ολο τον κοπο που εκανες να σκαναρεις ολες αυτες τις διαφημισεις!!!
Σε ευχαριστω πολυ Κατερινακι!! :flower:

Η αληθεια ειναι οτι ειναι επιπονο... :xm: ...

αλλα το αποτελεσμα μετραει! ;)
 
stayros είπε:
Σε ευχαριστω πολυ Κατερινακι!! :flower: Η αληθεια ειναι οτι ειναι επιπονο... :xm: ...

αλλα το αποτελεσμα μετραει! ;)
λες να μην το ξερω Σταυρο ποσο επιπονο ειναι; :flower: εχω κι εγω διαφημισεις απο ιταλικα μικυ μαους που ηθελα να σκαναρω για να τις βαλω στο αντιστοιχο θρεντ μαζι με τις αλλες που προσθεσα παλιοτερα αλλά δε νομιζω να τη βγαλει καθαρη το σκανερ που ειναι ενσωματωμενο στον εκτυπωτη :( :cry:
 
Τα αγαπημενα μου τοτε ηταν η ροζ πατουσα...

Το Calypo, Lucky cup......και πολλα αλλα..

Kαι θυμαμαι οταν ειχε βγει ο πρωτος πυραυλος, το Number one της ΕΒΓΑ.

Πηρα για πρωτη φορα και.....αρχισε να τρεχει σε ολο το χερι μου...δεν τον προλαβαινα...
 
θανος είπε:
ενα παρομοιο υπηρχε και απο την δελτα αλα δεν θυμαμαι πως το ελεγαν
θανο στην εμφανιση ψιλομοιαζει μ αυτο της ΕΒΓΑ,απο γευση δεν ξερω γιατι δε δοκιμασα κανενα απ τα δυο παγωτα
 
katerinak είπε:
θανο στην εμφανιση ψιλομοιαζει μ αυτο της ΕΒΓΑ,απο γευση δεν ξερω γιατι δε δοκιμασα κανενα απ τα δυο παγωτα
οχι της δελτα ηταν παλι με αμυγδαλα και σοκολατακι σαν αυτο στο εσωτερικο του και ηταν στην ιδια σειρα με το φλορεαλ και το καραμελε
 
Θυμάμαι ένα παγωτό-κρουασάν Folie με βανίλια. Πότε είχε κυκλοφορήσει;
 
Το θυμαμαι αυτο εχουμε καμια φωτο?

fani_grgr είπε:
Παγωτό μόκα από την ΑΓΝO μέσα σε πλαστικό καφέ κυπελλάκι με χερούλι. Θυμάμαι το λιώναμε και υποτίθεται πίναμε καφέ
 
BETTY BOOP αν γνωρίζει κάποιος να σου απαντήσει φαντάζομαι θα το κάνει. Δεν έχει νόημα να σβήνεις το προηγούμενο ποστ και να αναπαράγεις το ίδιο κάθε μέρα.
 
Πίσω
Μπλουζα