Παιδικές Ελληνικές βιντεοταινίες

Περιμένουμε με ανυπομονησία - μου έχουν μείνει μερικά εγκεφαλικά κύτταρα άκαυτα...
 
Ο Λύκος με αυτό το καπέλο έχει κάτι από Lon Chaney... :D
 
θανος είπε:
θελω να βρω τον σκηνοθετη και να τον ρωτησω τι σκεφτοταν οταν το γυριζε
Το αυτον!:what:

Wally είπε:
Αποτελεσμα: Οι κορες μου σκιαχτηκαν και αποχωρησαν εντος δεκαλεπτου οριωμενες "Αυτα δεν ειναι τα Στρουμφ, ειναι πατσαβουρια, δες τα μονος σου", η δε γυναικα μου, εκανε μετρηση εγκεφαλικων κυτταρων και βρεθηκε οτι εκαψε γυρω στο μισο εκατομυριο μεσα σε 10 λεπτα θεασης
Κορες και κυρα με βρισκουν να συμφωνω μαζι τους! :)

Το απολυτο καψιμο....:burn:
 
τελικα μετα απο προσπαθεια γιατι ειχα θεματα με την εικονα ανεβασα την κοκκινοσκουφιτσα δειτε το για να καταλαβετε περι τι επους προκειται [edit] Θάνο επειδή το απόσπασμα προβολής ξεπερνάει κατά πολύ το χρονικό όριο που επιτρέπεται από την νομοθεσία περί πνευματικών δικαιωμάτων θα σε παρακαλούσα αν μπορείς να ανεβάσεις ένα μικρό απόσπασμα περί των 5 - 10 λεπτών καθώς πρόκειται για ολόκληρη ταινία :) [edit]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
λοιπον οσο συνεχιζω να ψαχνω το ελληνικο βιντεο βρισκω συνεχως καινουργια αγνωστα διαμαντια αυτο βρεθηκε χθες σε ενα απιστευτο βιντεοκλαμπ αποθηκη ειναι του μακη αντωνοπουλου (σκηνοθετη του τα στρουμφακια στο φεγγαρι) και της ιδιας εταιριας δεν το εχω τσεκαρει ακομα αλλα απο την περιληψη και μονο καηκα ασχημα διαβαστε....
attachment.php
 
θανος είπε:
λοιπον οσο συνεχιζω να ψαχνω το ελληνικο βιντεο βρισκω συνεχως καινουργια αγνωστα διαμαντια αυτο βρεθηκε χθες σε ενα απιστευτο βιντεοκλαμπ αποθηκη ειναι του μακη αντωνοπουλου (σκηνοθετη του τα στρουμφακια στο φεγγαρι) και της ιδιας εταιριας δεν το εχω τσεκαρει ακομα αλλα απο την περιληψη και μονο καηκα ασχημα διαβαστε....
attachment.php
Απλά μου τρέχουν τα σάλια ...
 
θανος είπε:
λοιπον οσο συνεχιζω να ψαχνω το ελληνικο βιντεο βρισκω συνεχως καινουργια αγνωστα διαμαντια αυτο βρεθηκε χθες σε ενα απιστευτο βιντεοκλαμπ αποθηκη ειναι του μακη αντωνοπουλου (σκηνοθετη του τα στρουμφακια στο φεγγαρι) και της ιδιας εταιριας δεν το εχω τσεκαρει ακομα αλλα απο την περιληψη και μονο καηκα ασχημα διαβαστε....
attachment.php
Τι θέλει να πει ο ποιητής;

Ωραίο θέμα βιντεοκασέτας!
 
Πιο πολύ με τρόμου μοιάζει η περίληψη... :xm:
 
exetlaios είπε:
Μόλις ανακαλύφθηκε ξεχασμένο "διαμάντι" :
"ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ ΓΙΑ ΕΞΥΠΝΟΥΛΗΔΕΣ ΚΑΙ ... ΥΠΝΑΡΑΔΕΣ"
To ξαναείδα προχτές.

Απλά απίστευτο.

Με τους πρωταγωνιστές, ντυμένους πλυντήρια, κουζίνες, ηλεκτρικές σκούπες κλπ !

Κάψιμο !!!

Βρέθηκε και νέο "παιδικό βιντεο-διαμάντι" : ΜΠΟΖΟ, ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΤΟΥ ΛΟΥΝΑ ΠΑΡΚ !

Ας είναι καλά ο "εξερευνητής" Θάνος.

Μπας και έχουμε και εξώφυλλο ;
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
exetlaios είπε:
To ξαναείδα προχτές.
Απλά απίστευτο.

Με τους πρωταγωνιστές, ντυμένους πλυντήρια, κουζίνες, ηλεκτρικές σκούπες κλπ !

Κάψιμο !!!
ντυμένους τι; :xm:
 
exetlaios είπε:
Βρέθηκε και νέο "παιδικό βιντεο-διαμάντι" : ΜΠΟΖΟ, ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΤΟΥ ΛΟΥΝΑ ΠΑΡΚ !
Ας είναι καλά ο "εξερευνητής" Θάνος.

Μπας και έχουμε και εξώφυλλο ;
εφτασεεεε
attachment.php
 
θανος είπε:
η υπόθεση της βιντεοταινίας...απλά καταπληκτική (τι να πεις!!!)

δεν θυμάμαι τέτοιου είδους βιντεοταινίες, να υποθέσω ότι υπήρχε κάποιο παιδάκι που τις είδε;
 
Eιδικα τα παιδια στην πρωτη απο της δυο φωτογραφιες φαινεται ποσο πολυ το διασκεδαζουν :p Μιλαμε εχουν σκασει απο τα γελια :p
 
BETTY BOOP είπε:
η υπόθεση της βιντεοταινίας...απλά καταπληκτική (τι να πεις!!!)
δεν θυμάμαι τέτοιου είδους βιντεοταινίες, να υποθέσω ότι υπήρχε κάποιο παιδάκι που τις είδε;
ειλικρινα δεν μπορω να φανασταω καποιο παιδακι που θα τις εβλεπε και δεν θα του φαινοταν δυσκολο οσον αφορα την συγκεκριμενη εχει πλανο στην αρχη που μπαινουν τα παιδακια και τους δινουν γαριδακια οποτε ας πουμε τα δωροδοκησαν ετσι παντως στα τραγουδακια που λενε ο ηχος ειναι χαλια αφου σε καποια στιγμη ακουγονται τα παιδακια να φωναζουν δεν ακουμε τιποτα πολυ προχειρη παραγωγη αν και τα πλανα στην αρχη που ειναι στο λουνα παρκ rodeo ειναι καλα
 
Ειναι σικουελ καμιας αλλης ταινιας; Αναρωτιεμαι επειδη το οπισθοφυλλο γραφει για "επιστροφη".
 
Rakeesh είπε:
Ειναι σικουελ καμιας αλλης ταινιας; Αναρωτιεμαι επειδη το οπισθοφυλλο γραφει για "επιστροφη".
επειδη ο μποζο ηταν ηδη γνωστος στην ελλαδα απο την εκπομπη του δεστουνη το εβαλε για να το δειξει σαν συνεχεια η κατι τετοιο....
 
metalcandyman είπε:
Eιδικα τα παιδια στην πρωτη απο της δυο φωτογραφιες φαινεται ποσο πολυ το διασκεδαζουν :p Μιλαμε εχουν σκασει απο τα γελια :p

attachment.php


"Γιατί ;;;..."
 
Τι τράβηξε και εκείνη η γενιά παιδιών.... :D
 
ανακαλυψεων συνεχεια....σημερα εντοπιστηκε αυτο το ξεχασμενο διαμαντι εκ πρωτης οψεως φαινεται να ειναι παρασταση και καποιος να την εχει μαγνητοσκοπησει αυτο σκεφτηκα και εγω οταν το αγορασα αμ δε απ το λιγο που ειδα ειναι γυρισμενο μεσα σε ενα σπιτι με τους ηθοποιους να παιζουν τριγυρνωντας αναμεσα σε καρεκλες και τραπεζια υπερτατο καψιμο....
attachment.php
 
Πίσω
Μπλουζα