Παιδικές μας φωτογραφίες

kyriazisv είπε:
Να βάλω κι εγώ την αφεντομουτσουνάρα μου...

attachment.php


ΑΜΑΝ... τέτοια ίδια καρέκλα είχαμε και μείς στο σπίτι.... να μη σου πω ότι κάπου στο υπόγειο υπάρχουν ακόμα δύο :eek:
 
kyriazisv είπε:
Να βάλω κι εγώ την αφεντομουτσουνάρα μου...
[edit] dead photo [edit]
ΑΜΑΝ... τέτοια ίδια καρέκλα είχαμε και μείς στο σπίτι.... να μη σου πω ότι κάπου στο υπόγειο υπάρχουν ακόμα δύο :animeek::animeek:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
gtsamour είπε:
ΑΜΑΝ... τέτοια ίδια καρέκλα είχαμε και μείς στο σπίτι.... να μη σου πω ότι κάπου στο υπόγειο υπάρχουν ακόμα δύο :animeek::animeek:
Ε τότε δες και την επόμενη μήπως βρεις και άλλα αντικείμενα.

Παρακαλώ να δωθεί προσοχή σε όσα υπάρχουν στο τραπέζι, στο καταπληκτικό μου αεροπλάνο-πύραυλο (δεν ξέρω κι εγώ τι είναι) αλλά και στην πλαϊνή άποψη της ξυλόσομπας της γιαγιάς...

Όλα τα λεφτά οι κουρελούδες στρωμένες στο μωσαϊκό...
 
gtsamour είπε:
ΑΜΑΝ... τέτοια ίδια καρέκλα είχαμε και μείς στο σπίτι.... να μη σου πω ότι κάπου στο υπόγειο υπάρχουν ακόμα δύο :animeek::animeek:
βασικά το τηλέφωνο ακόμη πιο χαρακτηριστικό.. σήμερα υπάρχουν χιλιάδες διαφορετικά μοντέλα.. τότε η γκάμα ήταν πολύ πολύ περιορισμένη..
 
Άλλη μία δικιά μου που βρήκα πιο retro και σοβαρή... :)

th_20358_img002_123_893lo.jpg


pitsunami.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
ζήλεψα από τις φοβερές φωτογραφίες που είδα και ετσι είπα να ανεβάσω και μερικές δικές μου :biglaugh: :biglaugh:

Scan0001.jpg


sofiacosm.jpg

Scan0002.jpg


sofiacosm2.jpg

Επίσης βάζω το εξής quiz : Ποιος ήρωας απεικονίζεται στην φόρμα μου? :confused:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Nice photos sofiakosm! Για το quiz, μοιαζει αρκετα με pink panther αν και στο προσωπο τα χαλαει λιγο και ειναι και ευτραφης σε σχεση με τον pink! Και το λογοτυπο που αρχιζει απο Jo ειναι αρκετα παραπλανητικο!

Προσωπικα με πιανεις αδιαβαστο!

..
 
phil_vr είπε:
Nice photos sofiakosm! Για το quiz, μοιαζει αρκετα με pink panther αν και στο προσωπο τα χαλαει λιγο και ειναι και ευτραφης σε σχεση με τον pink! Και το λογοτυπο που αρχιζει απο Jo ειναι αρκετα παραπλανητικο!
Προσωπικα με πιανεις αδιαβαστο!

..
νομίζω ότι είναι και αυτός κάτι σε αιλουροειδές..τώρα ροζ τίγρης είναι..ροζ γάτος..ένας θεός ξέρει :confused:
 
Φερνει λιγο στον Chester απο τα cheetos παντως αλλα στο πιο pink!

PS: Το avatar σου με τον Ψαλτη, δεν παιζεται!! :)

..
 
Ευχαριστώ :happyjump: :happyjump:

Μακάρι να τον "ταυτοποιήσουμε" πάντως γιατί κοντεύω να σκάσω από την περιέργεια :banghead:
 
Αντε να δωσω μερικες πληροφοριες να γλυτωσεις και τον πονοκεφαλο!!

Προκειται για τον χαρακτηρα Snugglepuss της Hanna Barbera (που της ιδιας εταιρειας εχεις και την αξιολατρευτη συλλογη απο τους Flintstones!) που πρωτοεμφανιστηκε το 1959, πολυ πριν τον Pink Panther!

http://en.wikipedia.org/wiki/Snagglepuss

Τωρα, στο φουτερ που φορας, μαλλον πρεπει να ειναι ενα μηνυμα σχετικα με Joy? Jolly? Μαλλον κατι τετοιο πρεπει να ειναι και οχι το ονομα του χαρακτηρα!

Αλλα τον χαρακτηρα τον βρηκαμε!

..
 
Τον βρήκες θες να πεις!! Άξιος ! :) :woot: :happyjump:

Τον πονοκέφαλο από το κοπάνημα τον γλίτωσα..τον πονοκέφαλο από το ξενύχτι να δω πως θα γλυτώσω:biglaugh:
 
Thanks.. Οχι θα μας ξεφευγε!

Για τον πονοκεφαλο απο το ξενυχτι, αφου γνωριζεις πλεον την ταυτοτητα του ροζ κυριου (!) δεν νομιζω οτι θα σε απασχολησει και πολυ. Aν παρ' ολα αυτα επιμεινει, συνταγη phil_vr για ξενυχτι μπροστα σε υπολογιστη, ειναι καφεδακι ακριβως πριν πας για υπνο! Works wonders for me!

..
 
Να και κάποιες δικές μου.... #) #) #) #) #) #)

[edit] dead imageshack photo [edit]

 


[edit] dead imageshack photo [edit]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πολυ ομορφες φωτο,ιδιως η απο πανω "φωναζει" 80ς με την αυλη και το αμαξι για φοντο. :D
 
Κουκλίτσα η bi-bi! :gdance:
 
Μετα την προσφατη βολτα στην Ελλαδα, ξεθαψα μερικες παιδικες μου φωτο. Τραβηγμενη στο Νεο Ηρακλειο καπου στο 1979. Απο τις πιο χαρακτηριστικες μου, και η γνωστη φατσα που προδιαθετει για 'σκανδαλια'!

phil_vr.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Μολονότι από μικρός έδειχνες προτίμηση για την Ανατολή,τελικά σε κατέκτησε η Δύση!!! :D
 
phil_vr είπε:
Μετα την προσφατη βολτα στην Ελλαδα, ξεθαψα μερικες παιδικες μου φωτο. Τραβηγμενη στο Νεο Ηρακλειο καπου στο 1979. Απο τις πιο χαρακτηριστικες μου, και η γνωστη φατσα που προδιαθετει για 'σκανδαλια'!
Δε μου λες???? Ηταν προ ATARI εποχή ????? :D
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Phil....... WOW !! Πολύ "στ άρματα στ άρματα" η πόζα!!

εύγε!!! :)
 
Πίσω
Μπλουζα